HABER

Üzerinden minibüs geçen çocuğun mucize kurtuluşu güvenlik kamerasında

Sivas Şeyhşamil Mahallesi'nde evinin önünde oynayan bir çocuk, yoldan geçen okul servisinin altında kaldı. Tekerin üstünden geçmesine ramak kala son anda kurtulan çocuk, olay sonrası şoka girdi. Mucize kurtuluşun görüntüleri, güvenlik kamerasında saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde servis şoförünün hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etmesi 'pes artık' dedirtti.

Sivas'taki olay, Şeyhşamil Mahallesi'nde meydana geldi. Evinin önünde oynayan ismi öğrenilemeyen çocuk, bir anda yoldan geçen okul servisinin altına girdi.

Aracın üzerinden geçtiği çocuk tekerleğin altında kalmaktan son anda kurtuldu. Olay sonrası minik çocuğun büyük bir şok yaşaması ve ağlaması güvenlik kamerasına yansıdı.

Bu sırada çocuğun üzerinden geçen servis sürücüsünün hiçbir şey olmamış gibi olay yerinden uzaklaşması da dikkat çekti. Üzerinden minibüs geçen çocuğun yardımına da çevrede bulunan bir kadının yetiştiği kameralar tarafından kaydedildi.

İHA


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Allah korumuş derler ya o an.
Şimdi Bizler Çocuklarımiz bu servis şoförüne mi emanet ediyoruz ? İnsanlık kalmamış MEMLEKETTE..
adam fark etmemıstır vurdugu ana bakın camdan ne kadar asagıda he sesi duymadımı lan bır seyın ustunden gectım demedimi onu bılmem ama görmemiştir
Geri Dön