HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Uzun yıllar keyifle kullanabileceğiniz en iyi profesyonel fön makineleri

Saçlarınızı zarar vermeden kurutmak ve saatlerce sabit kalan kusursuz fönler istiyorsanız geniş fonksiyonlu profesyonel fön makineleriyle tanışmalısınız. Profesyonel fön makineleri sayesinde saçlarınızda daha canlı ve parlak bir görünüm yaratabilir, gün boyu fönlü saçlarınızın tadını çıkarabilirsiniz. "En iyi profesyonel fön makinesi hangisi?" diye soranlar için performansıyla kullanıcılarını oldukça memnun eden ürünleri listeledik. Gelin, birlikte bu ürünleri keşfedelim.

Uzun yıllar keyifle kullanabileceğiniz en iyi profesyonel fön makineleri

İçindekiler

 • 1. Yenilenmiş, pürüzsüz ve düz saçlar: Braun Satin Hair 7 Saç Kurutma Makinesi
 • 2. Etkili fönler için: Johnson 4500 Professional Saç Kurutma Makinesi
 • 3. Son derece yenilikçi: Philips BHD510/00 Saç Kurutma Makinesi
 • 4. Alışılmışın dışında: Xiaomi Mi 1800W Ionic Saç Kurutma Fön Makinesi
 • 5. Kullanışlı ve şık tasarımıyla: Grundig HD 4880 Saç Kurutma Makinesi
 • 6. Kabaran ve elektriklenen saçların çözümü: Babyliss Hydro Fusion 2100W Saç Kurutma Makinesi
 • 7. Uzun ömürlü profesyonel motoruyla: Arzum AR5003 Bellissima Professional İyonlu Saç Kurutma Makinesi
 • 8. Fön çekerken ağrıyan kol derdine son!: Remington Pro Saç Kurutma Makinesi
 • 9. Kalın ve kabarık saçlarınız varsa bu ürün tam size göre: Hairens 2500W Turbo 3555 Profesyonel Kuaför Saç Kurutma ve Fön Makinesi
 • 10. Yumuşak ve fönlü saçlar: Kiwi AHD-2127 Aprilla Saç Kurutma Makinesi
 • 11. Saçlarınıza profesyoneller gibi fön çekin: Ventoso V5Silex 5000 Profesyonel Kuaför Fön Makinesi
 • 12. Yüksek motor gücünün sunduğu kusursuz düzlük: Powertec 8681612488046 TR 901 Profesyonel Fön Makinesi
 • 13. Düşmeye karşı dayanıklı: Prof Turbo Profesyonel Fön Makinesi ve Saç Kurutma 3500 Performance
 • 14. Kuaförü evinize getirmek isteyenlere: Gesh G-4500 Profesyonel Fön Makinesi
 • 15. Hafif, kullanışlı ve hızlı: Hector Hs 3500 Turbo Fön Makinesi

Saçlarınıza zarar vermeden onları sağlıklı bir şekilde kurutmak istiyorsanız profesyonel fön makinelerinden yardım alabilirsiniz. Motor gücünden ısı ayarına kadar birçok kritere sahip çeşitli fön makineleri bulabilmek mümkün. O zaman aklınızdaki profesyonel fön makinesine sizi kavuşturmak için derlediğimiz "en iyiler" listesine göz atmaya başlayalım. İşte kullanıcılarından beğeni kazanan birbirinden kaliteli fön makineleri!

1. Yenilenmiş, pürüzsüz ve düz saçlar: Braun Satin Hair 7 Saç Kurutma Makinesi


Uzun süreler kullanmanıza rağmen sıkıntı çıkarmayacak en iyi profesyonel fön makineleri

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

2200W gücündeki ultra şık ve modern tasarımıyla ön plana çıkan Braun Satin Hair 7 Saç Kurutma Makinesi, patentli filtre dokusu sayesinde saç kırılmalarını önler. İyonik özelliğe sahip ürün, saçların kurumasını ve zarar görmesini engelleyerek saçlarınızın sağlığını korur.

Kurutma işlemi sırasında saçınızın nem oranını dahi artıran özellikteki ürün, aşırı ısınma koruması sayesinde sıcaklığı 70 derecede sabit tutar. Soğuk hava püskürtme fonksiyonuyla stilinizi daha uzun süre kalıcı kılar. Aynı zamanda özel çıkarılabilir filtre kafesi kolay temizlenir ve böylece saç kırılması riskini en aza indirir.

Ürünü İncele

2. Etkili fönler için: Johnson 4500 Professional Saç Kurutma Makinesi


Uzun süreler kullanmanıza rağmen sıkıntı çıkarmayacak en iyi profesyonel fön makineleri

“Profesyonel fön makinesi nedir?” diye merak ediyor olabilirsiniz. Profesyonel fön makineleri; saçları şekillendirmek veya düzleştirmek için kullanılır ve bunun için özel olarak üretilirler. Yüksek hava akımıyla düzleştirmesi veya şekillendirmesi zor olan saçların üstesinden gelen fön makinesi modellerinden biri de Johnson 4500 Professional Saç Kurutma Makinesi.

2200W gücüyle etkili kurutma ve fön işlemi sunan cihazın sıcaklık ve hız için iki ayrı düğmesi bulunur. Böylelikle her saç tipi için en iyi kombinasyonu elde etmenize imkân sağlar. Sıcak havanın yanında soğuk hava da üfleyen ürün, saçınızın şekillendirme işlemi sonrasında kalıcı olmasına yardım eder.

Ürünü İncele

3. Son derece yenilikçi: Philips BHD510/00 Saç Kurutma Makinesi


Uzun süreler kullanmanıza rağmen sıkıntı çıkarmayacak en iyi profesyonel fön makineleri

Saçınıza zarar vermeden düz kalmasını sağlayan Philips BHD510/00 Saç Kurutma Makinesi; thermo kalkan teknolojisi sayesinde makine sıcaklığını optimum düzeyde tutarak saçınızı olası ısı ayarına karşı maksimum seviyede korur. 2300W güçlü hava akışına sahip, sıcak ve soğuk hava üfleyen ürün; ince başlığıyla kısa sürede saçınıza fön çekmenize yardımcı olur.

Altı kademeli hız ve ısı ayarıyla saçınıza en uygun sıcaklığı ve hızı ayarlamanızı sağlar. Aynı zamanda iyon teknolojisiyle geliştirilen ürün, kabaran ve elektriklenen saçların da en büyük yardımcısı. Bu kaliteli fön makinesi sayesinde daha parlak ve sağlıklı saçlar elde edebilirsiniz.

Ürünü İncele

4. Alışılmışın dışında: Xiaomi Mi 1800W Ionic Saç Kurutma Fön Makinesi


Uzun süreler kullanmanıza rağmen sıkıntı çıkarmayacak en iyi profesyonel fön makineleri

Alışıldık fön makinelerinden daha farklı ve minimal bir tasarıma sahip Xiaomi Mi 1800W Ionic Saç Kurutma Fön Makinesi, bu yönüyle kolay kullanım olanağı sunar. Elektroniğin her alanında başarılı aletler ortaya koyan marka, bu fön makinesiyle büyük beğeni topladı.

1800 Watt motor gücüyle çalışan cihaz, geliştirildiği iyon teknolojisiyle saçlarınızdaki nemi kaybetmeden kolayca şekillendirmenize yardımcı olur. Saçlarınızı aynı anda hem kurutan hem koruyan ürün, hızlı kurutma ve şekillendirme için kolaylık sağlar. İki kademeli ısı ayarının yanında çift katmanlı tasarımı ise yüzey sıcaklığını azaltarak kullanıcı güvenliğini ön planda tutar.

Ürünü İncele

5. Kullanışlı ve şık tasarımıyla: Grundig HD 4880 Saç Kurutma Makinesi


Uzun süreler kullanmanıza rağmen sıkıntı çıkarmayacak en iyi profesyonel fön makineleriUygun fiyatı, şık tasarımı ve 2400W motor gücüyle performans konusunda kullanıcılarının beklentisini karşılayan Grundig HD 4880 Saç Kurutma Makinesi, uygun fiyatlı bir profesyonel fön makinesi tavsiyesi arayanlar için harika bir seçenek. Ürün, üç sıcaklık ve iki hava ayarıyla saç tipinize en uygun ısıyı ve çıkış gücünü ayarlamanıza olanak tanır.

İyonik bakım fonksiyonuna sahip makine hem kurutma hem fön işlemi sırasında saçlarınızın elektriklenme sorununu da ortadan kaldırır. Bu teknoloji sayesinde cihaz, havadaki nemi alıp nano su iyonuna çevirerek saçlarınızın doğal nem dengesini korur.

Ürünü İncele

6. Kabaran ve elektriklenen saçların çözümü: Babyliss Hydro Fusion 2100W Saç Kurutma Makinesi


Uzun süreler kullanmanıza rağmen sıkıntı çıkarmayacak en iyi profesyonel fön makineleri

Babyliss Hydro Fusion 2100W Saç Kurutma Makinesi ürünüyle kullanıcılarından tam not alıyor. 2100W profesyonel HTDC motor gücüne sahip cihaz, uzun ömürlü kullanım sunar. Gelişmiş plazma teknolojisinin desteklediği ikili iyon sistemi sayesinde saçı nemlendirirken kabarma ve elektriklenme problemlerini önler, saçlarınızı pürüzsüz bir düzlüğe ulaştırır.

Üç kademeli ısı ve iki kademeli hız ayarıyla birlikte saç tipinize uygun ayarı seçebilirsiniz. Aynı zamanda cihazda yer alan soğuk hava üfleme özelliği saçınızın uzun süre sabit kalmasına yardım eder. Elektronik ürünleriyle beğeni kazanan markanın tasarladığı cihaz, profesyonel bir kullanım vadediyor.

Ürünü İncele

7. Uzun ömürlü profesyonel motoruyla: Arzum AR5003 Bellissima Professional İyonlu Saç Kurutma Makinesi


Uzun süreler kullanmanıza rağmen sıkıntı çıkarmayacak en iyi profesyonel fön makineleri

2200W gücündeki profesyonel AC motoruyla hızlı ve etkili kurutmanın yanında kusursuz bir fön yaratan Arzum AR5003 Bellissima Professional İyonlu Saç Kurutma Makinesi, iyon teknolojisiyle saçlarda oluşan statik elektriği yok eder. Böylece gün boyu yumuşak ve sağlıkla parlayan fönlü saçlarla keyifli vakit geçirmenize yardımcı olur.

Sekiz milimetrelik ince form başlığıyla en zorlu saçlarda dahi harikalar yaratan ürünün iki hız, üç sıcaklık ayarı bulunur. Soğuk hava fonksiyonuyla saçlarınızın saatlerce sabit kalmasını sağlar. Soft touch gövdesi ise konforlu bir kullanım sunar.

Ürünü İncele

8. Fön çekerken ağrıyan kol derdine son!: Remington Pro Saç Kurutma Makinesi


Uzun süreler kullanmanıza rağmen sıkıntı çıkarmayacak en iyi profesyonel fön makineleri

Güzellik salonlarında fön çektirmek için sıra beklemenize hiç gerek yok! Remington Pro Saç Kurutma Makinesi ile saç rutinlerinizi daha keyifli geçirebilirsiniz. Şık ve her banyoya yakışacak tasarımıyla dikkat çeken ürün, 2200W gücündeki AC motoruyla en kalın saçların bile üstesinden gelir.

Saatte 130 kilometre hıza sahip hava akımı ve hızlı kurutma yoğunlaştırıcısı ile saçlarınızı çabucak kurutan ürün, böylelikle fön için size zaman kazandırır. Aynı zamanda saçlarınızı ipeksi bir yumuşaklığa kavuşturur. Kalın telli ve bakımı zor saçlar için en ideal seçeneklerden biri olan bu ürün sayesinde fön çekerken ağrıyan kol derdinden kurtulabilirsiniz!

Ürünü İncele

9. Kalın ve kabarık saçlarınız varsa bu ürün tam size göre: Hairens 2500W Turbo 3555 Profesyonel Kuaför Saç Kurutma ve Fön Makinesi


Uzun süreler kullanmanıza rağmen sıkıntı çıkarmayacak en iyi profesyonel fön makineleri

Siz de profesyonellerden farksız fönler çekmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Üstelik kalın ve şekillendirmesi zor saçlarınız varsa bu ürün kesinlikle denemeye değer. Hairens 2500W Turbo 3555 Profesyonel Kuaför Saç Kurutma ve Fön Makinesi; 2500W’lık motor gücüyle kabarık, elektriklenmeye meyilli ve kalın telli saçlar için üretilen en iyi profesyonel fön makinelerinden biri.

İki kademeli hız ve ısı ayarına sahip cihaz ile güzellik salonlarına gitmeden evde kuaför fönü çekebilirsiniz. İki adet hava yönlendirme başlığıyla gelen ürün ayrıca aşırı ısınmaya dayanıklı, ergonomik sapıyla kullanım esnasında rahatlık sağlıyor.

Ürünü İncele

10. Yumuşak ve fönlü saçlar: Kiwi AHD-2127 Aprilla Saç Kurutma Makinesi


Uzun süreler kullanmanıza rağmen sıkıntı çıkarmayacak en iyi profesyonel fön makineleri

Saçlarınızın hem kadifemsi yumuşaklık kazanmasını hem uzun saatler boyunca fönlü kalmasını istiyorsanız uygun fiyatıyla Kiwi AHD-2127 Aprilla Saç Kurutma Makinesi’ne şans verebilirsiniz. Klasik tasarımlı ürün 2200W gücüne sahip. Makinenin, saçlarınıza fön çekebileceğiniz ve farklı şekiller deneyebileceğiniz iki farklı başlığı bulunuyor.

İki ayrı ısı ayarıyla da saçlarınızı dilediğiniz sıcaklıkta şekillendirebiliyorsunuz. Saçlarınıza fön çektikten veya şekillendirdikten sonra sabit kalmasını sağlayacak soğuk hava üfleme özelliği de ürüne artı puan kazandırıyor. Ürünü kaliteli malzemesi sayesinde yıllarca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Ürünü İncele

11. Saçlarınıza profesyoneller gibi fön çekin: Ventoso V5Silex 5000 Profesyonel Kuaför Fön Makinesi


Uzun süreler kullanmanıza rağmen sıkıntı çıkarmayacak en iyi profesyonel fön makineleriSaçlarınıza profesyonel bir şekilde fön çekmek istiyor ancak hangi modeli satın alacağınıza karar veremiyorsanız Ventoso V5Silex 5000 Profesyonel Kuaför Fön Makinesi tam da size göre bir ürün. Güzellik salonlarının vazgeçilmez ürünü, 2500W gücündeki motoruyla saçlarınızda etkili ve yüksek performans sağlar.

Dört sıcaklık ayarına sahip cihazı ince ve kırılgan saçlarınız varsa düşük ısıyla, kalın ve zor şekillenen saçlarınız varsa yüksek ısıyla kullanabilirsiniz. Yüksek devirli İtalyan profesyonel AC motor ile birleşen turbo gücü, saçlarınızı üç kat daha etkili şekillendirir ve kurutur.

Ürünü İncele

12. Yüksek motor gücünün sunduğu kusursuz düzlük: Powertec 8681612488046 TR 901 Profesyonel Fön Makinesi


Uzun süreler kullanmanıza rağmen sıkıntı çıkarmayacak en iyi profesyonel fön makineleriHarcadığı minimum elektrik sayesinde son derece ekonomik olan ürün, kullandığı jhonson motor sayesinde sıcaklık ve üfleme özellikleri ile yüksek performans gösterir. 270 santimetre uzunluğundaki kablosuyla kullanıcılarına hareket özgürlüğü tanır.

Ürünü İncele

13. Düşmeye karşı dayanıklı: Prof Turbo Profesyonel Fön Makinesi ve Saç Kurutma 3500 Performance


Uzun süreler kullanmanıza rağmen sıkıntı çıkarmayacak en iyi profesyonel fön makineleri

Profesyonel kullanıma uygun Prof Turbo Profesyonel Fön Makinesi ve Saç Kurutma 3500 Performance’nin 2500W motor gücü bulunuyor. Güzellik salonlarında da sıklıkla tercih edilen bu makine, saç derinize zarar vermeyen iki farklı ısı ve hız ayarıyla oldukça profesyonel bir kullanım sağlar. Ürün, kuaför elinden çıkmış saçlar elde etmenize yardımcı olur.

Ayrıca sınıfının en az elektrik harcayan ürünü olma özelliği sayesinde enerjiden tasarruf ederek harika fönler çekmenize olanak tanır. Bir profesyonel fön makinesinden beklediğiniz pek çok şeyi bulabileceğiniz bu ürünü mutlaka denemelisiniz.

Ürünü İncele

14. Kuaförü evinize getirmek isteyenlere: Gesh G-4500 Profesyonel Fön Makinesi


Uzun süreler kullanmanıza rağmen sıkıntı çıkarmayacak en iyi profesyonel fön makineleri

2500W AC motoruyla yüksek performans gösteren Gesh G-4500 Profesyonel Fön Makinesi’nin ince ve kalın fön başlıklarıyla profesyonel fön konforunu evinize taşıyabilirsiniz. İki ayrı hız ayarı ve düşük, orta, yüksek olmak üzere üç farklı sıcaklık modu bulunan cihazın geniş ağızlığı, saçlarınızı kuruturken ve fön çekerken zaman kaybetmenizi engeller.

Rahat kullanabileceğiniz ergonomik tasarımı ve üfleme yönlendirme aparatıyla birlikte parlak saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. Ayrıca ürünün düşük desibel özelliği sayesinde oldukça sessiz ve keyifli bir şekilde saçlarınıza fön çekebiliyorsunuz.

Ürünü İncele

15. Hafif, kullanışlı ve hızlı: Hector Hs 3500 Turbo Fön Makinesi


Uzun süreler kullanmanıza rağmen sıkıntı çıkarmayacak en iyi profesyonel fön makineleri

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Kusursuz fönlere imzanızı atmak için Hector Hs 3500 Turbo Fön Makinesi’ne bir şans vermelisiniz. 2400W gücündeki güçlü motoruyla hayal ettiğiniz fönlü saçları elde edebileceğiniz cihaz, hafif boyutuyla kullanım sırasında kol ve bileklerinizi yormaz.

Üç metre uzunluğundaki kablosuyla rahat kullanım sağlayan makine, iki farklı hız ve üç ayrı sıcaklık ayarına sahip. Saçınızı kuruturken bile fön çekebileceğiniz bu ürün, kuaförlerin tavsiye ettiği "en iyiler" listesinde yer alıyor. Dayanıklı malzemesi sayesinde de ürünü yıllarca kullanabiliyorsunuz. Hafif, kullanışlı, bir o kadar da hızlı. Daha ne olsun?

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.


Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler