HABER

Windows 10 açık tema Nisan’da geliyor!

Microsoft, bugün Windows 10 açık tema seçeneğini sergiledi. Daha önce koyu tema seçeneğini kullanıma sunan Microsoft, Windows 10 açık tema ile beyaz rengini sevenlere büyük bir sürpriz yapacak gibi görünüyor.

Windows 10 açık tema Nisan’da geliyor!

Microsoft, Windows 10’a olan yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Windows tarihinde en fazla desteklenen Windows sürümü olan Windows 10, geçtiğimiz yıllarda koyu tema seçeneğine kavuşmuştu. Hem Xbox One hem de Windows 10’a koyu tema seçeneğini sunan yazılım devi, şimdi de açık tema seçeneği için kolları sıvadı.

Mevcut Windows 10 sürümünde koyu temayı kapattığınızda sistem geneli normal görünüme dönüyor. Ancak yeni gelecek olan bu açık tema seçeneği sistemi beyaz renklerin daha yoğun olduğu bir tasarıma geçiriyor.

Windows 10’un açık tema seçeneği için yaklaşık 5 ay beklemeniz gerekiyor. Microsoft’un Nisan 2019 tarihinde sunacağı büyük çaplı Windows 10 güncellemesi ile açık tema seçeneği sisteme eklenecek. Göze oldukça hoş görünen bu seçeneğin, neden geç sunulacağı henüz bilinmiyor.
Umarız Microsoft, bu seçeneği sunarken, Xbox One’da olduğu gibi gün doğumu ve gün batımı saatlerine göre otomatik olarak tema değiştirme seçeneğini de sunar.

Galaxy S10 özellikleri ve fiyatına dair tüm detaylar!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler