HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Yaratıcılığın sınırları zorlayabileceğiniz en iyi 3D yazıcı modelleri

Her geçen gün yeni modeller ve markalar ile karşımıza çıkan 3D yazıcıları kullanan kişi sayısı hızlı bir şekilde artıyor. Pek çok kullanım alanı bulunan 3D yazıcılar baskı kalitesi, malzeme kalitesi, hata payı ve yazılım gibi değişkenlerden ötürü farklı fiyatlarda satışa sunuluyor. Siz de internet üzerinden alternatif 3D yazıcı modellerini inceleyerek kendi ihtiyaçlarınız için en doğru modeli bulabilirsiniz.

Yaratıcılığın sınırları zorlayabileceğiniz en iyi 3D yazıcı modelleri

Teknoloji geliştikçe hayatımızdaki yeri ve kullanım alanları hızla artan 3D yazıcılar pek çok farklı marka ve model seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Bu noktada aklınızda "3D yazıcı alırken nelere dikkat etmeli?" gibi bir soru oluşabilir. Yüzey kalitesi, yazılım, hata payı ve fiyat gibi değişkenleri göz önüne alarak kendi ihtiyaçlarınız için en iyi 3D yazıcı modelini seçebilirsiniz.

1. Başlangıç Seviyesindekiler İçin: Creality Ender 3 PRO - 3D Yazıcı

2

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 25 TL indirim kazanmak için tıklayın!

"Hangi 3D yazıcıyı almalıyım?" gibi bir sorunuz varsa cevabının sizin kullanım amacınıza ve ihtiyaçlarınıza göre farklılık göstereceğini unutmayın. 3D yazıcıları profesyonel olarak kullanmıyorsanız Creality Ender 3- 3D Yazıcı sizin için yeterli bir performans sağlayabilir. Başlangıç düzeyindeki kullanıcıların rahat bir şekilde montajını yapabileceği bu ürün yarı monte bir şekilde geliyor. Esnek filament basımı sayesinde yüksek kaliteli ve uyumlu baskılar alabileceğiniz bu ürün, uzun ömürlü kullanımı ile kullanıcılarından tam puan alıyor.

Bu ürünün diğer özelliklerini ayrıntılı olarak incelemek ve satın almak için tıklayın!

2. Alya 3D Yazıcı, Yerli Üretim Olması ile Dikkat Çekiyor!

3

3D yazıcı modelleri sahip oldukları özellikler sebebiyle pek çok alanda kullanılabiliyor. Daha çok ev ve okul kullanımı amacıyla üretilmiş olan Alya 3D Yazıcı piyasadaki ürünlerden daha uygun fiyatlı olması ile ön plana çıkıyor. Etrafı lego olarak bilinen parçalar ile kaplı olan bu yazıcının görünümünü dilediğiniz formda tasarlayabilirsiniz. Alya 3D Yazıcı; Minecraft, Lego Mindstorm, Lego EV2 gibi programlarla uyumlu olduğu için bu uygulamalar ile yaptığınız tasarımları rahatlıkla üretebilirsiniz.

Çocukların güvenliği düşünülerek tasarlanmış bu yazıcıyı daha ayrıntılı incelemek ve satın almak için tıklayın!

3. Creality Ender 5 Plus 3D Yazıcı ile Hayallerinizi Gerçek Yapın!

4

Büyük baskı hacmine ihtiyaç duyan ev kullanıcıları ve profesyoneller için özel olarak tasarlanmış olan Creality Ender 5 Plus 3D Yazıcı dokunmatik ekran özelliği ile büyük bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Dokunmatik ekran güzel bir görünüm katmasının yanı sıra, grafik LCD ekranlarına göre kullanıcıya çok daha kaliteli bir deneyim sunuyor. 3D yazıcıdan nasıl çıktı alınır, konusunda kafanız karışıksa bu model sizin için doğru bir tercih olabilir. Nozzle sıcaklığını ayarlama gibi diğer ekranlarda uzunca süre uğraşmanız gereken işlemleri bu ürünün sahip olduğu dokunmatik ekran sayesinde bir tuş ile halledebilirsiniz.

Çift Z Motorlu Tablası ile daha stabil ve sağlam bir performans sunan bu ürünü daha ayrıntılı incelemek için tıklayın!

4. BenMaker Ekser Plus Şık Tasarımı ile Göz Dolduruyor!

5

"3D yazıcı neler yapabilir?" sorusu kafanızı kurcalıyorsa 3 boyutlu bilgisayar verisini elinizle tutabileceğiniz gerçek materyallere dönüştürür. Bu teknoloji sayesinde geleneksel yöntemler ile üretilemeyecek modelleri üretebilirsiniz. Yerli bir yazılım ile üretilen BenMaker Ekser Plus 3D Yazıcı üstün kalibrasyon ve yüksek kaliteli baskı performansı ile aradığınız ürün olabilir. Bu noktada "3D yazıcı hangi malzemeleri kullanır ve üretim yapar?" sorusu karşımıza çıkıyor. Üründen ürüne değişiklik gösterebilen bu malzemeler BenMaker Ekser Plus için PLA, ABS, FLEX filamentleri olarak düşünülebilir.

Tasarımı ile kendine hayran bırakan bu ürünü daha detaylı incelemek için tıklayın!

5. Anycubic Mega S 3D Yazıcı ile Kaldığınız Yerden Devam Etmek Çok Daha Kolay!

6

Birleştirmeniz gereken iki farklı parça olarak kutusundan çıkan Anycubic Mega S 3D Yazıcı, kolay bir şekilde kurulum yapma imkanı sunuyor. Anycubic’in daha önceden piyasaya sunduğu bir ürünün gelişmiş bir versiyonu olan bu yazıcı güçlendirilmiş bir ultrabase tablaya sahip. Baskı sürecini önemli bir şekilde etkileyen bu tabla ile aynı seviyedeki pek çok farklı yazıcıya kıyasla daha kaliteli baskılar alırsınız. Herhangi bir elektrik kesintisinde kaldığı yerden devam etme özelliğine de sahip olan bu yazıcı başlangıç seviyesindeki kullanıcıların işini kolaylaştırıyor.

Daha detaylı olarak incelemek ve satın almak için tıklayın!

6. Ultimaker 2 Serisi Profesyoneller Tarafından Daha Çok Tercih Ediliyor!

7

Prime üyesi olup avantajlardan yararlanmak için tıklayın!

Profesyonel kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünlerden biri olan Ultimaker 2 Plus 3D Yazıcı ısıtmalı cam tablası ve açık filament sistemi ile dikkat çekiyor. Baskılarda gerçekleştirilmesi zor olan köprüleme ve çıkıntı işlemlerinde bile mükemmel sonuçlar ortaya çıkaran bu yazıcı ile istediğiniz her formdaki baskıyı rahatlıkla elde edebilirsiniz. Optimize edilmiş fan sistemine sahip bu ürün basit ve anlaşılır arayüzü ile kullanıcıları tarafından tam puan alıyor.

Beyaz bir kutu şeklinde gelen bu 3D yazıcıyı ayrıntılı olarak incelemek ve satın almak için tıklayın!

7. Zaxe X2 Wifi 3D Yazıcı Kablosuz Bağlantı ile Beğeninizi Kazanacak!

8-2

Metal tasarımı ile tüm gözleri üzerine çeviren Zaxe X2 Wifi 3D Yazıcı, kablosuz bağlantı özelliği ile müthiş bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Metal çerçevesi ile ısınma sorunu yaşamayan bu ürün, yüksek sıcaklığa ihtiyaç duyan malzemelerin baskısını sorunsuz bir şekilde halledebilir. Kolay baskı teknolojisi, filament sensörü ve geliştirilmiş algoritması ile ön plana çıkan Zaxe X2 yüksek segmentli 3D yazıcı modelleri arasında yer alıyor. Ayrıca bu model; ABS, ASA, PC gibi filamentler ile baskı alabiliyor.

Basit yazılımı ile herkes tarafından kullanılabilecek bu ürüne sahip olmak için tıklayın!

8. Ultimaker S5 3D Yazıcı Olağanüstü Baskı Kalitesi ile Kullanıcılarından Tam Puan Alıyor!

9

3D baskı öncülerinden biri olan Ultimaker, şirket ve işletme ortamları için ideal bir performansa sahip olan Ultimaker S5 3D Yazıcı modelini piyasaya sürdü. Baskı hacmi, çift ekstrüzyon kabiliyeti ve gelişmiş arayüzü ile profesyonel bir baskı kalitesi sunan bu yazıcı tasarımcılar ve mühendisler tarafından daha çok talep görüyor. Tıp, otomotiv, havacılık, elektronik gibi birçok alan için üretim yapabileceğiniz bu model birden fazla malzemeyi kullanabilen nadir yazıcılar arasında yer alır.

Bu yazıcıyı daha detaylı olarak incelemek ve satın almak için buraya tıklayın!

9. Çoklu İşlevler İçin: MakeBlock Mcreate 3D Yazıcı + Lazer Kazıyıcı

10

3D yazıcıyla neler yapılabilir diye düşünenlerdenseniz MakeBlock’un bu modelinin yaptıklarına inanamayacaksınız. Çoklu işlev alanında dikkat çeken MakeBlock Mcreate hem lazer kazıma hem de 3D baskı özelliklerini tek bir makine altında topluyor. Eğer bu iki işleve de ihtiyacınız varsa bu makine sizin için kurtarıcı olabilir. MakeBlock Mcreate 3D Yazıcı ve Lazer Kazıyıcı; akıllı ve esnek tabla kalibrasyonu, kolay değiştirilebilir nozzle, elektrik kesintisi koruması ve filament sensörü gibi özellikleri ile ön plana çıkıyor.

Ayrıntılı olarak incelemek ve satın almak için buraya tıklayın!

10. Creality CP 01 Modüler 3'ü Bir Arada 3D Yazıcı Özellikleri ile Sizi Şaşırtacak!

11-1
Hangi 3D yazıcı alınmalı sorusuna net bir cevap verilemez belki ama Creality CP 01 Modüler 3'ü Bir Arada 3D Yazıcı, sahip olduğu özellikler ile rakiplerinin bir adım ötesine geçiyor. Bu ürün; 3D baskı, lazer gravür ve CNC kesim işlemlerinizi tek bir makinede halletme imkanı sunuyor. Tornavida gerektirmeyen kurulumu ile işlemler arasında kolay bir geçiş sağlayabileceğiniz bu yazıcı farklı formlardaki flamentleri de destekler.

Çevrimiçi ya da çevrimdışı baskı alabileceğiniz bu yazıcıyı daha detaylı olarak incelemek ve satın almak için buraya tıklayın!

Express


Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

En Çok Aranan Haberler