HABER

Yaş farkı kurşunları

İzmir'in Ödemiş ilçesinde bir kişi, eski sevgilisi olduğu öne sürülen T.P.'yi (15) vurduktan sonra intihar etti.

Yaş farkı kurşunları

İzmir'de 25 yaşındaki bir genç, yaş farkı nedeniyle anlaşmazlıklar yaşayıp kendisinden ayrılmak isteyen 14 yaşındaki sevgilisini tabancayla yaraladı. Genç, kendisini de başından vurarak yaşamına son verdi.

İzmir'in Ödemiş İlçesi'nde pazarlarda peynir satan 25 yaşındaki Hüseyin Bacak, bir eczanede çırak olarak çalışan 14 yaşındaki T.P. ile bir ay önce tanıştı. Arkadaşlıkları kısa sürede aşka dönüştü. Ancak, aralarında bir süre sonra yaş farkı nedeniyle anlaşmazlıklar çıktı. Bunun üzerine T.P. ayrılmak istedi. Buna öfkelenen Bacak, dün sabah saat 08.30 sıralarında işe giden sevgilisiyle buluşarak ikna etmeye çalıştı.

Bacak, kararından dönmeyen genç kızı, belinden çıkardığı tabancayla bir el ateş ederek göğsünden yaraladı. Yaya olarak kaçan Bacak, bir arka sokakta aynı tabancayla bu defa kendi başına ateş ederek yaşamına son verdi. Babasından ayrı olan annesiyle birlikte yaşayan T.P. çevredekilerin çağırdığı ambulansla Ödemiş Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Geçen yıl ilköğretim okulundan mezun olan T.P.'nin durumu ciddiyetini koruyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön