Yasak aşk skandalında yeni gelişme

Bodrum'u çalkalayan yasak aşk skandalı ile ilgili yeni bir detay ortaya çıktı. Ortağı Ali Özdemir'i eşiyle ilişkiyi olduğu gerekçesiyle öldüren Mustafa Özbelen ve eşi Tuğba Özbelen boşandı. Mahkeme çiftin tek çocuğunun velayetini anneye verdi, banka hesabındaki paralar da Tuğba Özbelen’e kalacak. Zanlı cinayet sonrası verdiği ifadede, "Dışardan evimi izledim. Tül pencerenin arkasından içerisi görünüyordu. Eşim Ali’nin karşısında durdu ve hemen pantolonunu indirdi" demişti

Yasak aşk skandalında yeni gelişme

Bitez Mahallesi'ndeki Gumsal Beach Club'ın işletmeciliğini yapan, aynı zamanda unlu mamuller ve pastane zinciri sahibi, 2 çocuk babası Ali Özdemir, geçen 6 Ocak'ta ortadan kayboldu. Yakınlarının kayıp ihbarı üzerine iş adamı Özdemir için arama çalışması başlatıldı. Ali Özdemir'in kaybolmasının ardından 12 Ocak'ta da eski ortağı kafeterya işletmecisi Mustafa Ö., tarım ilacı içerek, intihar girişiminde bulundu. Mustafa Ö., tedavisinin ardından geçen 15 Ocak'ta Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı'na gelerek, Ali Özdemir'i tabancayla vurup, birlikte yaşadıkları evde öldürdüğünü itiraf etti. Mustafa Ö., itirafından sonra Özdemir'in cansız bedenini sakladığı yeri de gösterdi. Ali Özdemir'in cenazesi, Çırkan Mahallesi Pedasa Dağı eteklerinde bulundu. Olayla ilgili Mustafa Ö. dışında eşi T.Ö., kayınpederi Ali S., kayınvalidesi F.S., baldızı K.S. ve arkadaşı Rus avukat A.K.'nin de aralarında bulunduğu 12 kişi gözaltına alındı. Mustafa Ö. ile kayınpederi Ali S. tutuklandı. Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'ndeki ifadesinde T.Ö., eşinin eski ortağı Ali Özdemir ile olan ilişkisini anlattı. Yasak aşkı itiraf eden T.Ö. ile F.S., K.S. ve Rus avukat A.K.'nin de aralarında bulunduğu 10 kişi, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Ali Özdemir'in cenazesi, memleketi İzmir'in Kemalpaşa ilçesinde toprağa verildi.

BOŞANDILAR

Olayla ilgili soruşturma sürerken ve iddianame hazırlamak için Adli Tıp Kurumu'ndan gelecek rapor beklenirken, cinayet zanlısı Mustafa Ö.'nün eşi T.Ö. bir süre önce Bodrum Aile Mahkemesi'ne başvurup, boşanma davası açtı. Davanın ilk celsesinde çift anlaşmalı olarak boşandı. Mahkeme çiftin tek çocukları olan 10 yaşındaki kızlarının velayetini anneye verdi. Boşanma protokolü gereği, bankadaki paraların ve Konacık Mahallesi'ndeki evin satışından elde edilecek paranın 300 bin lirasının T.Ö.'ye verilmesine karar verildi. Mahkeme çiftin kızı için de babası ödemek üzere aylık 1500 lira nafaka bağladı.

Eşinden boşanan T.Ö.'nün Bodrum dışında yaşadığı öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
oldu olacak kadına bir de millet vekilliği verseydiniz
Eee nerden adalet ? Ben bu ülkedeki adalet anlayışını anlamıyorum arkadaş. Adalet oturduğun yerde milyarlarca para alarak Suçunu dahi kabul eden insanı ödüllendirmek midir. OHH ne rahat dünya her haltı ye sonra tüm mal varlığının üstüne kon. Şimdi yeni de birini bulur tüm parayı yer....!!!!
sen erkeği aldat, bir de mükafat gibi evi satıp 300 binini kadına ver. ohh ne ala. erkek yapsa yine bir kadın terörü diye bangır bangır bağırırdınız. hiççç iyi yerlere gimiyoruz hiçççç
Oldu adam hapsemi girdi işemi bu ne nafakası.
Adam içerde olacak, aylık da 1500 lira nafaka ödeyecek. Bu nasıl olacak Allah aşkına bana bir açıklayın....
DAKKA BAŞI KADINLARI İŞ HAYATINA SOKMAK İÇİN POROCE GELİŞTİREN DEVLET NEDEN HALA ERKEKLERİN BAŞINA NAFAKAYI BELA EDİYO KADIN NİYE NAFAKA ÖDEMİYO MADEM ÖLE ?
Nafaka 3 aydan fazla sürmemeli, verilecekse de sadece çocuğu cüz'i miktarda verilmeli. Kadınlar asalak gibi yaşamak yerine çalışmalı.
Diğer Haberler