Yunan savaş uçağı, Türk savaş gemisine kilitlendi! Yunan pilotun görüntüleri sosyal medyada olay yarattı

Yunan pilotun Türk savaş gemisine kilitlendiği görüntüler olay yarattı. Yunan bir gazetecinin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Yunanistan hava kuvvetlerine ait bir savaş uçağının Ege Denizi'nde bulunan Türk fırkateynine kilitlendiği görülüyor. Görüntüler sosyal medyada büyük tepki çekerken, Twitter'da "Yunan", "Greece" başlıkları trend topic oldu. Askeri kaynaklar ise olayı doğrulamazken, yapılanın bir algı operasyonu olduğunu belirtti.

Yunan savaş uçağı, Türk savaş gemisine kilitlendi! Yunan pilotun görüntüleri sosyal medyada olay yarattı

Yunanistan'a ait bir savaş uçağının Ege Denizi'nde bulunan Türk fırkateynine kilitlendiği görüntüler sosyal medayayı ayağa kaldırdı.

Ege Denizi üzerinde Türk savaş uçakları ve Yunan savaş uçakları arasında yaşanan karşılıklı taciz manevraları yeni bir boyuta taşındı. Yunan savaş uçağının denizde kendi halinde seyreden Türk savaş gemisine kilitlendiği ortaya çıktı.

yunan pılot

Olay Yunan pilotun Türk savaş gemisine kilitlendiği görüntüleri bir gazeteci aracılığıyla sosyal medyadan paylaşmasıyla duyuldu.

Sözcü'de yer alan habere göre; Yunan gazeteci, Fransız yapımı Mirage 2000 model bir savaş uçağıyla Türk gemisinin üzerinden uçarak onu taciz eden Yunan pilotun gemiyi bombalamak üzere kilitlendiği anları paylaştı.

yunanıstan türk savaş gemısı

SOSYAL MEDYA AYAĞA KALKTI

Görüntüler sosyal medyada büyük tepki çekerken, Twitter'da "Yunan", "Greece" başlıkları trend topic oldu.

sosyal medya tunan

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 90 yorum
peki biz ne yapıyoruz natoda yalakalıktan başka bişey yapamıyoruz ve bizi takan olmuyor
NATO'da CHP ağzıyla CHP ile aynı sözleri kullanıp "Türkiye Uluslararası alanda Yalnızlaşıyor" diyen Yunan Temsilcisi neden bahsediyorsun galiba. Sizin işiniz bu olum ! Yalakalık
hadi ordan
@oekici_1981 yunanistan kim Allah aşkına artık 90larda değiliz.
vaybe bizde be körler var.
yaw istedigi kadar kitlensin..sadece kitlenebılırler zatenn
Hiç olmazsa bu açık açık belli etmiş düşman olduğunu
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler