Londra'da patlama! Çok sayıda yaralı var

İngiltere'nin başkenti Londra'da patlama meydana geldi. Son dakika habere göre, patlama nedeniyle 30'a yakın kişinin yaralandığı belirtildi.

İngiltere'de Kuzey Londra'nın Stamford Hill bölgesinde bir patlama meydana geldi. Reuters'ın geçtiği son dakika habere göre, patlamada 30'a yakın kişi yaralandı.

ingilterepatlama

Patlamanın, bölgede yapılan bir Yahudi sokak festivalinde meydana geldiği, festivalde sokakta yakılan şenlik ateşinin patladığı belirtildi. Yaralıların birçoğunun yüzlerinde yanıklar oluştuğu ifade edilirken, olay yerine çok sayıda acil yardım ekibi sevk edildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
küçük bir patlamayı batı dünyaya saatlerce haber yaptılar. suriye ve ırakta saate 100 kişi ölüyor umurlarında değil dünyanın düzeni bu işte
Allah hak Allâh
30 yahudi yaralandı dıye dunya flaş gecıyor afganıstan surıye ırak yemen butun ıslam dunyasında hergun yuzlerce insan ölüyor dunyada tık yok
daha beter olsunlar inşallah
dost ve kardeş ülke ingiltereye yapılan bu deaş saldırısını kınıyoruz.amerika,fransa ve türkiyenin harekete geçerek müslüman ülkelerde deaş avına çıkmalarında fayda var.dostumuza yapılan saldırı bize yapılmış saldırı demektir.
Sömürgeciler şaşırmıştır . yazık onlara çöööök korkmuşlardır . soydukları insanlar yaptı diye kızmışlardır .
Allah ım çok büyük sün !!
Diğer Haberler