Devlet Bahçeli: Bizde taban yoktur, dava arkadaşlarımız vardır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Bizde taban yoktur, dava arkadaşlarımız vardır. Bizde tavan yoktur, ülkücü şuur hakimdir.' dedi.

Devlet Bahçeli: Bizde taban yoktur, dava arkadaşlarımız vardır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Twitter hesabından sert açıklamalarda bulundu.

İşte Bahçeli'nin o açıklamaları;

'FIRSAT KOLLUYORLAR'

'Yeni bir referandumun arifesindeyiz. Türk milletinin şaşmaz ve isabetli iradesi bir kez daha tecelli edecektir. Bu anı sabırla beklemeliyiz.

Makyavel, “Fırsat kaçırılmayacak kadar güzeldir”, diyordu. Kaos kuluçkasına yatıp felaket üretmeye niyetlenenler şimdilerde fırsat kolluyor.

Neyin fırsatı kollanıyor diye soracak olursanız, derim ki; kutuplaşmanın, krizin, kamplaşmanın, karanlığın, kavganın, kargaşanın…

18 Maddelik Anayasa Değişiklik Teklifinin TBMM’de kabul edilmesiyle sırayı Cumhurbaşkanı’nın onayı, peşinden de Referandum safhası alacaktır.

Referandum üzerinden milleti fikir ve duygu planında ayrıştırmayı amaçlayan profesyonel nifakçılar kampanyalarına çoktan başladılar.'

'SÖZ VE YETKİ TÜRK MİLLETİNDEDİR'

'Bir yanda evet, diğer yanda hayır diyenler devamlı surette tahkim edilirken, cepheleşme ve siyasal çatlaklar da derinleşmektedir.

Anayasa değişikliğindeki maksat yürürlükteki hükümet etme sistemini tıkayan, kırılmasına ve dağılmasına neden olabilecek engelleri aşmaktır.

Söz ve yetki Türk milletinindir. Egemen olan millet, bizzat kendi kader ve geleceği hakkında karar verecektir. Peki, rahatsızlık niyedir?

Toplumdaki değişim dinamiklerini fark eden siyaset aklının devlete kişilik kazandıran hukuki çerçeveyi belirlemesi doğal, hatta zorunludur.

Kaldı ki bunun nihai onay mercii Türk milletidir. Çareyi vesayet odaklarında, yabancı güçlerin emellerinde değil, millette gördük.

Sahip olduğumuz siyaset aklı; dağınıklığı birleştiren gücü, meseleyi kavrayan özü, nefsin azgınlığını durduran kudreti temsil etmektedir.

Devletin ayağa düşürülmemesi, milletin arada kaynayıp gitmemesi, vatanın hür ve bağımsız olarak devamı için müdahale gerekiyordu.

Yüksek hedefleri benimsedik. Siyasi ahlak ve uzlaşmayla millete giden yolları araladık. Çarpık niyetlere karşı bütünleşip netleştik.

Kütük yontula yontula kitap oldu da, iftirayı meslek edinmiş, isnat, itham ve ilkel dürtüleri kılavuz yapmış çevreler bir türlü uslanmadı.'

'BİZDE TABAN YOKTUR'

'Bunlar diyor ki, MHP’nin tabanı ile tavanı farklı düşünüyor! Dün söylenenler bugün inkar ediliyor, keskin dönüşler oluyormuş.

Tekrar hatırlatıyor, yeniden söylüyorum: Bizde taban yoktur, dava arkadaşlarımız vardır. Bizde tavan yoktur, ülkücü şuur hakimdir.

Münkir ile mümin yan yana gelmez; ama yalanla doğruyu aynı kazana atıp Türkiye’yi ateşe vermek isteyenler hep diz dize, yanak yanağadır.

MHP’li görünüp, ülkücü kisvesinde dolaşan küçük bir sözde muhalif azınlık kişisel heves ve hedefleri için olmadık oyunlar içindedir.

Bunlar; fitne çağcılar, elinde ülkücü kanı bulunan aydınlıkçılar, Kandil beslemeleri, FETÖ’cüler, çeyrek aydınlar, CHP ve HDP’yle birliktedir.'

'ÇOK ŞÜKÜR ÇİĞ SÜT İÇMEDİK'

'Televizyonlarda MHP hakkında atıp tutuluyor. Gazeteleri açıp okuyorum, MHP’yi kesip biçiyorlar. Hepsi hücuma geçmiş MHP’nin üstüne oynuyor.

Çok şükür çiğ süt içmedik ki karnımız ağrısın;yönümüz doğru,siyasetimiz doğrudur.Şimdi şu teklifim herkes tarafından da dikkate alınmalıdır:

Madem MHP’de hayırcı muhalifler etkin ve çoğunluktadır, o zaman YSK ayrı bir sandık kursun, başına da müşahit diye Aydın Doğan’ı oturtsun.

Olmadı Turgay Ciner, yetmiyorsa Ferit Şahenk kurulan ayrı sandıklarda görev yapsınlar. Yanlarına kirli ve kinli kalem sahiplerini alsınlar.

Ve MHP’li sözde müzmin muhaliflerin ne kadar hayır oyu kullanacağı ortaya çıksın. Bu demokratik teklifimiz de tarafımıza çok görülmesin.

Ak koyun-kara koyun ayrılsın, anayasa uzmanı Cingöz Recailerin, yalan ustalarının gerçek yüz ve sayıları belirlensin, belli olsun.'

'AMACIMIZ DEVLETİ MİLLETLE BULUŞTURMAKTIR'

'Bizde devlet kavramı, hukuk kitaplarının, siyasal sözlüklerin, ansiklopedilerin tariflerinden daha ileri düzeydedir. Bunu bildik, inandık.

Devlet; huzurun,mutluluğun,birlikte hayat ve varlık tanımının adı,şanı,unvanı ve iftihar kaynağıdır. Amacımız devleti milletle buluşturmaktır.

Amacımız arıza sinyalleri veren, tehlike alarmı çalan, güvenlik duvarları yarılan sistemi bir üst fazda yeniden kurmak, yeniden inşa etmektir.

Düşünce ve fikirden mahrum bir zihnin, susmak bilmeyen dili olursa, bugünkü buhran ve bunalımlar doğar. Artık buna son verilmelidir.

Muhalefet sorumluluğunun idrakinde acze düşülmesinin demokrasilerde süreç ve içerik sorunları yaratacağı açıktır. Biz aciz,sorumsuz değiliz.

Rejimi riske sokan siyaset ittifakının mahzeninde uzun süre Cumhuriyeti hedef alan tehditler mayalanmıştı. Buna bütünüyle sünger çekeceğiz.

Yanlışı bilerek işlemek, sonra yanlışlığın faturasından korkup gerçeği saklamak bir telaşın tezahürüdür. Siyaset tarihi bunlarla doludur.'

'CUMHURİYET İÇİN EVET, TÜRKLÜĞÜN BEKASI İÇİN EVET DİYORUZ'

'Biz yanlış yapmıyoruz ki telaşa kapılalım. Biz millet için evet, devlet için evet, Cumhuriyet için evet, Türklüğün bekası için evet diyoruz.

Yüz yıl sonra aynı noktaya gelmek diye bir şey olmaz. Bu durum aslında, yüzyıl sonra aynı noktada kalmış olmanın fark edilmemiş ayıbıdır.

Ayıp varsa gidereceğiz, ayıplı siyasetin elinden kozlarını millet iradesiyle alıp birlikte Türk milleti olduğumuzu tescilleyeceğiz.

Dünya atımızın nalları altında ezildi. Kaç haçlı sefer göğsümüze çarpınca kesildi. Yine kesilecek, yine mütecaviz saldırılar kırılacak.

Kudret ve zafer miras kaldı dedelerimizden. Bu mirası yaşatmak, daha büyüklerini yeşertmek için evet, yine evet.

MHP devlet ve millet varlığının güvenceye alınıp güvenli bir şekilde istiklal içinde istikbale taşınması için evet diyecektir.'

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 60 yorum
Senin tabanında tavanında bata bunların tüm pisliğine ortak oldun ya seni devlet adamı sanmıştık senden de bir halt olmaz bastonluğu bırakamadın nerede meydanlarda ip atanlar şimdi saraylarda ağırlanan ları bu millet asla af etmez sende bittin sonun anap adalet sadet partisi gibi olacak.
komedi film isteyen bahçeliyieyretsin yalan dolan arayan bahçelie baksın yeter be yeter bitirdin partiyi çek git artık hikaye anlatma kimseye
Artık liderim değilsin BAHÇELİ, " Yüce Divan a göndereceğiz " derken gerçekte ' yüce makama çıkartacağız ' diyormuş. ' Cumhurbaşkanı nı anayasal sınırlar içine çekeceğiz ' derken aslında ' anayasayı Cumhurbaşkanı nın davranışlarına uygun hale getireceğim' demek istiyormuş. Birileri birilerini yanlış anlamış! İRADEMİZİ ÇALDIN BAHÇELİ. HAYIR HAYIR HAYIR
@gizmir_1960 HELAL OLSUN ''gizmir_1960'' eline yüreğine sağlık
Biz mhp kökeni olarak sürale 1700 , baba 11 anne 11 kardeş 123 kuzen kuzenin çocukları Hayır oyu kullanmayı düşünüyoruz
Siyaset mertçe dürüstçe insanların iyiliği için yapılan siyasettir, davamız büyük davamız türkiye demekle olmuyor davamız insanların varlığı kudreti huzuru saygısı sevgisi merhametliği birlikteliği .. günümüzde boşanmalar arttı batanlar arttı 1.500 tl alırken yaşam 4.500 e çıktı millet onu bunu dolandırma yöntemlerine gidiyor. fetocu diyorlar ver para pat dolandırıldı adam artık nesil kolay tüketim hırsızlık oldu.. düzeltelim bu nesli.. çocuklarımız okumadan kötü şeyler öğrenecek ilim bilim değil şeytanlık
Devlet Bahçeli, 40 yıllık MHP ve ÜLKÜCÜ yüm ve 25 yıldır kayıtlı üyeyim. Sayende geçen Pazartesi günü parti ÜYELİĞİMİ iptal ettirdim. Siz partimizden gidene kadar MHP ye oy yok. Siz partimizden gittikten sonra yeniden ÜYE olacağım SÖZ KONUSU VATANSA PARTİM TEFERRUAT TIR. Önce size HAYIR sonra DİKTAYA HAYIR..
Ülkü Ocakları eski genel başkanları ortak bir bildiriye imza atarak, Başkanlık sistemine " HAYIR " oyu vereceklerini açıkladı. Açıklama : " Türk milliyetçileri, milletimizin en karanlık günlerinde, büyük bedeller ödeyerek ülkesine ve devletine sahip çıkmışlardır. Bugün de aynı irade ve kararlılıkla bir ve beraber olmak, vatanımıza ve nesillerimize karşı reddedemeyeceğimiz borcumuzdur. Bu amaçla, mevcut anayasa değişikliğine tarihi, siyasi ve ahlaki gerekçelerle ' HAYIR ' diyerek, irade birliğimizi ve kararlılığımızı göstermek gayesiyle bu çağrıyı yapıyoruz "
Devlet Bahçeli , Hırsızlar la aynı yolu yürüyen benim liderim değildir. pkk ile müzakere edenlerle aynı yolu yürüyen benim liderim değildir. Andımızı kaldıranlarla aynı yolu yürüyen benim liderim değildir. Ordusu na kumpas kuranlara aynı yolu yürüyen benim liderim değildir. 15 yıldır Ülkenin içine s. Çanlar la aynı yolu yürüyen benim liderim değildir. Cumhuriyet e düşman olanlarla aynı yolu yürüyen benim liderim değildir. Atatürk e düşman olanlarla aynı yolu yürüyen benim liderim değildir. Bu UTANCI bizlere yaşatmaya hakkın yok. Oyumuzu İRADEMİZİ ÇALDIN. Sana da DİKTAYA da HAYIR.
Hadi Sayın makepeli koy sandığı Mhp lilerin önüne bak bakalım seni o sandığa gömüyorlarmı gömmüyorlarmı bu güne kadar seçmen kağıdında Mhp dışında bir parti görmemiş biri olarak HAYIR diyorum ve senin gibi dün söylediğini bu gün inkar eden sözde siyasetçiler beni ve gönülden sevdiğim davamı asla temsil edemez o yüzden bir MHP li olarak benim gözümde Yok hükmündesin.
Devlet bey,kokuşmuşsun artık çek gitde şu ülkücü milliyetçiler bir kendine gelsin.Sen ancak AKP.ye arka bahçe olursun.Ülkücülere umut değilsin.Dün dediğini bugün yalayan sözünün eri olmayan bir liderciksin.AKP sana ne vaat ettide bukadar AKP.ye destek oluyosun.Ama MHP kongersinde muhaliflere karşı seni ercepin destek verdi kurtardı.Sende onu günahlarından temizlenmesi için destek sözü verdin.Aranızdaki gizli anlaşma beni şu muhaliflerden kurtar bende sana Başkan olman için mömilletvekiller grubumla destek vereyim dedin.
Yıllardır MHP ye oy veren biri olarak Halk oylamasında oyum HAYIR. Andımızı kaldıranlara HAYIR pkk ile müzakere edenlere HAYIR 17-25 Aralık Hırsızlık ve Yolsuzluk şaibeleri karşısında Mahkeme de hesap vermeyenlere HAYIR Ordusu na kumpas kuranlara HAYIR Suriye sınırındaki mayınlı arazileri temizletenlere HAYIR Ülkenin kurucularına AYYAŞ diyen ZAVALLILARA HAYIR Cami de içki içtiler diyenlere HAYIR 14 yıldır ülkenin içine s.. çanlara HAYIR NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE DİYEBİLENE... Bahçeli, Artık mitinglerini BOZKURT işareti yapan AKKÖPEKLER le yaparsın...
EYY BAHÇELİ, Türk Milleti nin adı " Türkiyeli olsun " talepleri dillendirildi... Türk bayrağının " adını değiştirelim " fütursuzlukları sergilendi... Resmi kurumların üzerinden " TC ibaresi " kaldırılsın istendi... Milli maçlar dışında hiçbir törende " İstiklal Marşı " okunmasın denildi... Resmi bayramlar " statlardan " kaldırılıp " okullara " hapsedildi... İlkokullarda okutulan " andımız " kaldırıldı... Özetle Türk ve Türklük adına Milliyetçilik dâhil her şey ayaklar altına alındı. Ve bunların hepsi 14 yıllık AKP iktidarı döneminde yapıldı. İhanet Çetelerine HAYIR HAYIR HAYIR
Devlet Bahçeli , Hırsızlar la aynı yolu yürüyen benim liderim değildir. pkk ile müzakere edenlerle aynı yolu yürüyen benim liderim değildir. Andımızı kaldıranlarla aynı yolu yürüyen benim liderim değildir. Ordusu na kumpas kuranlara aynı yolu yürüyen benim liderim değildir. 15 yıldır Ülkenin içine s. Çanlar la aynı yolu yürüyen benim liderim değildir. Cumhuriyet e düşman olanlarla aynı yolu yürüyen benim liderim değildir. Atatürk e düşman olanlarla aynı yolu yürüyen benim liderim değildir. Bu UTANCI bizlere yaşatmaya hakkın yok. Oyumuzu İRADEMİZİ ÇALDIN. Sana da DİKTAYA da HAYIR
Millî refleksler bir nabız gibi atıyor. Ülkü ocaklarının eski genel başkanları, bilinen kök adamlar ve ülkü devleri birer birer uç veriyor... Ses verip söz söylüyor.. Bu durumdan kim korkuyor? Hepimizi ters köşe yapanlar... Bütün ülkücüleri ideolojik sürü sanarak anahtar teslimi götürüp saraya teslim edeceğini sananlar... İşte yanıldılar... " Asıl olan vatan, gerisi teferruattır " diyen Kuvayı millîye ruhu şahlanıyor... Bahçeli ve DİKTAYA HAYIR HAYIR HAYIR
MHP ve ülkücü hareketin sonu öyle kolay gelmez ama MHP nin Türk siyasi hayatındaki yeri riske edildi. Özelde MHP yi riske eden, genelde de rejimi tehdit eden bir değişimdir. Türk siyasi hayatında MHP liderinin söylemlerindeki çelişkileri, tutarsızlıkları konuşacak olursak herhalde vaktimiz yetmez. Siyasette bu oluyor, dün söylenenler bugün inkâr ediliyor. MHP nin bu çizgiye gelmiş olması ülkücülere izah edilmelidir." Bahçeli ve DİKTAYA HAYIR HAYIR HAYIR
Bakınız, eski Ülkü Ocakları Genel Başkanları ' Başkanlık Sistemine ' karşı ortak bildiri yayınladı. " Bu bildiri, adalete, tarafsızlığa çağrıdır ve tek adamlığa bir karşı çıkıştır ". Neymiş? Bir karşı çıkış... Ne demek bu.. Sürü olmamak demek.. Öyle her istediğini yaptıramazsın demek. Karşında duranların aklı var demek. Fikrin ve davanın ölçüleri var demek. ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE DİYEBİLENE Bahçeli ve DİKTAYA HAYIR HAYIR HAYIR
Tabansız olduğunuz çok doğru, birkaç bakanlığa, üç beş kuruşa ülkücü davayı milliyetçiliği sattınız. Mhp nin kaffasına sıktınız, buyurun cenaze namazına.
madem Türksün niye Türk başkan olması seni rahatsız ettide 3-5 yıllık Türk olması gerekmeyen Türk vatandaşı başkana razı oldun senin Türk milliyetçiliği ve ülkücülüğü ile yakından uzaktan alakan yok sermayenin satın aldığı eğitisimsiz ve kültürsüz insanların maşası olmaktan uzak bir düşünce tarzı ile mevcut milliyetçi tabanı yok sayamazsın ülkücülerin kaderi size biat kültürü değildir sayın bahçeli
MHP. de taban vardır, tabansız(!) olan sensin...
Bir şekilde esir alındın bari sus. yandaş olduğun adam miliyetciliği ayaklar altına aldık diyor sen Türk Milliyetçisi bir partinin lideri olarak Türklüğün bakası için evet dedik diyorsun. ne konuştuğundan haberin yok. sarhoş gibi konuşuyorsun. ülkücü camia Türklük davası savunacak ve senin peşine düşmeyecek. adam olan adam daha 3-5 ay önceki söylediklerine tam zıt davranışta bulunurmu?
Yeter artık bırak orayı bir asalak gibi yapıştın defol git ÜLKÜCÜLER seni istemiyor. Terbiyesiz seni eleştiren herkese bir kulp taktın önüne gelene Fetöcü yaftası vurmaya çalışıyorsun. Ama bu benim sözüm değil Rahmetli Başbuğ hatıra defterinde Senin isminin yanına ne not almış ey Türk Milleti uyanın sizi kimler peşinde sürüklüyor. O haberi bir hatırlayın. Alparslan Türkeş bu zat için ne yazmış bir düşünün.
Tugrul TÜRKEŞ beyefendidenözür dileyecekmisiniz yok özür dilemem derseniz partinizden kendinizi disiplin kuruluna verdirecekmisiniz. istifa etmeyi düşünürmüsünüz acaba?
eski bahceli şimdi saraylı bey..7 hazirandan itibaren eriyen ak partiyi tekrar dirilten ve onumuzdeki secimlerde bitecek bir partiye nefes aldirma gayretini millet goruyor..senin gizli mason ve siyonist isbirlikcisi oldugunu anlamayan 1 yıl oncekiyle simdiki soylemlerine baksin yeter..millet senide elbet tarihin çöp sepetine atacaktir zamani gelince..tavani tabani bilmem ama sen tam bir vatansız ayarsız birisin
bu nasil bir yalan yahu.. hdp ile chp ayni karedeymiş seçim sonrası göreceğiz diyarbakır mardin gibi illeri oylarını kime vermişler kimi desteklemişler ülkenin parçalanması için onlar asla hayır demez ama siz. evet diyerek bu ülkeyi böleceksiniz ve adınız tarihe bölücü başı olarak geçecek.
ülkücü olan bu pakete evet der mi? Ben demem.. millet mi llet deyip hangi millet olduğunu söyleyemeyenler.. cumhuriyet bayramında siyah kıravat takanlar.. Türklükten ülkücülükten bahsetmiyorlar buna eminim. hiç bir ülkcü vicdan türküm diyen hiç bir vatan evladı evet dememelidir. bir kez daha söylüyorum.3 yıl önce cumhuriyet bayramında vatan topraklarından pyd yi silahlarıyla izletenler daha bu cumhuriyet bayramında siyah kıravat takanlar rize de atanın sembolik heykelini kaldıranlar.. bu plkanı onlar yaptı ben bir ükücü olarak buna nasıl evet derim. dersem dilim kurusun
başbuğun bir söhbetinde meclise girebiliriz ama biz dışardanda bu ülkeyi sevdiğimizi mücadelemizi yapacağımızı göstermek istiyoruz biizm sevdamız makakm değil değil dedğini biliyorum.. şimdi çıkmış ne diyorsun bu taban senin değil bu ülkeyi sevenlerin bu yüzden sıtf evet diyecekkken hayır diyeceğim
Türklükde liderlere mutlak itaat vardır itaat etmeyenler hermenidir rumdur karışıktır..
YA BEN BU TEPKİ VERENLERİ ANLAMIYORUM..ZATEN ADAM BAŞKAN DEĞİL Mİ ? HAKİMLER,SAVCILAR,DOKTORLAR HATTA GAZETECİLER ALO FATİHLER ELİN DE DEĞİL Mİ ? NEYİN KAVGASI..ADAMI ŞIMARTIP BU DÜŞÜNCEYE YİTEN AKP SEÇMENİ DEĞİL Mİ? YILLARDIR BU ADAMLAR BAŞTA DEĞİL Mİ ? BAHÇELİ BEY İSABETLİ BİR KARAR VERİYOR..ÇÜNKÜ TÜRKİYENİN BU GUNLER İYİ GÜNLERİ TÜRKİYE BATARSA NE MHP KALIR NE AKP..LAİKLİĞİ YIKMA GİBİ BİR DÜŞÜNCE OLURSA 15 TEMMUZ DA NASIL MEYDANLARDAYDIK ONUN GİBİ ÇIKARIZ..TÜRK HER ŞEYİN ÜSTESİNDEN GELİR..ATATÜRKÜN YERİNİ TARTIŞMA KONUSU BİLE YAPAMAZLAR.AMA ŞİMDİ BAHÇELİ BEY ÜLKÜCÜDÜR ADAMDIR DESTEK OLMALI
Hata ettin sayın bahçeli
MİLLİ KİMLİĞİN bütün direnç odakları çökertilemese de etkisiz kılındığına, hatta " MİLLİYETÇİ PARTİ " bile kontrol altına alındığına göre herkesin veya her grubun, kendisini merkez kabul ederek, bulunduğu yerde insanları ikna etmeye çalışmasından başka çözüm yoktur. Çünkü siyasi partileri düzeltmek için zaman yoktur. Bahçeli ve DİKTAYA HAYIR HAYIR HAYIR NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE DİYEBİLENE
HAYIR tsunamisi, Türkiye yi Türk vatanı olmaktan çıkarma projelerini bir defa daha tarihin çöplüğüne gönderecek güce ulaşabilir. Çünkü bu güç millette vardır. Bunun için hiçbir vatandaşı ihmal etmeden, kimseye saygıda kusur etmeden, milli ve dini değerlerle de barışık mesajlar verilirse başarı kesindir. Ama burada ideoloji veya parti adına değil, milletin geleceği adına çalışmak esastır. Bahçeli ve DİKTAYA HAYIR HAYIR HAYIR
" Andımız geri geldi mi okunuyor mu okullarda? Hayır mı? Hayır! TC ibaresi geri kondu mu yazıldı mı tabelalara? Hayır mı? Hayır! ‘ Bu millet ’ in adı kondu mu Türk diye yoksa hâlâ ‘aziz millet mi? Hayır mı? Hayır! Ülkücüden ‘ ikinci cumhuriyetçi ’ çıkmaz! Ne olduğu bilinmeyen ‘ Yeni Türkiye nize HAYIR !”
" Milletin seçtiği " denilen, gerçekte önseçimle gelenler dışında parti liderlerinin atadığı vekillerin çoğunluğu, Türkiye Cumhuriyeti ni kuran " Gazi Meclis "in yasama yetkisini ve millete ait olan egemenliği bir kişiye teslim etmeyi onayladı! Amerika sessiz, Avrupa sessiz! Neden acaba? Ellerini ovuşturuyorlar da ondan! Artık, Türkiye de sadece bir kişiyi ikna etmeleri yeterli olacak da ondan! Bahçeli ve DİKTAYA HAYIR HAYIR HAYIR
Bizler Ülkücü düşmanlarıyla beraber olamayacağımızı ve referandumda ‘ HAYIR ' diyeceğimizi belirterek devam etmekte olduğumuz MHP Akdağmadeni İlçe Başkanlığı ve yönetim kurulu üyeliğimizi bırakarak istifa ediyoruz. Hakkınızı helal ediniz. Akdağmadeni MHP İlçe Sizlerden ALLAH RAZI OLSUN. Biz de HAYIR HAYIR HAYIR diyoruz.
– Yaptıkları tüm iş ve ihaleleri kendi yandaşlarına verdiler, verdirdiler. Şimdi bu kadar ÜLKÜCÜ ye eziyeti kendine hak gören ve yaptığı yanlışlardan sadece ‘ KANDIRILDIK ” diyerek kurtulan bu arkadaşlar, ileride ‘ BUNLAR da BİZİ KANDIRMIŞ ' diyebilecekleri ve özünde hiç sevmedikleri Milliyetçi Hareket Partisi yöneticilerini yanlarına aldılar. Atilla Kaya başkanımızın dediği gibi ‘ İKİYÜZLÜ OLMAYA GEREK YOK '. Bahçeli ve DİKTAYA HAYIR. Bahçeli, mitinglerini BOZKURT İŞARETİ YAPAN AKKÖPEKLER LE YAPARSIN ARTIK
Devlet Bahçeli, Kürsülere çıkıp " Biz her türlü milliyetçiliği ayaklarımızın altına aldık " diyen Recep Tayyip in peşine şimdi nasıl oluyor da böyle takılıyorsunuz? (…) İçinde " TÜRK " sözcüğü geçiyor diye andımızı kaldırıp çöp tenekesine atan bu Recep Tayyip iktidarı değil mi? Ulusal bayramlarımızın kutlanmasına kimler yasak getirdi? Atatürk ün adını eğitim müfredatından bile kaldırmaya, Türkiye nin gündeminden silip yok etmeye (!) yeltenen bunlar değil mi? Güneydoğu da terörü hortlatan, bölücülüğe ve Kürtçülüğe çanak tutup ülkemizi mahvedenler kimdi? Bahçeli ve DİKTAYA HAYIR.
demek ki düz tabansın.yürüdüğün yolu bilmediğine göre..
taban mhp de varda sende yok....
BTTTİİİ SEN SARAYLI ESKİDEN BAHÇELİYDİN ŞİMDİ SARAYLI OLDUN .UÜĞURLAR OLSUN .
taban varmı yokmu göreceksin bakalım..sen kendi cıkarların uğruna kaç senelik partiyi ne hale getirdin...
Diğer Haberler