Kılıçdaroğlu'na zırhlı araç tahsis ettiler

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu referandum çalışmaları için bugün özel uçakla Diyarbakır’a geldi. Kılıçdaroğlu için yoğun güvenlik önlemi alınırken, kendisine zırhlı araç tahsis etti.

Diyarbakır Havalimanı’na saat 10.30’da gelen Kılıçdaroğlu, partililer tarafından karşılandı ve buradan doğruca CHP il binasına geçti. Kılıçdaroğlu, CHP il yöneticileriyle yaptığı toplantıda referandum çalışmalarını değerlendirdi.

Kılıçdaroğlu, CHP il binasında partililerle görüşmesini tamamladıktan sonra referandumla ilgili partisinin görüşlerini anlatmak üzere Demirok Düğün Salonu’ndaki toplantıya katıldı.

YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için yoğun güvenlik önlemi alınırken Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü de kendisine zırhlı araç tahsis etti. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gideceği güzergahlarda da Özel Harekat timlerinin görevlendirildiği dikkati çekti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Evet ülkeyi bir dikdatör yönetiyor, muhalefetin söz söyleme hakkı bile yok.... Çizilen tablo bize bu hükümet karşıtları tarafından. Ama gerçek tabloya bakın ve utanın.
türkiyenin pırangalarında kurtulma vakti geldi. bin tane oyum olsa bini de evet
Turkiye Cumhuriyeti topraklarinda muhalefet parti liderinin ancak zırhlı araçla guvenliginin saglanabiliyor olmasi bu ulkeyi 15 yilfir yoneten iktidarin utancidir..
@r.etkar o senin gibi beyinsizleri uyutma hareketidir pkk neden saldırsın yada bir başka terör örgütü muhalefet zaten ona çalışıyor
Al sana özel uçak ve zırhlı araç.
İkditar üyelerine neden tahsis edilmiyor?Onlar silvanda hakkaride orda burda nasıl bu kadar rahat gezebiliyor????
@yigidinharci_2017 provakasyon olöa ihtimali çok büyük kemal kılıçdaroğluna sözde pkk artvinde salrıyor ama ölen asker sence bu nasıl bir düzmece direk askere sıkıyorlar saldırı kemal kılıçdaroğluna olmuş oluyor
muhsin yazıcıoglunun başına gelen herkesin başına gelebilir öyle bir ülkede yaşıyoruz malesef :)
DEMEK Kİ ÜLKE GÜVENLİ DEĞİL DAHA NE 15 YILDA BU HALE GETİREBİLMİŞ ÇOK BİLEN ÇOK ÇALAN ÇOK YALAN SÖYLEYEN İKTİDAR VE AVANELERİ
Diğer Haberler