Son Dakika Yeni TBMM Haberleri

Eski TBMM Başkanı, 17'nci ve 18'inci dönem Anavatan Partisi Trabzon Milletvekili Necmettin Karaduman hayatını kaybetti. Trabzon'un eski milletvekillerinden Necmettin Karaduman'ın cenazesinin, yarın (Cuma) ikindi namazına müteakiben İstanbul Kadıköy Şakirin Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedileceği öğrenildi. TBMM Başkanlığına 4 Aralık 1983 tarihinde seçilen Necmettin Karaduman aynı göreve 12 Eylül 1985 tarihinde yeniden getirilmişti.


Yayın Tarihi: 22.06.2017

Sanayinin Geliştirilmesi ve Üretimin Desteklenmesi Amacıyla Bazı Kanun ve KHK'larda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı. Kanuna göre, sanayi işletmelerinin, her yıl hafta tatillerinde çalışabilmek için belediyelerden hafta sonu çalışma ruhsatı alma zorunluluğu kalkacak. Organize sanayi bölgelerinde yer alan binalara daimi olarak emlak vergisi muafiyeti getirildiği için kanunda yer alan benzer mahiyetteki geçici muafiyetler kaldırılacak.


Yayın Tarihi: 18.06.2017

Eski TBMM Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasına ilişkin Twitter'dan bir açıklama yaptı. Arınç, "Verilmiş olanın cezanın ve özellikle tutuklamanın büyük bir infial doğurduğunun farkındayım. Buna yönelik tepkileri de doğal karşılıyorum. Ancak Anayasa'mızın 138. maddesine devlet katındakiler dahil, tüm vatandaşların özenle riayet etmesi gerekir. Ve yargı ne kadar güven kaybetmiş olursa olsun, güvenmeye mecburuz" dedi.


Yayın Tarihi: 16.06.2017

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başlattığı "Adalet Yürüyüşü"ne yönelik tartışmalar TBMM Genel Kurulu'na da yansıdı. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ile AK Parti Grupbaşkanvekili Mehmet Muş'un Meclis'teki konuşmaları zaman zaman gerginliğe neden oldu. CHP sıralarından seslenen CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Genel Başkanımız adalet yürüyüşünü bütün haksızlığa uğrayanlar için başlattı." dedi.


Yayın Tarihi: 15.06.2017

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grup toplantısında konuştu. Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, "7 Haziran Erdoğan konuşuyor, İhvan işaretini içinde ne var tek millet tek vatan tek bayrak var diyor. Hakaret etmek aslında zavallılık işidir. Haklıysanız zaten hakaret etmeye gerek yok. Senin tek bayrak tek millet tek bunlardan rahatsız değişim yalan söylemenden rahatsızım. Sen ne biçim adamsın bir söylediğini ertesi gün yalanlıyorsun" dedi.


Yayın Tarihi: 13.06.2017

TBMM Başkanvekili HDP İstanbul Milletvekili Pervin Buldan, hakkında "Silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan Ağrı 1. Ağır Ceza Mahkemesince açılan dava kapsamında ifade verdi. Buldan ifadenin ardından serbest bırakıldı.Savunmasının ardından adliyeden ayrılan Buldan, çıkışta gazetecilere yaptığı açıklamada, suçlamaları kabul etmediğini dile getirdi.


Yayın Tarihi: 13.06.2017

AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, FETÖ'den tutuklanan İBB Başkanı Kadir Topbaş'ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı ve eski TBMM Başkanı Bülent Arınç'ın damadı Ekrem Yeter salıverilmesine tepki gösterdi. Metiner, "Kulağımıza hiç de hoş olmayan şeyler geliyor. Gözlerimizle gördüklerimiz çok daha rahatsız edici. Yargısal kimi işlemler milletimizin yargıya olan güvenini her geçen gün aşındırıyor. Yargıda bir sorun var" dedi.


Yayın Tarihi: 12.06.2017

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, HDP'yi ziyaret kararı aldı. Kılıçdaroğlu ilk kez HDP Genel Merkezi'ne ziyaret gerçekleştirdi. CHP ile HDP arasında genel başkan düzeyinde gerçekleşen son görüşme 7 Haziran 2015 seçimlerinden sonra TBMM'de gerçekleşmişti. Ziyarette HDP heyetinin özellikle dokunulmazlığın kaldırılmasını düzenleyen anayasa değişikliğinde CHP'nin evet yönünde oy vermesini eleştireceği belirtiliyor.


Yayın Tarihi: 09.06.2017

TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın öncülüğünü yaptığı iç tüzük komisyonu kurulamadı. Toplantı sonrasında açıklamalarda bulunan AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş yaptığı açıklamada, "CHP hala halk oylamasını yok sayıyor. Oy pusulalarına Kılıçdaroğlu'nun talimatı doğrultusunda itiraz edilmemiştir. Kılıçdaroğlu, mühürsüz oy pusulası garabeti içine düşmüştür. 3 Kasım 2019 tarihine kadar ana muhalefet partisi genel başkanı şuurunu toplayarak milleti için çalışma verme gayreti içinde olmalıdır" dedi.


Yayın Tarihi: 08.06.2017

Tezkerenin onaylanmasının ardından euro 4.0 lirayı aşarak 4.0025 liraya, dolar da 3.5569 liraya kadar yükseldi. Hükümetin Katar hamlesiyle jeopolitik risklerin arttığı algısı Borsa İstanbul’da da satış getirdi ve BIST 100 Endeksi günün sonunda 0.73 düşüşle 97 bin 617 puandan kapandı.


Yayın Tarihi: 07.06.2017

Meclis'te, "Türkiye ile Katar Arasında Katar Topraklarında Türk Kuvvetlerinin Konuşlandırılmasına İlişkin Uygulama Anlaşması ile Anlaşmanın Tadili Hakkında Protokolün Onaylanmasının Uygun Bulunduğuna Dair Kanun Tasarısı" ile "Türkiye ile Katar Arasında Jandarma Eğitim ve Öğretimine İlişkin İşbirliği Protokolünün Onaylanmasının Uygun Bulunduğuna Dair Kanun Tasarısı" kabul edildi.


Yayın Tarihi: 07.06.2017

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman, Meclis'te grubu bulunan AK Parti, CHP, MHP ve HDP liderine iç tüzük daveti yaptı. Son dakika habere göre, İsmail Kahraman ve parti liderlerinin 8 Haziran Perşembe günü saat 14.00'te, Meclis iç tüzüğünde yapılacak değişikliğe ilişkin Meclis Başkanlık Divan Salonu'nda görüşmesi bekleniyor.


Yayın Tarihi: 05.06.2017

TBMM Genel Kurulu'nda 15 Temmuz Darbe Girişiminin siyasi ayağının ortaya çıkarılmasına ilişkin Meclis Araştırma Komisyonu kurulması için HDP'nin verdiği grup önerisi hakkında konuşmak üzere milletvekilleri söz aldı. Muhalefet milletvekilleri, komisyon raporunu eleştirerek komisyonun darbe girişimini araştırmadığı savundu.


Yayın Tarihi: 31.05.2017

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başbakanlığı döneminde danışmanlığını yapan Kemal Öztürk, Yeni Şafak'ta kaleme aldığı 'Siyasete giden yol değişti' başlıklı yazısında önemli tespitlerde bulundu. Öztürk yazısında, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın TBMM'deki dünkü AKP grup toplantısında yaptığı konuşmayı hatırlattı ve “Cumhurbaşkanı'nın yargılanma yolunu açar. Tehlike büyük yani” uyarısında bulundu.


Yayın Tarihi: 31.05.2017

AK Parti'nin Meclis'teki grup toplantısı öncesinde Cumhurbaşkanlığı korumaları arama yapmak için salondan danışmanlarla birlikte eski milletvekillerini de dışarı çıkarmak istedi. Eski vekillerin itiraz ettiği olaya vekil danışmanları da alkışlı ve ıslıklı tepki gösterdi. Öte yandan, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti genel başkanı seçilmesinin ardından partisinin TBMM'deki grup toplantısında ilk kez hitap etmek üzere Meclis'e geldi.


Yayın Tarihi: 30.05.2017

TBMM Başkanvekili ve CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçelebi, Çapa'daki İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nin Hasdal'a taşınacağı şeklindeki açıklamalar üzerine Fatih'te çeşitli sivil toplum kuruluşlarınca toplanan 10 bin adet imzayı TBMM'ye sunmak için teslim aldı. Hastane önünde açıklama yapan Hamzaçebi, "Tek yanlı bir iradeyle bir karar verip, buraları 'Hasdal'a, 15 kilometre öteye taşıyacağım' demek İstanbullulara eziyet etmek demektir" dedi.


Yayın Tarihi: 27.05.2017

TBMM Başkanlık Divanı, 'Dolmabahçe Sarayı’na anaokulu ve ilkokul öğrencileri toplu olarak alınmaz' şeklinde yönetmelik değişikliği hazırladı. CHP tepki gösterdi. Yasak için gerekçe olarak yürüme mesafesinin çok olması, merdivenlerin yüksek oluşu ve çocukların merdivenleri çıkamaması gösterildi. Bu öneriye CHP'li divan üyeleri karşı çıktı. Katip üye CHP Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi, "Atatürk'ü küçük yaştakilere unutturmak için bu uygulamaya gidiyorlar" dedi.


Yayın Tarihi: 26.05.2017

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, “Siz bu 800 hakimin ismini niye saymadınız? 800 AK Partili hakim varsa, namuslu ve dürüst olan biri bunları dağıtır, buradaki millete gösterir. 800 hakim ve savcı adayının ismini istiyorum. Siz bu isimleri verin, bu saatten itibaren milletvekilliğinden istifa ediyorum” dedi. Bozdağ, "Bugüne kadar Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın, AK Parti hükümetlerinin FETÖ terör örgütüne karşı verdiği mücadelenin bir benzerini hangi Cumhuriyet Hükümeti verdi? dedi.


Yayın Tarihi: 24.05.2017

TBMM Başkanı İsmail Kahraman, milletvekillerine vereceği iftar programı için gönderdiği davetiyenin ekinde, meclis kampüsünde başlatılan inşaat ve tadilata ilişkin bilgiler verip bir de meclis için yeni bina istedi. TBMM tarafından hazırlanan iftar davetinde, "57 yıllık binamız, ihtiyaçları karşılayamamaktadır. Muhakkak ki Gazi Meclisimiz devletimiz ve misyonumuzla mütenasip güzel bir binaya kavuşmalıdır" denildi.


Yayın Tarihi: 24.05.2017

Daha önceki yapılandırmaya başvurmayan vatandaşlara ikinci bir şans tanıyan, bazı kamu alacaklarını yeniden yapılandıran kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı.


Yayın Tarihi: 19.05.2017

Daha önceki yapılandırmaya başvurmayan vatandaşlara ikinci bir şans tanıyan, bazı kamu alacaklarının yeniden yapılandırılması teklifinin birinci bölümünde yer alan 11 maddesi TBMM'de kabul edildi.


Yayın Tarihi: 18.05.2017

TBMM Başkanvekili Akif Hamzaçebi, OHAL kararnameleriyle ihraç edilen öğretim üyesi Nazife Onay, aynı sebeple Ankara 'da 68 gündür açlık grevi yapan akademisyen Nuriye Gülmen ve öğretmen Semih Özakça'nın direnişini gündeme getirerek, "Sayın milletvekilleri, eğer önlem alınmazsa, bu 2 insanımıza kulak verilmezse bunları kaybedeceğiz, ölecekler" çağrısında bulundu.


Yayın Tarihi: 17.05.2017

Referandumdaki anayasa değişikliği ile yeniden yapılandırılan Hakimler ve Savcılar Kurulu'nun (HSK) TBMM tarafından seçilecek üyeleri dün gece belirlenirken, HDP ve CHP oylamayı protesto etti. Toplam 13 üyeden oluşacak ve iki daire halinde çalışacak HSK üyelikleri için, TBMM Anayasa ve Adalet Komisyonları üyelerinden kurulu Karma Komisyonda, üyelik için TBMM Başkanlığı'na başvuran 83 aday adayı arasından 21 aday belirlenmişti.


Yayın Tarihi: 17.05.2017

TBMM Genel Kurulu'nda yapılan 2'nci tur oylama sonucu Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) üyeleri belirlendi. TBMM Genel Kurulu'ndaki Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) seçiminin ikinci turunda; Yaşar Şimşek, Mehmet Ademoğlu, Alp Arslan, Cafer Ergen, Ali Cengiz Köseoğlu, Songül Yazar ve Hamit Kocabey, HSK üyeleri olarak seçildi. Meclis, bugün saat 14.00'te toplanacak.


Yayın Tarihi: 17.05.2017

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Meclis Koruma Daire Başkanlığı'na tahsis edilen dedektör köpeği Max, grup toplantı salonları ve kulislerde patlayıcı madde araması yaptı.


Yayın Tarihi: 16.05.2017

Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti grup toplantısında konuştu. Başbakan Yıldırım, OHAL Komisyonu üyelerinin belli olduğunu söyledi. Almanya ile yaşanan gerginlik konusunda da açıklamalarda bulunan Başbakan Yıldırım, "Almanya artık bir şeye karar vermek durumundadır. İlişkileri geliştirmek istiyorsa, o zaman yönünü bölücülere, FETÖ'cülere değil, Türkiye'ye dönmek zorundadır" dedi. Başbakan Yıldırım, Atatürk'e hakaret tartışmaları hakkında ise 'Toplumsal kaos oluşturma çabası' ifadesini kullandı.


Yayın Tarihi: 16.05.2017

DHA'nın haberine göre; CHP, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ hakkında TBMM Başkanlığı'na gensoru önergesi verdi. CHP'nin AKP'nin yargıdaki kadrolaşma iddiasını gensoru haline getirdiği ve 'AK Partili hakimlerin' Adalet Bakanı Bozdağ'a sorulacağı öğrenildi. CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında Danıştay'ın kuruluş yıl dönümünde Danıştay başkanının yaptığı konuşmayı da eleştirdi.


Yayın Tarihi: 11.05.2017

Meclis'te Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) seçimi adaylarının belirlenmesi için alt komisyon oluşturuldu. Toplantıda, Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) üyelerinin seçimi konusu görüşüldü. TBMM tarafından seçilecek Hakimler Savcılar Kurulu'nun (HSK) 7 üyesini belirlemek için toplanan Adalet ve Anayasa Karma Komisyonu'nda, CHP'li ve HDP'li milletvekilleri oylamaya katılmayacaklarını belirterek, salonu terk etti.


Yayın Tarihi: 09.05.2017

Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç'tan yeni parti açıklaması geldi. Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi'ye konuşan Bülent Arınç, “Biz partimize, davamıza bağlılığımızı söylüyoruz. Ne parti kurması, biz iyi bir AK Partiliyiz. AK Parti’nin dışında bizim bir gözümüz yok" dedi. Selvi'nin aktardığına göre Bülent Arınç’ın tek istediği AK Parti’nin kendi hukuklarını koruması, itibarsızlaştırma çabalarına izin verilmemesiydi.


Yayın Tarihi: 09.05.2017

TBMM Başkanlığı duyurdu: HSYK'ya seçilecek 7 üye için 2 Mayıs salı günü mesai bitimine kadar başvurabilirsiniz.


Yayın Tarihi: 28.04.2017

TBMM'de dünkü 23 Nisan özel oturumunda Cumhurbaşkanı Erdoğan ve yargı üyelerinin bulunduğu locada ilginç anlar yaşandı. CHP'li milletvekili bürokratlar locasına dönerek 'YSK Başkanı çık dışarı, Meclis'ten çık! Orada keyifle oturuyor YSK Başkanı' diye bağırdı. O esnada locada bulunan Erdoğan, yan locada bulunan Yargıtay 1. Başkanvekili Seyit Çandar'a dönerek, kendisini YSK Başkanı Sadi Güven'e benzettiklerini söyledi. Bu sırada locada gülüşmeler yaşandı.


Yayın Tarihi: 24.04.2017

Milli Savunma Bakanı Işık, Yunan Savunma Bakanı Kammenos'un Eşek Adası'na gitmesine ilişkin "Yunan Savunma Bakanı şov yapıyor. Onların şovuna alet olacak bir tutum içerisinde olmayacağız ama Türkiye'nin hiçbir şekilde emrivakiye boyun eğmeyeceğini de başta Yunan Savunma Bakanı olmak üzere hepsi çok iyi biliyor." ifadesini kullandı.


Yayın Tarihi: 23.04.2017

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, TBMM'nin açılışının 97. yılında kutlanıyor. İlk tören Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ve beraberindeki çocukların Anıtkabir ziyareti ile başladı. Daha sonra TBMM Başkanı İsmail Kahraman ve beraberindeki heyet Anıtkabir'e çıktı, heyet ardından Misak-ı Milli Kulesi'ne yürüdü. Burada konuşma yapan TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın "TBMM bu yıl 97. yılına girmiş bulunmaktadır. Sevinçliyiz, gururluyuz" mesajını Anıtkabir Özel Defteri'ne yazdı.


Yayın Tarihi: 23.04.2017

Gazeteci Can Dündar hakkında, "Türk milletini, Türkiye Cumhuriyeti ve Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni alenen aşağılama" suçundan 6 aydan 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame düzenlendi.


Yayın Tarihi: 21.04.2017

CHP'li Dursun Çiçek, referandumda mühürsüz pusula ve zarfların geçerli sayılmasına ilişkin "Senaryo önceden yazıldı. Şayet hayırlar yüzde 60'lara yakın çıksaydı, mühürsüz oylar nedeniyle referandum iptal edilecekti ama baktılar denk gidiyor, mühürsüz oy pusulalarını geçerli saydılar" dedi. CHP Milletvekili Dursun Çiçek, TBMM'de basın toplantısı düzenledi.


Yayın Tarihi: 21.04.2017

OHAL'in uzatılmasına ilişkin Başbakanlık Tezkeresi, TBMM Başkanlığına sunuldu.


Yayın Tarihi: 18.04.2017

TBMM eski Başkanı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, evet oylarının tamamına yakınının 1 Kasım seçimlerinde AK Parti’ye oy vermiş olan seçmenlerin olduğunu düşündüğünü söyleyerek, “Kendilerinden tabanlarından oy beklediğimiz siyasi partilerden yeterli evet oyunun gelmediğini görüyorum” dedi.


Yayın Tarihi: 17.04.2017

TBMM Başkanı İsmail Kahraman, tarihi ve kültürel varlıkların yaşatılması için gerekli önemin gösterilmesi gerektiğini ifade ederek, bu varlıkların farklı birimlerde toplanması yerine tek elde toplanması ve koordine edilmesi gerektiğini söyledi. Tarihi varlıklardan biri olan Meclisteki tadilat çalışmalarına da değinen Kahraman, "Basın bana sordu. Kulisleri 5 yıldız yapacakmışsınız doğru mu. Ne münasebet dedim, 7 yıldızlı yapacağız” dedi.


Yayın Tarihi: 11.04.2017

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman hastalığını ilk kez açıkladı. Rize'deki Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nde konuşan Meclis Başkanı Kahraman, "Zannediyorum Pakistan'da bakteriyi ben mangodan yada portakal suyundan yapılmış sarı bir sıvı içtim, oradan aldım bu bakteriyi ben. Bakteri geldi, takat kesildi." dedi.


Yayın Tarihi: 04.04.2017

Darbe girişimi sırasında Akıncı Hava Üssü'ndeki olaylara ilişkin iddianamede, darbe girişimi gecesi F-16 uçaklarını kullanan yönetici şüpheliler arasında yer alan Hüseyin Türk'ün savunması ve delillere yer verildi. F-16 kullanan yönetici şüphelilerden eski pilot kurmay yüzbaşı Hüseyin Türk, 'terörle mücadele harekatı sandığı için' 15 Temmuz'da TBMM, Gölbaşı Polis Özel Harekat Dairesi Başkanlığı ve TÜRKSAT tesislerini bombaladığını iddia etti.


Yayın Tarihi: 02.04.2017

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM Grup Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli, Sinan Oğan'a yapılan saldırıya ilişkin "Ülkücü bir işi yarım bırakmaz" ifadesini kullandı.


Yayın Tarihi: 07.03.2017

TBMM İdare Amiri AK Parti Çorum Milletvekili Salim Uslu, Meclis'in üzerinde hava araçlarının uçuşunun yasaklandığını belirtti.


Yayın Tarihi: 04.03.2017

TBMM, televizyon skandallarının başında gelen ve gündemden hiç düşmeyen izdivaç programları konusunda beklenen adımı attı. Meclis, programlar için araştırma ve inceleme başlatıyor.


Yayın Tarihi: 01.03.2017

Türkiye Uzay Ajansı, TBMM’ye gönderilen yasa tasarısı ile yeniden gündemde. Tasarı yasalaşırsa Türkiye’de uzay çalışmaları tek bir kurum eliyle yönetilecek.


Yayın Tarihi: 27.02.2017

Skandalları ile gündemden düşmeyen izdivaç programları konusunda beklenen adımı atan TBMM, araştırma ve inceleme alt komisyonu kurdu. Nihat Doğan "Buradakilerin yarısı eskort" demişti.


Yayın Tarihi: 23.02.2017

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ı ziyaret etti.


Yayın Tarihi: 22.02.2017

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, eşi Hülya Sancaklı'nın hayatını kaybetmesi sonrasında ilk kez partisinin TBMM Grup Toplantısı'na katıldı.


Yayın Tarihi: 21.02.2017

'DEAŞ'ın İstanbul'daki okulları' iddianamede DEAŞ'ın talimat verdiği, üyesinin TBMM, siyasi parti il binası ve camide keşif yaptığı belirtiliyor.


Yayın Tarihi: 17.02.2017

Gelir Vergisi Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.


Yayın Tarihi: 16.02.2017

İstanbul'daki DEAŞ operasyonunda tutuklanarak cezaevine gönderilen Selim S.'nin 12 Ekim 2016 günü İstanbul'dan Ankara'ya gittiği, Havalimanı'ndan Çankaya'ya geçerek TBMM'de keşif yaptığı kaydedildi.


Yayın Tarihi: 08.02.2017
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir