Arkadaşlarının gözü önünde kendini boşluğa bıraktı

Gaziantep’te, 15 yaşındaki M.G. isimli kız öğrenci eğitim gördüğü lisenin 3’üncü katından atlayarak intihara kalkıştı.

Arkadaşlarının gözü önünde kendini boşluğa bıraktı

Teneffüste arkadaşlarının gözü önünde kendisini boşluğa bırakarak ağır yaralanan M.G.’nin hastanede tedavisine başlandı.

Olay, sabah saatlerinde Yeditepe Mahallesi’nde bulunan Şahinbey Kız Meslek ve Teknik Lisesi’nde meydana geldi. Anne ve babası market işleten M.G., teneffüs sırasında bir anda sınıf penceresini açtı ve arkadaşlarının gözü önünde kendisini boşluğa bıraktı. Öğretmenler, 3’üncü kattan büyük gürültüyle yere çakılan kız öğrenci için sağlık ekiplerinden yardım istedi. Ambulansla Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürülen genç kızın tedavisine başlandı. Vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar olan ve hayati tehlikesi bulunan M.G. yoğun bakım ünitesine alındı. Sınıf penceresinden atlayarak arkadaşlarını şoke eden genç kızın ailesi ise olayı haber alarak geldiği hastanede sinir krizi geçirdi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
başbakan dersaneleri kapatacağına fuhuş içki ve esrar yuvasına dönen okullarımızı düzeltsin.
başbakan duy sesimizi liselerimizin kapısında esrar satılıyor gençler zehirleriniyor. Silvanmalabadi anadolu lisesinin önündeki büfede gece gündüz esrar satışı yapılıyor. Dersanlere kafa takmışsınız. bdp ve kck nın isteği olan dersane ve yurt kapatmayı uygulayamazsın bu halk izin vermez
Diğer Haberler