HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

16 ilde DEAŞ için düğmeye basıldı! Yerlikaya: "Çok miktarda döviz ve TL ele geçirildi"

16 ilde DEAŞ terör örgütüne yönelik operasyonlar düzenlendi. Operasyonlarda 45 şüpheli yakalandı.

16 ilde DEAŞ için düğmeye basıldı! Yerlikaya: "Çok miktarda döviz ve TL ele geçirildi"

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'dan Bozdoğan-48 operasyonlarına ilişkin açıklama geldi. Yerlikaya operasyondan görüntüleri ve detayları paylaştı.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

Ekran görüntüsü 2024-07-05 080021

Bakan Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, teröristlerin hiçbirine göz açtırmayacaklarını, tek hedeflerinin, son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar durmadan, duraksamadan mücadele etmek olduğunu vurguladı.

Yerlikaya, Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Başkanlığı ve Terörle Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde, il emniyet müdürlüklerince Ankara, Antalya, Aydın, Düzce, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Sakarya ve Şanlıurfa'da DEAŞ'a yönelik operasyonlar düzenlendiğini belirtti.

Ekran görüntüsü 2024-07-05 080029

Operasyonlarda 45 şüphelinin yakalandığını bildiren Yerlikaya, çok miktarda döviz ve Türk Lirası ile çok sayıda dijital materyale de el konulduğunu kaydetti.

Yerlikaya, operasyonları gerçekleştiren polisleri tebrik ederek, "Allah ayaklarına taş değdirmesin. Milletimizin duası sizinle." ifadelerini kullandı.

Bu içerik Hazar Gönüllü tarafından yayına alınmıştır

En Çok Aranan Haberler