HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

45 bin sözleşmeli öğretmen ataması ne zaman? Meb ile 45 bin sözleşmeli öğretmen atama takvimi, kontenjanları belli oldu mu?

45 bin sözleşmeli öğretmen atama takvimi hakkında araştırmalar hız kazandı. Mayıs ayında yapılması beklenen sözleşmeli öğretmen atması hakkında yeni bir açıklama geldi. Bu kapsamda 45 bin sözleşmeli öğretmen ataması ne zaman? Meb ile sözleşmeli öğretmen atama takvimi 2023 belli oldu mu? gibi soruların yanıtları da merak konusu oldu. İşte tüm detaylar...

45 bin sözleşmeli öğretmen ataması ne zaman? Meb ile 45 bin sözleşmeli öğretmen atama takvimi, kontenjanları belli oldu mu?

Sözleşmeli öğretmenlik atama tercihleri başvuru tarihi, kontenjanları hakkında detaylar merak ediliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MEB Şura Salonu'nda '3 bin 500 Engelli Öğretmen Ataması Töreni'nde açıklamalarda bulundu. Burada 45 bin sözleşmeli öğretmen ataması hakkında da açıklamalar yaptı.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

45 BİN SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN ATAMASI NE ZAMAN?

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Mayıs ayında gerçekleştirmeyi planladığımız 45 bin yeni sözleşmeli öğretmen ataması gibi müjdelerle sizlerin yanında olduğumuzu göstermeyi sürdüreceğiz.

En Çok Aranan Haberler