HABER

ABD First Lady'si Jill Biden'dan Ukrayna'ya sürpriz ziyaret!

ABD Başkanı Joe Biden'ın eşi Jill Biden, Ukrayna'ya sürpriz ziyaret gerçekleştirdi. Ukrayna'nın Uzhhorod kasabasına gelen Jill Biden, burada Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy'nin eşi Olena Zelenska ile bir okulda bir araya geldi.

ABD First Lady'si Jill Biden'dan Ukrayna'ya sürpriz ziyaret!

ABD Başkanı Joe Biden'ın eşi Jill Biden "sürpriz" bir şekilde Ukrayna'yı ziyaret ederek Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy'nin eşi Olena Zelenska ile bir araya geldi.

SÜRPRİZ ZİYARET

Anneler Günü'nü Ukraynalı mülteci annelerle geçirmek için Romanya ve Slovakya'yı ziyaret eden Jill Biden, "sürpriz bir şekilde" Ukrayna'ya geçti.

Slovakya'nın Kösice kentinden araçla Ukrayna'nın Uzhhorod kasabasına geçen Jill Biden, burada Olena Zelenska ile bir okulda bir araya geldi.

OLE

OLENA ZELENSKA İLE BİR ARAYA GELDİ

Anneler Günü münasebetiyle Zelenska'ya bir buket çiçek veren Biden, "Buraya Anneler Günü'nde gelmek istedim. Ukrayna halkına bu savaşın durması gerektiğini, zalimce olduğunu ve ABD halkının Ukrayna halkının yanında olduğunu göstermeye geldim." ifadesini kullandı.

Zelenska da Jill Biden'ın tehlikeli bir zamanda Ukrayna'ya yaptığı ziyarete işaret ederek, "Sizin desteğinizi ve liderliğinizi her zaman hissediyoruz." ifadesini kullandı.

Jill Biden, görüşmenin ardından programına devam etmek için Kösice'ye geri döndü. (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler