ABD'den Türkiye'deki vatandaşlarına uyarı

ABD Dışişleri Bakanlığı, Türkiye'deki vatandaşlarını, Amerikan diplomatik temsilcilikleri çevresinde düzenlenen Kudüs protestolarından uzak durmaları yönünde uyardı.

Türkiye'deki ABD yurttaşlarına, Amerikan diplomatik temsilcilikleri çevresinde düzenlenebilecek protestolardan kaçınması uyarısı yapıldı. Açıklamada ''Türkiye'deki ABD Diplomatik Misyonu, Kudüs'ün statüsüyle ilgili ABD'nin yeni politika açıklamasının ardından, birçok grubun Türkiye'de Amerikan hükümetinin diplomatik ofislerine yönelik kitlesel protesto duyurusu yaptığının farkındadır'' denildi.

ABD'nin Ankara Büyükelçiliği, İstanbul Başkonsolosluğu, Adana Konsolosluğu çevresinde protestolar olabileceği, ABD yurttaşlarının bunlardan uzak durması gerektiği belirtilerek ''Bir grup ABD'nin Ankara Büyükelçiliği önünde 7 Aralık günü saat 19.00 için protesto ilan etti'' bilgisi paylaşıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
işte bu sahte demokratlar hep böyle.Türk Milleti ülkesindeki yabancılara her zaman misafir olarak bakar.bir olay olmuşsa kesin o da Türk vatandaşı ama kökeni Türk olmayan içimizdeki hainlerce yapılmıştır.asıl terör devleti abd müslümanların inançlarından,yurtlarından kısaca ortadoğudan defol,uzak dur.artık abd diye bir müttefikimiz yoktur
dünyada iki tererüst devlet var bunun birisi _israil_digeride israilin tasmalı maymunu olmuş.. a b d .dir bundan böyle bizim müttefigimiz filan degiller biz haktan adaletten kanundan olan devletlerin yanındayız. bundan böyle hiç bir israilli a b d li rahat olamayacaklar hep arkalarını kollayacaklar bundan böyle a b d lilere israillilere orta doguda ve ülkemde istemiyorum defolup gidin insan eti ile beslenen barbar canavarlar .allah perişan etsin sizi . eyyy abd hani nerde domokrasi özgürlük .her girdigin ülkeyi kana gözyaşına bogdunuz inşallah bundan böyle akıttıgınız kanda bogulursunuz .
Bir kere Türkiyede olan ABD vatandaşları bizim misafirimiz onlara bir şey olmaz ama ABD kiler düşünsün onlaraın başına her şey gelebilir
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler