AK Partili Çamlı, 15 Temmuz gazisiyle tartıştı!

AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, sosyal medya hesabında polemiğe girdiği 15 Temmuz Gazisi Yahya Tezgelen'e "tantana yapmayın" dedi.

AK Partili Çamlı, 15 Temmuz gazisiyle tartıştı!

15 Temmuz Gazisi Yahya Tezgelen kişisel twitter hesabından, Ahmet Hamdi Çamlı ile görüşmek istediğini belirtti. AK Partili Çamlı, Tezgelen'in bu isteğine "iyi de kardeşim medyadan mı konuşacağız, her yerde bize ulaşabileceğin kanallar, bilgiler var. Bu şekilde medya üzerinden mi konuşalım? Başka maksadın mı var? Anlamadım" cevabını verdi.

"TANTANA YAPMA"

Tezgelen, Çamlı'nın bu cevabından sonra günlerdir kendisine ulaşmaya çalıştığını belirtip, "başka ne gibi maksadım olabilir" dedi. Çamlı, 15 Temmuz Gazisi'ne "bize herkes ulaşabilirken, senin ulaşamaman manidar" şeklinde yanıt verdi. Devamında Çamlı, Meclis kürsüsünden yaptığı konuşmadan kısa bir videosunu paylaştı. Videoda Çamlı'nın "tantana yapmayın" dediği görüldü.

"OYUMU DA KANIMI DA HELAL ETMİYORUM"

15 Temmuz Gazisi, Çamlı'nın "tantana yapmayın" ifadelerini kullandığı videoyu paylaşmasından sonra, "Bir damla kanımı sana helal etmiyorum. Bu yaptığın şeyin adını koyamadım ama bunu izleyip de sana tepki göstermeyen kimseye hakkımı helal etmiyorum. Verdiğim oyu da helal etmiyorum" diye cevap verdi.

1

2

3

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 34 yorum
Sen ak parti için 15 Temmuzda sahaya inersen menfaatçi olmuş olursun. Millet devlet için inseydin böyle olmazdı. oyunu haram etmiş, vay vay
Yiyin birbirinizi
ne vekili ki buna ulaşıyorsun reisin eski şoförü bu birde meclisin yelizi mi neyiydi :)
yani 15 temmuz gazisi oldun diye kapı kapı dolaşıp birşeymi istiyorsun. kime torpil yapması için arıyordun. bekille ne işin olabilir?? vekil haklı. tatava yapma
size ne yapılsa azdır.
15 temmuz gecesi adam anons arabasından düşüp ayağını çatlatmış gazi olmuş Allah hesabını sorar bunların elbet
işlerine gelmediğinde hemen böyle hak helal etmezler. Çıkarları varsa, işini görürseniz sizden iyisi yok. Ama sizden çıkarı yoksa size kanını da oyunu da haram eder. çıkarcı, menfaatçi insan alayı. vekil desen zaten ayrı bi havada.
İyi oluyo oy verenlere!...
TANTANA YAPMAYIN ...
Hakkini helal etsen ne olur etmesen ne olur. Sen bi senaryonun figuranıydın.
Sen kimsin. Sen git önce partinin iç işlerini düzelt.ve şimdi uza.
kız hamdiye verdiniz oyu sığır gibi oyuna geldiniz beter olun öldüğünüzle sakat kaldığınızla kaldınız yalan sahte darbe yüzünden
DÜNYADA BAŞKA ÜLKE YOKTUR BUKADAR ÜÇ KAGITÇI YALANCI DALAVERACI HALKINI SÖMÜREN KANINI EMEN !!! ARTI VE ART DENETLEME MEKANIZMASIDA AYNI YAZIK !!!!
Senin bizde ne hakkin olabilirki cakal.alacagini almissin maasini veriyolarvs vs harbiden tantana yapma
EGERKİ BU VATAN İÇİN BU BAYRAK İÇİN TÜRK MİLLETİNİN SELAMETİ İÇİN GAZİ OLUNMUŞSA BUNUN 15Şİ 30 U YOK GAZİ GAZİDİR
Yeliz ile tartışma kardeşim. Allem eder kallem eder üste çıkar
yelloz.
suç bu gavatta değil bunu şaka gibi millet vekili yapıp büyük millet meclisine sokanlarindir
@tyler09 ARADA BİR ÇÜRÜK ELMA ÇIKABİLİR...İNSAN BU DIŞINDAN ANLAYAMAZSIN Kİ... "HAYVANIN ALACASI DIŞINDA, İNSANIN ALACASI İÇİNDE OLUR."ATASÖZÜ DE BUNUN EN GÜZEL ÖRNEĞİDİR.
vekilin bi işi kalmadıki mecliste ne işi varmış oturup parmak kaldırmaktan başka?
15 temmuz gazisi olduysan sana devlet gerekeni yapmıştır.başka işlerin peşinde galiba.oyunu da kanını da helal etmiyormuş.hayret yeni yemi beyinler çalışmaya başladı
işi millete hizmetmiş.milleti bitirdiniz milleti. millet diye diye diye kandırdınız zaten.benim milletim diyorlar yaa
KENDİM ETTİM KENDİM BULDUM YÜCE RABBİM UKBADA HESAP ZAMANI İNŞAALLAH KARŞILAŞTIRACAK ORADA GÖRECEĞİZ AK MI KARA MI TANTANA MI
bu adamlar vekil olup meclise girebiliyor vay memleketin haline ... bir de gazi kardeşim e lafım olacak , bak kardeşim ; a ka pe ve akape liler size ne yapsa azdır siz hak ediyorsunuz ...!!!!
yeni başlıyorsunuz birbirinizi tanımaya
işte durum bu, niye akparti dersin adam yatırım yapıyo der sonuna kadar reis der ama işinr grlmeyen bişey yaptıklarında haram olsun oyum dersen seçmen kitlesinin mantığı bu ne yazıkki
günde 1000 kişi mesaj atıyor hangi biriyle ilgilensin?
tipe bak çay demle
ne doğru ne eğri. ne nekadar doğru ne nekadar eğri. çelişki çelişki çelişki.. hiç olmadığı kadar anlaşılmazlıklar yaşanıyor.
Hadi fetöcü hainler siz de kusun içinizdekini. size de gün doğdu...
akp icin gazi olduysan menfaat icin olur devlet icin olduysan helal olsun gaziligini kullanip ona buna hava atacaksan guluyorum suan haykirarak :)
Millet Vekili Haklı AK ve Kalkınma Ruhuyla donatılmış partinin Saygı değer Milletvekili iyi söylemiş, az bile söylemiş.
oyunu ver ver, 5 sene tüm milleti bağla, ondan sonra oyumu helal etmiyorum de. ya bizim hakkımız sende ne olacak gazi kardeşim. bende bu, oy verdim ama helal etmiyorum, oy veriyorum ama sevmiyorum, tantanalarından nefret ediyorum.
bunların alayı aynı seçilinceye kadar yalaka ondan sonra babalarını tanımazlar bırak seni
Diğer Haberler