HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

"Alacağım termos kaliteli ve uzun ömürlü olmalı" diyenlere: Jack Wolfskin Kolima 1.0 Termos şimdi indirimde

Evde, işte, okulda, seyahatte kullanabileceğiniz, hem yazın hem de kışın içeceklerinizi istediğiniz ısı da tutmaya yardımcı olacak kaliteli bir termos arıyorsanız doğru yerdesiniz. Jack Wolfskin Kolima 1.0 Termos, tüm beklentilerinizi karşılayacak, kullanıcılarının kısa sürede favorisi haline gelen bir ürün ve şimdi indirimde! Bizden söylemesi, bu fırsat kaçmaz.

"Alacağım termos kaliteli ve uzun ömürlü olmalı" diyenlere: Jack Wolfskin Kolima 1.0 Termos şimdi indirimde

Yüksek kaliteli bir termos, sıcak ve soğuk içeceklerinizi saatlerce aynı ısısında tutarak keyifle tüketmenizi sağlar. Eğer kalitesiyle öne çıkan, kullanıcılarından tam not alan bir termos arıyorsanız çift bardaklı tasarımıyla çok sevilen Jack Wolfskin Kolima 1.0 Termos'a bir göz atabilirsiniz. Okula ve Şehre Dönüş fırsatları kapsamında kısa süreliğine indirimde olan termosu sizin için inceledik.

Çift bardaklı tasarım: Jack Wolfskin Kolima 1.0 Termos

Adsız tasarım (21)

İçeceklerini termosta taşımayı sevenlerin ilk yöneldiği ürünler arasında Jack Wolfskin Kolima 1.0 Termos yer alıyor. Yüksek performansı ve teknik özellikleriyle ön plana çıkan ürün, güvenli kavrama kaplaması sayesinde rahatlıkla tek elle taşınabiliyor. 1 litrelik hacme sahip olan termos, sıcak veya soğuk içeceklerde fark etmeksizin rahatlıkla kullanılabiliyor. Model; içeceklerinizi 12 saate kadar sıcak, 24 saate kadar soğuk tutabiliyor. Dış gövdesi paslanmaz çelik malzemeden üretildiğinden uzun ömürlü kullanım sağlıyor. İki tane entegre bardağı ile beraber gelen ürün, bu bardakları termos kapağı olarak kullanıma izin veriyor. Bu sayede hem ısı kaybını engelliyor hem kompakt bir tasarım sunuyor. "Jack Wolfskin Termos nasıl bu kadar başarılı bir iş çıkarıyor?" diye merak edebilirsiniz. Çift cidarlı vakum yalıtımı ve vidalı kapağı sayesinde ısı yalıtımını neredeyse sıfıra indiren ürün, bu sayede içeceklerinizin ısısını uzun süreler boyunca muhafaza edebiliyor. Üstelik termos sadece 350 gram ağırlığa sahip.

Kullanıcılar ne diyor?

  • "Kesinlikle çok şık, hemen dikkat çeken ve işini layıkıyla yapan bir ürün. Kesinlikle sızdırma ya da ısı kaybı yaşanmıyor. Ürün özelliklerinde ne yazıyorsa aynısını size sunuyor. Amazon’daki fiyatı TR piyasasına kıyasla daha ucuz. Memnun kaldım."

  • "Harika bir ürün kesinlikle alınması gerek."

  • "Ürün malzemesi çok kaliteli, bence Stanley marka termostan çok çok çok daha başarılı. Kapağının bardak olması uzun yürüyüşlere iki kişinin içeceğini paylaşabilmesini çok rahat sağlar. Ömürlük. Sağlam bir şekilde elime ulaştı. Teşekkürler."
Ürünü İncele

Bu içerik 11 Eylül 2023 tarihinde yayınlanmıştır. İçerik yayınlandıktan sonra listelenen ürünlerin indirim oranlarında ve fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.

İndirim bittiyse üzülmeyin!

Okula ve Şehre Dönüş fırsatlarının tamamını görmek için buraya tıklayın.

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.


Mynet Youtube

En Çok Aranan Haberler