Avusturya’dan Türkiye çıkışı: AB üyesi olmamalı

Türkiye'nin Avrupa Birliği'ne üye olmamasını isteyen ülkelerden Avusturya'nın AB'den Sorumlu Bakanı açıklamalarda bulundu. Avusturya'nın AB'den Sorumlu Bakanı Gernot Bluemel, "Türkiye'nin AB üyelik müzakerelerinin durdurulması gerekiyor" dedi.

Avusturya’dan Türkiye çıkışı: AB üyesi olmamalı

Son dönemde başbakanlık koltuğuna Sebastian Kurz’un oturmasıyla birlikte Türkiye karşıtı tutumunu sertleştiren Avusturya’dan yeni bir açıklama geldi. Avusturya’nın Avrupa Birliği’nden Sorumlu Bakanı Gernot Bluemel Türkiye’nin AB üyelik müzakerelerinin durdurulması gerektiğini belirtti.

Bluemel ayrıca “Türkiye’nin AB’nin bir üyesi olması gerektiğine inanmıyoruz” dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
AYNI DÜŞÜNCEDEYİM.ADALETİN,HUKUKUN,DEMOKRASİNİN OLMADIĞI,İNSANLARIN MALLARININ GASP EDİLDİĞİ,BASININ SUSTURULDUĞU,İNSANLARA YARGI ELİYLE KUMPAS KURULDUĞU,HIRSIZLARIN SERBEST DOLAŞTIĞI ÜLKELERİN AB DE YERİ YOKTUR.
Merak ediyorum birde yunan ve ermeni milleti hakkında ne düşünüyorsun.Yanlis anlama ama hangi ırktan geliyorsun yazarsan seviniriz
@naklov_1958_... doğruyu söyledi diye ermeni yada eum olmasımı lazım. ülkemizdeki bütün yanlışları görmezden gelerek Türk olunmuyor .
korkma viyanaya bir daha gelmeyiz gerekte yok çünkü içindeyiz hiç hoplama
hiç bir zaman da üye olamıyacağız olağan üstü hal ile yönetilen her türlü adaletsizliğin hak ihlalilin olduğu bir ülkeyi kim ister
salalım Suriyelileri afganları :)
hasdan sen hastır bi git orda yaşa ne işin var buralarda onlar viyanayı unutmamış senin kuyruk acın ne acaba
@hasdan. Ülkenden nefret ediyorsun gibi sanki.hainlerin bi ülkesini yabancilara şikayet ettigi gibi aynen.
fareye rakı içirmişler o aslan buraya gelecek demiş...bu avusturyalılar fare kadar bile degiller ..
Alırsanız adam değilsiniz
Niye istesinler, Türkiye bir ülkeden çok mülteci kampı.
Siz birliğinize almamanızı anlıyorum da ,bu bizi yönetenler sizin kanunlarınızdan daha iyisini neden yapmıyorlar?Cevap.Köhnemiş dincilik.Bu gün bilim dünyada din kurallarını anlamsız kılmıştır.Ama halkları sömürmek için gerekli diyor süper güçler.
Biz de aynısını düşünüyoruz, avrupa birliği yakında zaten çökecek, batan bir gemiye neden binmek isteyelim ki? İspanya ekonomi olarak krizde deniyor, italya da bitik, yunanistan desen ne yaptıklarını sapıttılar da aç kalmış köp..ler bize saldırmaya kalkışıyorlar, fransa da bu günlerde grevler diz boyu olmuş, ingiltere bile anladı da hemen en kısa limanda incek var kaptan deyip iniverdi gemiden, çok değil 5-10 yıla hepiniz dağılacaksınız..
Avusturya mı ? Adamlar tescilli TÜRK düşmanı kahpe kefereler. Ağızlarından tek hayırlı söz çıkmaz. İşleri güçleri bilinmeyen bir düşmanlık. Bilmem Atalarımız Viyana da ne yaptı acaba bu keferelerin zoruna gitmiş ki hala havlıyorlar.
içeride ne kadar hans var hayret ki hayret
Zaten almayacaksınız bizimkilerin inatla ab üyesi olmaya çalışması kadar saçma birşey olamaz zaten.kendi komşularınla kavga edersen bir çıkış yolu ararsın elbet.gerçi ab üyesi olsak nolcak adamlara ne satıyoruzki bizle iyi ilişki kurma gereksinimi duysunlar.üretip sattığımız adam gibi birşey yok avrupaya.
Diğer Haberler