HABER

Bayramda otobüsler ücretsiz mi, bedava mı? Ramazan Bayramı'nda metro, metrobüs, Marmaray ve vapur ücretsiz mi?

"Bayramda otobüsler ücretsiz mi?" sorusunun yanıtını öğrenmek isteyen birçok vatandaş; sevdikleri, yakınları ve arkadaşlarıyla gezip, görüşmek için şimdiden internette araştırma yapmaya başladı. Konuya ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlanmıştı. Peki bayramda otobüsler ücretsiz mi, bedava mı? Ramazan Bayramı'nda metro, metrobüs, Marmaray ve vapur ücretsiz mi? İşte Resmi Gazete kararı ve konuya dair ayrıntılar...

Bayramda otobüsler ücretsiz mi, bedava mı? Ramazan Bayramı'nda metro, metrobüs, Marmaray ve vapur ücretsiz mi?

Bayramda otobüsler ücretsiz mi? sorusunun yanıtını öğrenmek isteyenler internette yaptıkları araştırmalara hız verdi. Bugün, Ramazan Bayramı’nın ilk günü. Tatil 4 Mayıs'ta sona erecek. Bayramda otobüsler ücretsiz mi, bedava mı? Ramazan Bayramı'nda metro, metrobüs, Marmaray ve vapur ücretsiz mi? Açıklama son kabine toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılmıştı. Konuya ilişkin detaylar haberimizde.

BAYRAMDA OTOBÜSLER ÜCRETSİZ Mİ?

Ramazan Bayramı'nda otoyol, köprü ve toplu taşıma araçlarının ücretsiz olmasına ilişkib karar, Resmi Gazete'de yayımlandı.

RAMAZAN BAYRAMI'NDA METRO, METROBÜS VE MARMARAY ÜCRETSİZ Mİ OLACAK?

Resmi Gazete'nin 26 Nisan sayısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan karara göre, Ramazan Bayramı tatili nedeniyle 30 Nisan saat 00.00'dan 5 Mayıs saat 07.00'ye kadar, 'yap-işlet-devret' modeliyle yapılan projeler hariç, Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğu altındaki otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden geçişler ücretsiz olacak. Karara göre, 2 Mayıs saat 00.00'dan 4 Mayıs saat 24.00'e kadar Başkentray, Marmaray ve İZBAN seferleri ile belediyeler ve belediyelere bağlı birlik, müessese ve işletmelere ait toplu taşıma hizmetleri de ücretsiz hizmet verecek.

Ayrıca, konuya ilişkin yetkililerden bir açıklama geldiğinde haberimizde yer verilecektir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler