HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Belediye binasını basıp başkanlık makamına saldırdılar! Adliyeye getirilirken böyle bağırdılar 'İşsiziz, iş versinler'

İçerik devam ediyor
İçerik devam ediyor

Zonguldak Çatalağzı Beldesinde dehşete düşüren bir olay meydana geldi. Belediye binasını basıp başkanlık makamının kapılarını ve camlarını kıran M.Ö. ve E.Ç. isimli şahıslar karakolda işlemlerinin ardından Zonguldak Adliyesi'ne getirildi. Bu sırada saldırganların 'İşsiziz, iş versinler bize' diyerek bağırmaları dikkat çekti. Son olarak saldırganların tutuklanarak cezaevine gönderildiği öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre olay dün akşam saatlerinde Çatalağzı Beldesinde meydana geldi. İddiaya göre işe girmeye çalışan E.Ç ve M.Ö, belediye başkanlık makamına saldırdı. Ardından saldırganlar E.Ç ve M.Ö Başkan yardımcısı Mehmet Öztürk’ü darp etti.

ADLİYEYE GETİRİLİRKEN 'İŞSİZİZ, İŞ VERSİNLER' DİYE BAĞIRDILAR

Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine polis ekipleri çağrıldı. Olay yerine gelen polis ekipleri E.Ç ve M.Ö yakalayarak gözaltına aldı. Gözaltına alınan E.Ç ve M.Ö’nün bugün karakoldaki işlemlerinin ardından Zonguldak Adliyesine getirdi. Adliye getirilen E.Ç ve M.Ö isimli saldırganlar, ‘Çekin çekin, işsiziz, iş versinler bize’ diyerek tepki gösterdiler.

AW906840_02

TUTUKLANDILAR

Çatalağzı beldesinde belediye binasına girip, belediye başkanının kendilerine iş bulmadığını öne sürerek, ellerindeki levye ve demir sopalarla makam odasının camlarını kıran E.Ç. ve M.Ö., çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. (DHA/İHA)

En Çok Aranan Haberler