HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Clubhouse Android için çıktı!

Clubhouse Android uygulaması için beklenen müjde geldi. Clubhouse'un Android beta sürümü Google Play Store'da yayınlandı. Ancak Türkiye'deki Android kullanıcılarının biraz beklemesi gerekiyor.

Clubhouse Android için çıktı!

Clubhouse, son dönemin en popüler uygulamalarından biri oldu. Fakat ses temelli sosyal ağ, sadece iOS kullanıcılarına hitap ediyor, Android kullanıcıları Clubhouse odalarına katılma şansına sahip olamıyordu. Clubhouse Android uygulaması bu yüzden büyük önem kazanmıştı. Clubhouse Android uygulamasının testlerine başlandığı ise geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Nitekim, Clubhouse, Google Play Store'daki yerini aldı.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

ANDROID KULLANICILARINA CLUBHOUSE MÜJDESİ

Clubhouse'un Android beta sürümü, şu anda ABD'deki kullanıcılar tarafından indirilebilir hale geldi.

Google Play Store Türkiye sayfasında ise uygulamanın ön kayıtları başladı. Yani Türkiye'deki Android kullanıcıları, ön kayıt oluşturarak, Android için Clubhouse uygulamasını kullanmak için kayıt oluşturabilirler ve uygulama Türkiye'de indirilmeye sunulduğunda ona hızlı bir şekilde erişebilirler.

Clubhouse Android

YAVAŞ YAVAŞ KULLANIMA SUNULACAK

Clubhouse, Android uygulamasını yavaş yavaş diğer İngilizce konuşulan ülkelerde ve ardından dünyanın geri kalanında kullanıma sunacağını söyledi. Platformun Android uygulamasına da yine sadece davetiyesi olanların girebildiğini bu noktada belirtelim.

En Çok Aranan Haberler