HABER

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Koç, oltalama saldırılarına karşı uyarıda bulundu

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha Koç, vatandaşların, siber saldırganların oltalama saldırılarına karşı tedbiri elden bırakmamasını istedi.

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Koç, oltalama saldırılarına karşı uyarıda bulundu

Koç, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Son günlerde siber saldırganlar tarafından, pandemi yardımı, Kovid-19 aşı sırası, kripto varlık kayıplarını düzeltme vaadi ve emekli bayram ikramiyesi konulu mesaj/e-postaların dolaşıma sokulduğu tespit edilmiştir. Oltalama saldırılarına karşı tedbiri elden bırakmayalım." ifadelerini kullandı. (AA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Ya maden tespit ediyorsun boyle dolandırıcılık olayları var neden Mudahale etmiyorsunuz? Şöyle bir guzel yasa ıle boyle msj atan kısıler 100 bın tl yada katıksız 10 yıl hapis cezası alacak sorgusuz sualsiz diye bak geliyor mu bır daha sms. Amca uyarı yapın.
siber saldırı tamam da Kod-29 uydurukları ile işten atılan gariban mağdurları kim koruyacak patrona karşı, hadi atılan garibanların haklarını ve işini geri iade etsenize..
rabbim.bu insafsizliga vesile olani ve bu insafsizligi uygulayan hak yiyicileri bu mubarek gecenin yuzu suyu hurmetine kahruperisan eyle bir dilim.ekmege muhtac eyle aminn insaallah aminn
Yani diyolar ki hükümet olarak biz bişey yapamıyoruz siz kendinizi koruyun,2021türkiyesi arkadaşlar,halbuki sistem çok basit,başkasının malını mülkünü parasını veya her hangi biletini,çalma dolandırma sahtekarlık yaparak zimmetine geçirme suçunu minimum 15 yıl cezaewi hapsi vericeksiniz olucak biticek hepsi bu ama hak hukuk adalet kalmadıki memlekette,hırsızlık dolandırıcılık cinayet tecawüz uyuşturucu fuhuş serbes oldu artık,böyle cezalar olmassa korkmadan suç işler insanlar..!!
Geri Dön