KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Dünyanın en büyük kalçalarına sahip olmak için yaptırdığı ameliyat hüsrana uğrattı! "Ateşli görünmeyi sevdiğim için..."

  Kim Kardashian'ı örnek alarak onun gibi büyük kalçalara sahip olmak isteyen birçok kadın kalça büyütme ameliyatı oluyor. Juju Ferrari, idolünün Kim Kardashian olduğunu söyleyerek dünyanın en büyük kalçalarına sahip olmak istedi. Bu sebeple ameliyat olan Juju, ameliyatın ardından yaşadığı problemleri anlattı.

  Dünyanın en büyük kalçalarına sahip olmak için yaptırdığı ameliyat hüsrana uğrattı! "Ateşli görünmeyi sevdiğim için..."

  35 yaşındaki sosyal medya fenomeni Juju Ferrari, dünyanın en büyük kalçasını elde etmek için kozmetik prosedürlere 42.000 £ harcadı. Kasım ayında kalçalarına ölümcül olabilen endüstriyel silikon da dahil olmak üzere yaklaşık bir litre dolgu maddesi enjekte ettiren Juju'nun ameliyattan sonra kalçasında sarkmalar meydana geldi.

  ESKİ KALÇALARINI ÖZLÜYOR

  Ekran görüntüsü 2023-04-03 152315

  Juju, şimdi " temel egzersiz " ile mücadele ettiğini ve eskiden vücuduna uyan güzel, yuvarlak kalçasını orantısız bir popoya dönüştürdüğü için derinden pişmanlık duyduğunu söylüyor.

  DAHA AZ KIVRIMLI GÖZÜKMEK İÇİN FOTOĞRAFLARINI DÜZENLİYOR

  Brezilya'da yaşayan Juju , Instagram'da "aşağılayıcı yorumlar" bombardımanına tutulduğunu ve artık daha az kıvrımlı görünmesi için fotoğraflarını düzenlediğini iddia ediyor.

  Ekran görüntüsü 2023-04-03 152325

  "ATEŞLİ GÖRÜNMEYİ SEVDİĞİM İÇİN İYİ BİR ANNE OLMADIĞIMI İDDİA EDİYORLAR"

  The Sun'a "Nefret çeşitlidir" dedi. "Kadınlar genellikle popomun acayip ve sıra dışı olduğunu söyleyerek saldırır. Ben de anneler tarafından taciz ediliyorum ve 'ateşli' görünmeyi sevdiğim için iyi bir anne olmadığımı iddia eden birkaç yorum aldım.

  Ekran görüntüsü 2023-04-03 152621

  BEDENİNE GELEN YORUMLAR NEDENİYLE KIVRIMLARINI KÜÇÜLTÜYOR

  "Artık popomla ilgili eleştiri ve yorumları kaldıramıyorum, bu yüzden Photoshop'ta popomu daha küçük göstermeye ve kıvrımlarımı küçültmeye karar verdim."

  Ekran görüntüsü 2023-04-03 152335

  "BARBIE GİBİ OLMAK İSTEDİ"

  Juju, kendisini sınıf arkadaşlarıyla düzenli olarak karşılaştırdığı ve onlar kadar "kıvrımlı veya seksi" hissetmediği gençlik yıllarından beri görünüşünü değiştirmeyi istediğini belirtti. Başlangıçta, şehvetli yıldızlar Kim Kardashian ve Cardi B'den ilham almadan önce " Barbie gibi ama daha büyük popolu" görünmeyi umuyordu.

  Ekran görüntüsü 2023-04-03 152425

  BİRÇOK ESTETİK AMELİYAT OLDU

  Juju'nun görünüşüne olan güvensizlikleri, 20 yaşından itibaren plastik cerrahi ve kozmetik prosedürler için 85.000 £ harcamasına neden oldu. Kapsamlı işlemler arasında göğüs estetiği, liposuction, poposunu büyütme prosedürleri ve botoks yer alıyor.

  "YETERİNCE SEKSİ DEĞİLDİM"

  Şöyle dedi: “Her zaman bir kadının baştan çıkarma gücünün poposunda olduğuna inandım ve küçük bir popom olduğu için yeterince seksi değildim. Dünyadaki en büyük kalçalardan birine sahip olmak istiyordum ama bu kontrolden çıktı."

  Ekran görüntüsü 2023-04-03 152607

  BU AMELİYATIN ÖLÜM RİSKİ OLDUKÇA FAZLA

  Juju başlangıçta büyük ölçüde değişmiş görünümüyle güçlendiğini hissetse de, Brezilya Popo Kaldırma (BBL) yüzünden pişman olduğunu açıklıyor. Vücudunuzun diğer bölgelerinden yağ toplayıp popoya aktarmayı içeren ameliyatın yüksek riskli olduğu bilinmektedir. NHS, "BBL ameliyatının ölüm riski, diğer birçok kozmetik prosedürden en az 10 kat daha fazladır ve tüm kozmetik prosedürler arasında en yüksek ölüm oranına sahiptir. "

  Ekran görüntüsü 2023-04-03 153008

  SAĞLIK PROBLEMLERİ YAŞADI

  Juju ameliyattan sonra çeşitli sağlık problemleri yaşamaya başladı. “İlk başta pek bir fark hissetmedim ve dört gün yürüyemememe rağmen popomun daha belirginleştiğini düşündüm. Zaman geçtikçe yaptığım işten pişman olmaya başladım çünkü daha önce vücuduma uyan güzel, yuvarlak bir popom vardı."

  GÜNLÜK HAREKETLERİ YAPMAK ZORLAŞTI

  Juju o zamandan beri sarkan kalçasını düzeltmek için daha fazla prosedürden geçmek zorunda kaldı. Daha önceki prosedürel aksilikler üzerine düşünerek şunları söyledi: “Vücudum için çok orantısız bir popo ile kaldım. Etkilenen tek şey görünüm değil. Juju, temel günlük görevleri yerine getirme yeteneğinin de engellendiğini söylüyor. “Pek çok aktivite yapamam” dedi. "Spor salonuna gittiğimde ağrım oluyor ve popomun ağırlığı nedeniyle koşu bandında koşmak oldukça karmaşık."

  Ekran görüntüsü 2023-04-03 153020

  HAYATI BOYUNCA TEDAVİ GÖRECEK

  "Hayatımın geri kalanında sürekli tedavi görmem gerekecek ve herhangi bir enfeksiyon kapmamak için dikkatli olmam gerekecek. Prosedürleri yaptırdığım için pişmanım ve seçimlerimin sonuçlarıyla yaşamak zorunda kalacağım."

  Ekran görüntüsü 2023-04-03 153037

  GELEN YORUMLARIN ETKİSİNDE KALDI

  "Sosyal medyada birçok saldırıya maruz kaldım ve internet toksisitesinin kurbanı oldum" dedi. “Genellikle kadınlardan geliyordu. Erkekler fotoğraflarıma olumlu tepki verdiler ama daha seksi giyindiğim için saygısızlaşıyorlardı. Dördüncü çocuğumun doğumundan sonra daha saldırgan ve saygısız mesajlar almaya başladım.”

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler