HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Evlat vahşeti! Annesini katletti, babasını ağır yaraladı

Erzurum'da kan donduran bir cinayet olayı yaşandı. Birlikte yaşadığı ailesiyle tartışan Ahmet Yavuz Köşebent (25), annesini öldürdü, babasını ağır yaraladı. Yaralı halde evden kaçan baba, karşı komşusunun evine sığınarak kurtuldu. Köşebent ise, yaralı olarak yakalanıp hastaneye kaldırıldı. İşte olayın detayları...

Evlat vahşeti! Annesini katletti, babasını ağır yaraladı

Dehşete düşüren olay, saat 10.00 sıralarında merkez Aziziye ilçesine bağlı Dadaşkent semtinde meydana geldi. Özçağrı Apartmanı C Blok 1'inci katta yaşayan Ahmet Yavuz Köşebent, henüz bilinmeyen bir sebeple annesi Serpil (57) ve babası Nevzat Köşebent (62) ile tartıştı. Ahmet Yavuz Köşebent, mutfaktan aldığı bıçakla anne ve babasına saldırdı.

fa3f6399a40339faff8f2ab64d9d6e3d

Oğlunun bıçak darbesiyle Serpil Köşebent hayatını kaybederken, baba oğluyla bir süre arbede yaşadı. Aldığı bıçak darbeleriyle ağır yaralı olarak evden kaçan baba, karşı komşusunun evine sığındı. Saldırganın elinden bıçağı alarak etkisiz hale getiren komşu, daha sonra polise bilgi verdi.

c08ad70add7163e836db2cc36330e7ad

Olay yerine gelen polis, babasıyla yaşanan arbede sırasında yaralanan Ahmet Yavuz Köşebent ve babası için ambulans istedi. Ağır yaralı baba ambulansla Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi’ne kaldırılırken, Ahmet Yavuz Köşebent ise Erzurum Şehir Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

f8fb3d33770452ace32b6923bf244bcb

Öte yandan baba Nevzat Köşebent'in mali müşavir olduğu yaşadığı maddi sıkıntılar sebebiyle evinden çalıştığı öğrenildi.

(DHA)

Express

En Çok Aranan Haberler