HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Epstein davasının detayları dünyayı sarstı! O isimler içinde yok yok: Hollywood'un karanlık yüzü mü ortaya çıktı? "Eğer doğrulanırsa bu durum ciddi bir uluslararası skandal yaratma potansiyeline sahip"

Epstein davası dosyaları dünyanın 1 numaralı gündemi hâline geldi. Birçok ünlü ismin Epstein ile ilişkisini ortaya koyan belgelerde, başta Hollywood yıldızları olmak üzere, adı geçen bazı isimler şoke etti! Yaşananlar özellikle "Hollywood'un karanlık yüzü mü ortaya çıktı?" sorusunu gündeme taşırken, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Ana Bilim Dalı Başkanı ve Dijital İletişim Araştırmacısı Doç. Dr. Ali Murat Kırık, Epstein davasını Mynet'e değerlendirdi.

MYNET ÖZEL / ENES ÇIRTLIK Dünya, Jeffrey Epstein ve onun davasını, davada ortaya çıkan sarsıcı detayları konuşuyor. Reşit olmayan kızların fuhuş tuzağına çekilmesi gibi oldukça korkunç bir iddiayla dünya gündemini sallayan Epstein davası, her geçen gün ortaya çıkan detaylarıyla ise kan dondurmaya devam ediyor. Geçen hafta yayınlanmaya başlanan dava dosyalarının etkileri ise sürüyor. Dava dosyalarının birçok ünlü ismin, Hollywood yıldızlarının ve siyasi kişilerin Epstein ile ilişkisini ortaya koyması özellikle dikkat çekti.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

NE OLMUŞTU?

En Çok Aranan Haberler