HABER

Kısıtlamasız ilk pazar günü sokaklara akın ettiler!

Koronavirüs nedeniyle yaşanan sokağa çıkma kısıtlamarının Temmuz ayı itibarıyla sonlanmasının ardından vatandaşlar, sokaklara akın etti. Kısıtlamasız ilk Pazar gününde sıcak havanın keyfini çıkarmak isteyenler hem serinleyebilecekleri hem de keyifli zaman geçirebilecekleri havuz ve plajları tercih ettiler. İşte Türkiye'nin ilk kısıtlamasız pazar gününden objektiflere yansıyan keyifli kareler...

Tunceli'de son günlerde etkisini arttıran ve 40 derecenin üzerine çıkan sıcak havalar, vatandaşları bunalttı. Hafta sonunu da fırsat bilen kent sakinleri, çevre illerdeki vatandaşlar ve ülke dışından tatil için memleketine gelen gurbetçiler, şehir merkezindeki Munzur Nehrinin kenarında bulunan havuzu doldurdu. Kadın, çocuk, genç, yaşlı yüzlerce vatandaşın akın ettiği havuzda kimileri yüzerek serinlerken kimileri ise güneşlenmeyi tercih etti. Doğal güzellikleri ile ön plana çıkan Tunceli’deki bu görüntüler, Ege ve Akdeniz'deki tatil beldelerini hatırlattı.

"BÖLGE ÇOK GÜZEL OLMUŞ"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Gaziantep’te yaşıyoruz ama ailecek gidebileceğimiz bir açık havuz yok. Haftanın günlerini Bayan Erkek diye ayırmışlar. Bayanlar Cumartesi, Erkekler Pazar. Tunceliyi bu konuda takdir ediyorum.
İnsan yeryüzü için büyük bir tehdittir ve acilen yok edilmelidir. (Marslı)
Geri Dön