HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Naci Görür korkusunu ilk kez bu sözlerle dile getirdi 'Korkudan midemizi ağzımıza getiriyor derler ya, o durumda' O bölgeyi uyardı 'İlk bekleyeceğimiz deprem burada olmalı'

6 Şubat'ın ardından yaptığı tüm açıklamalar dikkatle takip edilen Prof. Dr. Naci Görür, yine gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. Hem beklenen Marmara depremine hem de 6 Şubat depremleri sonrası oluşmuş olabilecek enerji transferine dikkat çeken Görür, işaret ettiği bölge için ilk kez "Korkudan midemizi ağzımıza getiriyor derler ya, o durumda" ifadelerini kullandı. Görür o bölge için "İlk bekleyeceğimiz deprem burada olmalı" derken İstanbul'da beklenen depremin büyüklüğünü de açıkladı.

Depremlere ilişkin uyarılarıyla sık sık gündeme gelen ve özellikle 6 Şubat deprem felaketi sonrası ağzından çıkan her bir cümle, vatandaşlar tarafından dikkatle takip edilen Prof. Dr. Naci Görür, yine çok çarpıcı açıklamalar yaptı. 6 Şubat öncesi Kahramanmaraş için uyarıda bulunduğunu vurgulayan Görür, "Artık Maraş demiyorum, bitti orası" diyerek yeni bir bölgeyi işaret etti.

Mynet Youtube

NACİ GÖRÜR'DEN KORKUTAN UYARI! O BÖLGEYİ İŞARET ETTİ

En Çok Aranan Haberler