Gelecek Haberleri

Ürpetici kıyamet tahmini! Gelecek tahminleri yapan süper bilgisayar kokuttu: ''Dünyanın ömrü 2050 yılına kadar tükenebilir''

1973'te o dönemin en iyi üniversite profesörleri tarafından yapılan bir makine, bildiğimiz hayatın 2050 yılına kadar sona ereceğine dair korkunç bir tahminde bulundu. Astronomlar tarafından da desteklenen bu tahmin, herkesi endişeye sürükledi.

Trend 07-11-22 08:12

Gelecek ve DEVA'dan sürpriz adım! Akşener'le görüşecekler

Seçimlere 9 ay gibi bir süre kalırken, 6'lı masanın yapacağı ikinci tur görüşmeleri için geri sayım başladı. Adaylık konusunun masaya yatırılmasının beklendiği kritik görüşme öncesi Ankara'da sürpriz bir gelişme yaşandı. İYİ Parti lideri Meral Akşener'in DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu ile bir araya geleceği öğrenildi. Sürpriz görüşmede özellikle CHP tarafından yapılan ve tartışma yaratan açıklamaların gündeme gelmesi bekleniyor.

Haber 19-09-22 11:17

İleri eş anlamlısı nedir? İleri kelimesinin eş anlamlıları ile örnek cümleler

Türkçe kelime haznesi geniş bir dildir. İleri kelimesi de Eski Türkçe bir kelimedir ve birden fazla eş anlamlısı vardır. Peki, ileri kelimesinin eş anlamı nedir?

Egitim 09-09-22 17:53

Gelecek eş anlamlısı nedir? Geleceğin eş anlamlısı kelime ve cümle içinde örnek kullanım

Dilimizde birçok kelimenin birden fazla anlamı vardır. Bu sebeple eş anlamlı kelimeler de çeşitlilik gösterir. Gelecek kelimesi de bu özelliklere sahiptir. İstikbal kelimesi geleceğin ilk anlamındaki en bilinen eş anlamlısıdır. Gelecek kelimesinin eş anlamlısı nedir? Gelecek eş anlamlısı ve cümle içinde kullanım örnekleri...

Egitim 10-08-22 02:15

Gelecek

Gelecek Hakkındaki Haberler Mynet'te. Gelecek Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.