Ülke Puanı Haberleri

UEFA Ülke sıralamasında güncel puan durumu belli oldu! Türkiye'den müthiş atak...

Sezona 20. sırada başlayan Türkiye; Avrupa'da haftayı 3 galibiyet ve 1 beraberlikle kapatarak 12. sıradaki yerini korudu. Başakşehir, Trabzonspor ve Fenerbahçe'nin galip geldiği haftada Sivasspor'un beraberliğiyle ülke puanına katkıda bulunan temsilcilerimiz, 12. sırada girdiğimiz haftayı yine 12. sırada tamamladı.

Spor 04-11-22 01:30

Ülke puanı sıralamasında yine yükseldik! Rakiplerimizi bir bir ekarte ediyoruz...

Türkiye'nin ülke sıralamasında yer aldığı konum önümüzdeki yıllar için kritik öneme sahip durumdaydı. Fenerbahçe'nin Rennes karşısında mükemmel bir geri dönüşe imza atarak 3-3'lük eşitlikle ayrılması, Sivasspor'un Cluj'u 3 golle geçmesi ülke puanına doğrudan etki sağladı. Bu maçlardan önce 16. sırada bulunan Türkiye, gelen puanlar sonrası 12. sıraya yükseldi.

Spor 28-10-22 08:50

Son dakika: Avrupa'da dört dörtlük gece! Türkiye, ülke puanında kaçıncı sırada? Fenerbahçe, Başakşehir, Trabzonspor ve Sivasspor kazandı, sıralama değişti...

Son dakika haberleri: Avrupa'da Türk futbolu adına tarihi gece! UEFA Avrupa Ligi'nde yer alan temsilcilerimiz Fenerbahçe ve Trabzonspor, UEFA Konferans Ligi'nde bulundan Sivasspor ile Başakşehir karşılaştıkları rakiplerini mağlup ettiler. Böylece Türk takımları ilk kez aynı gece 4'te 4 galibiyet ile tamamlarken, futbolseverler UEFA'nın ülke puanı sıralamasını araştırmaya başladı. Maçların öncesinde 18. sırada yer alan Türkiye kaçıncı sırada? İşte cevabı...

Spor 14-10-22 07:09

Ülke puanı sıralamasında yine ilerledik! İlk 10 iddiamız gümbür gümbür devam ediyor...

Avrupa'da haftayı 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyetle kapatan Türkiye, 18. sıraya yükselmeyi başardı. Hırvatistan'ı geçerek 18. sıraya yükselen Türkiye, emin adımlarla ilk 10'a doğru ilerliyor.

Spor 07-10-22 07:27

2022 UEFA ülke puanı kaç oldu? UEFA Türkiye ülke puanı kaç ve Türkiye kaçıncı sırada?

Türkiye'nin UEFA'da ülke puanı merak ediliyor. UEFA Avrupa Ligi ve Konferans Ligi'nde yarışan temsilcilerimiz Fenerbahçe, Trabzonspor, Başakşehir ve Sivasspor, önceki akşam sergilenen performans ile sevindirdi. Performansların sonunda 4 maçta 10 puan toplanmış oldu. Peki UEFA'da Türkiye'nin ülke puanı kaç oldu?

Spor 16-09-22 14:08