Rektum Nedir Haberleri

Polisin her yerde aradığı şüpheliyi buldular! Anüsünde silah bulundu... Polisleri bile şaşkına çevirdi

Amerika Birleşik Devletleri'nin Indiana eyaletindeki eski bir mahkum, polisler onu bulduğunda anal boşluğuna silah sakladığının tespit edilmesinden sonra herkesi şaşkına çevirdi. Gizli taşıma eylemini bambaşka bir boyuta taşıyan 32 yaşındaki Christopher Boyd arandığı için tutuklandı.

Trend 29-11-2023 09:02

Sarhoşluğun sonucu iyi olmadı! Anüsüne soktuğu madde görenleri şaşırtıyor

Sarhoşken birçok şeyi yapmak çok daha kolay ve mantıklı gözüküyor. Ancak sarhoşluk bittiği an yapılanlar hatırlanınca zorlu anlar yaşanabiliyor. Hindistan'da yaşayan bir adam sarhoşken anüsüne soktuğu madde ile görenleri şaşırttı. Oldukça kanamaya neden olan çelik bardak zorlu müdahaleler ile çıkartıldı.

Haber 11-10-2022 08:39

Bu şekilde görünüyorsa sorun büyük! Dışkının miktarı ve şekli sağlık hakkında bilgi veriyor

İnsanların tuvalet alışkanlıkları yediklerine ve dönemsel durumlarına göre değişiklik gösteriyor. Anormal görülen bazı dışkılamalar sağlık hakkında uyarıcı olabiliyor. Bu durumların göz ardı edilmesi sağlığı tehlikeye atıyor. Uzmanlar hastalıklar hakkında erken önlem almak için dışkınızı kontrol etmeniz gerektiğini belirtiyor.

Haber 30-09-2022 09:14

Olmaz olsun böyle arkadaş: Hep beraber soktular! Sonrasında...

Acil servise başvuran adamın rektumundan çelik bardak çıktı. Arkadaşlarıyla eğlenmeye çıktığını söyleyen adam, yaşananların 'sarhoş şakası' olduğunu söyledi. Yaşadığı geceden sonra kendi isteğiyle acil servise başvuran adam, arkadaşlarının neden çelik bardağı kendisine soktukları konusundaki bilgiyi vermedi. Komik olacağını düşündükleri için yaptıklarını belirtti.

Haber 23-08-2022 07:47

Diğer Haber Etiketleri

Rektum Nedir

Rektum Nedir Hakkındaki Haberler Mynet'te. Rektum Nedir Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.