KADIN

Her evde olması gereken 20 ürün

Evin ihtiyaçları bitmek bitmez ama bazıları çok temel ihtiyaçlardır ve özellikle yeni bir ev kurarken hepsini hatırlamak mümkün olmayabilir. Bu yüzden evinizin eksiklerinizi tamamlamanıza yardımcı olacak bir liste hazırladık.

Her evde olması gereken 20 ürün

Her evde bulunması gereken bazı hayati ürünler vardır. Basit gibi gözükseler de aslında evinizde kullandığınız tüm ürünlerin bir parçasıdır bu ürünler. Setin bir parçası olarak da düşünülebilir. İşte bu sebeple, her evde olması gereken 20 ürünü sizler için listeledik…

1. Doğru yatak seçimi ile kaliteli bir hayatın kapılarını aralayın

Yaşamımızın büyük bir bölümünü uykuda geçiriyoruz. Bu nedenle, doğru yatak seçimi oldukça önemli bir konu. Size rahatlık sunan konforlu bir yatak, aynı zamanda başarılı bir yaşamın kapılarını aramanıza yardımcı olur. Niron Juliette çift kişilik yatağı buradan inceleyebilirsiniz.

2. Kişiliğinizi yansıtan oturma odalarının olmazsa olmazı...

Bir evin olmazsa olmazı hiç şüphesiz koltuk takımıdır. Koltuk takımları aynı zamanda sizin kişiliğinizi, estetik yönünüzü yansıtan birer ayna gibidir. Bu nedenle koltuk takımı seçimi uzun saatler düşünülerek, farklı markalar gözden geçirilerek alınan bir karar. Amazon ayrıcalığıyla, mağaza mağaza dolaşmadan evinizden birbirinden farklı koltuk takımlarını inceleyin.

3. Yemeklerinizin temel malzemeleri: Tencere-Tava!

Mutfaktaki en önemli unsurlardan tencere ve tavanın doğru seçilmesi oldukça hayati. Saatler geçirerek yaptığınız lezzetli yemeklerin sağlıklı malzemelerle yapılması gerekiyor. Granit, seramik ve döküm malzemelerden yapılan ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bütçenize ve zevkinize göre en şık ve sağlıklı ürünleri karşılaştırmak, keşfetmek çok kolay.

4. İğne, iplik ve makas olmazsa olmaz!

İğne,iplik ve makas herhangi bir yırtık,sökük olması durumunda veya bir şeyi keseceğiniz zaman sıkça kullandığınız ürünlerdendir. Buradan iğne, iplik ve makas setlerine bakup dilediğinizi satın alabilirsiniz.

5. Ayna ayna, söyle bana!..

Dış görünüşüne dikkat edenler aynalarla adeta bütünleşik yaşarlar. Hatta o kadar ki, aynalar yeri geldiğinde mutluluğun birer enstrümanı haline bile gelebilir. Uyandığınızda, makyajınızı tazelerken, traş olurken, üzerinize uygun kombini hazırlarken ve hatta bir şeylere odaklanırken aynalardan yardım alırız. Bir evin olmazsa olmazı ayna için birbirinden farklı çeşit ve modeli buradan inceleyebilirsiniz.

6. Zor şartlarda önünüzü aydınlatacak bir kurtarıcı

Karanlık ortamlarda aydınlatıcı nesnelere ihtiyaç duyarız. Bu nesneler genellikle akıllı telefonların ışıklandırmaları, el fenerleri ve mumlardır. Son zamanlarda akıllı telefonların ışıklandırmalarını aktif biçimde kullansak da, bazı durumlarda güçlü aydınlatıcılara ihtiyaç duyuluyor. Kilometrelerce uzaklığı aydınlatabilen güçlü el fenerleri, zor şartlarda elimizin altında olması gereken ürünlerden. Şarj edilebilir, su geçirmez ve oldukça kullanışlı olan FITTLE High Power el feneri evinizde bulunması gereken ürünlerin arasında.

7. Havlu deyip geçme, o da bir ihtiyaç!

Kişisel olarak kullanılan el, ayak, banyo ve yüz havlusu her evin demirbaşıdır adeta. Aynı şekilde, mutfakta sıklıkla yıkanan ve kurulanan eller için birkaç adet havlu bulundurulması adettendir. Bitti mi? Elbette hayır!.. Bu işin bir de sporu var. Spora her gidişte temiz havlu götürmek bir tür alışkanlıktır. Bu kadar çok havluya ihtiyaç duyarken, fazla havlu bulundurmak göz çıkarmayacaktır. Amuzocity’nin birbirinden şık ve kaliteli havlularını incelemenizi tavsiye ederiz.

8. İyi bir çatal bıçak takımı masaya karakter katar

Çatal Kaşık Bıçak Takımları her evin olmazsa olmazıdır. Denilebilir ki, iyi bir takım hazırladığınız muazzam sofranın karakterini oluşturan parçalardandır. Bellini Elegance Sade 36 Parça Kutulu Çatal, Bıçak, Kaşık Takımı ise şıklığı, zerafeti ve iddiayı simgeleyen bir ürün.

9. Alet takımı olmadan o kurna zor değişir! :P

Evinizde bozulan kurnayı tamir edenlerden misiniz? Komşunuzda tamire ihtiyaç olduğuna herşeyi bırakıp yardıma koşanlardan mısınız? Peki, ihtiyaç duyacağınız alelerin tamamını kolayca taşıyacağınız bir alet çantasına sahip olmaya ne dersiniz? İçinde pensenin, çeşitli çeşit tornavida takımının ve çekiçin bulunduğu bir alet takımı tüm işinizi görecektir. PrimeMatik 12 Parça Temel Alet Seti ile bir an önce hantal ve ağır alet kutuları taşımaktan kurtulun.

10. Temiz bir yaşam için!

Her evde temizlik belirli düzende veya gerektiğinde yapılması gerekiyor. İyi bir temizlik yapabilmek için pratik Tablet Mop Temizlik Seti işlerinizi çok kolaylaştıracaktır.

11. Kişiliğini yatağına yansıtmak isteyenler buna bayılacak!

Yatağına huzurlu bir hava katmak isteyenler TAÇ Ranforce Tiana Çift Kişilik Nevresim Takımı’na hayran olacak.

12. Nefret ettiğiniz ütü işini zevkli hale getirmek elinizde

Şüphesiz, ev işleri içinde canımızı en fazla sıkan ve bazen angarya olarak gördüğümüz ütü işini keyifli hale getirmek mümkün. Kalite-fiyat endeksine uygun, çamaşırlarınızı rahatça ütüleyebileceğiniz Devecioğlu Harbinger Gold Lux MM760 Ütü Masası, önyargılarınızı kırmanıza yardımcı olacak.

13. Modern bir odanın en güzel tamamlayıcısı

Evlerimizde halı, hem düzen hem de gereklilik olarak bulunması gereken bir ürün. Evde yürürken halı üzerinde yürümek, kişiye kendini huzurlu hissettirir. Buradan pek çok farklı halı modeline göz atmanız mümkün...

14. Yemeğini iyi bir masada yemek herkes ister…

Size ve ailenize uygun, rahat bir balkon masa takımında yemek yiyerek kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. 6 sandalyeli Violet Raddan Trend masa takımı tam sizlik...

15. Buruşuk kıyafetlere son!

Kullanışlı bir gardırop herkesin ihtiyacı. Bu yüzden, Bimossa Kapaklı Gardırop tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak.

16. Yiyeceklerinizi taze tutmanız için buzdolabı şart!

Besinleri uzun süre bozulmadan saklayabilmemizi sağlayan buzdolabı, çok uzun süredir hayatımızdaki yerini korumaktadır. Gelişen teknolojiyle birlikte birbirinden değişik buzdolabı çeşitleri mevcut. Bunların içinde ise Altus AL 380 No-Frost buzdolabı kalitesiyle ve dayanıklılığıyla göz dolduruyor.

17. Zemin koruyucu Nihale!

Nihale, zeminleri sıcağın etkisinden korumak için sıcak tencere ve tavaların altına konulan bir araçtır. Bu hayat kurtaran ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

18. Ayağınızın tozunu paspasla giderin

Evde olması gerekenler listesi oluşturulurken paspas genellikle unutulur. Halı ve kilim her evin vazgeçilmezleri olabilir fakat; kapının önünün evin içine odaklanıldığı için gözden kaçırılmaması gerekir. Giz Home Koko Kapı Paspası, dış kapınızın önüne çok yakışacak.

19. Düzen bu kapağın altında!

Evdeki eşyaları düzenlemeye yarayan ürünlerden Saklama Kutuları, yer kaplamaktan da sizi kurtararak, düzenin oluşmasına yardımcı olur.

20. Çamaşırlarınız onlarla güvende!

Çamaşırları balkonda kurutacaklar için çamaşır ipi ve mandal olmazsa olmaz. Çamaşır ipi için buradan ; çamaşır ipi mandalı için de buradan alışverişinizi yapabilirsiniz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön