HABER

HES kodu uyarısı yapan halk otobüsü şoförünü darbettiler

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde HES kodu tanımlı aynı ulaşım kartı ile halk otobüsüne binmek isteyen iki kişi, kendilerini uyaran şoförü darbetti. O anlar halk otobüsünün kamerasına yansıdı.

HES kodu uyarısı yapan halk otobüsü şoförünü darbettiler

Olay, dün Osman Yılmaz Mahallesi’nde meydana geldi. Kimliği öğrenilemeyen iki kişi, Çayırova- Emek hattında sefer yapan halk otobüsüne binmek istedi. Bu kişiler aynı ulaşım kartını kullanmak isteyince, halk otobüsü şoförü Serkan Karan, HES kodu nedeniyle uyarıda bulundu. Bunun üzerine 2 kişi, sürücü Serkan Karan’ı darp etti. Sürücü ve yolcular arasında devam eden kısa bir arbedenin ardından, bu kişiler otobüsten inerek uzaklaştı. Olayın ardından polis merkezine giderek şikayetçi olan Serkan Karan, daha sonra şikayetini geri çekti.

5cd80ed7a936b3a9df411c72a75543c8

OLAY ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Bu arada, olay anı halk otobüsünün aracın güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, tarafların önce tartıştığı, ardından da iki kişinin halk otobüsü şoförünü darbettiği görülüyor.

681a14ae3e6068d92e756e1cdfae1e5b

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
şöför şikayeçi olmasa bile, bu hayvanatların derhal cezalandırılması gerekir, yap yanına kâr kalsın olursa herkes her istediğini yapar. Bu böyle olmamalı ...
şöför niye şikayetini geri çekti muamma
Niye şikayetini geri çekiyorsun sen devletin vrdigi yasal hakkını kullanıyorsun kardeşim bu zorba yobazlar kurallara uyacak arkadaş sen devletin kuralını uygula onlar seni dövsün sonra şikayeti geri çek ne güzel dünya
Geri Dön