İlk kez görüntülendi: İşte Erdoğan'ın korumalarının yeni silahı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın koruma ekibi, Türk mühendisleri tarafından tasarlanan Milli Piyade Tüfeği'ni (MPT-76) kullanmaya başladı. Cumhurbaşkanlığı Karşı Atak Timi (CAT) tarafından MPT-76 kullanılıyor. Hatırlanacağı üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün gerçekleşen Valiler Toplantısı'nda yaptığı açıklamada yerli üretim silahı kullanımına ilişkin açıklamalarda bulunmuştu.

İlk kez görüntülendi: İşte Erdoğan'ın korumalarının yeni silahı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün Valiler Toplantısı'nda yerli üretim silah kullanımı konusunda açıklamalarda bulunmuştu. Cumhurbaşkanlığı Koruma Başkanlığı, Erdoğan’ın bu sözlerinin ardından harekete geçti.

Erdoğan’ın koruma ekibi, Türk mühendislerince tasarlanan Milli Piyade Tüfeği (MPT-76) kullanmaya başladı. Cumhurbaşkanlığı Karşı Atak Timi (CAT) tarafından MPT-76 kullanılıyor. (AA-İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
yaw hehe 3 gün sonra gider amerka ile silah anlaşması yapar anca kendi koyunlarınızı kandırın siz hüloğğğğğğğ
@runaway_elves 80 yıllık geçmis kemalist hükümetlerin, neden askere bir taarruz tüfeği bile üretemediğini sorgulayan yok?
@runaway_elves habire koyyoruZ doymuyonuz koyuncada hulloggg die bi ses cikiyo sizden neysee
@selaurse_2017 O KEMALİSTLER 74 KIBRIS HAREKATI AAREFESİNDE ABD AMBARGOSUNA RAĞMEN G3 PİYADE TÜFEĞİNİ VE MG3 MAKİNALI TEFEĞİNİ HEMEN ÜRETİLİP EDİP ORDUYA DAĞITTI. BU SİLAHLARIN ANASI DA ONLAR.... 70 YILDA ÖLDÜRÜLÜP FAİLİ MEÇHULE KARIŞMAYAN MÜHENDİSLERİMİZ BU DÖNEMDE NEDENSE YOK EDİLDİ...!
Halkın seçtiği bir kişi neden OHAL şemsiyesi altında, uzun namlulu otomatik silahlarla korunur ki? çok mu düşman edinmiştir..!?
allah seni başımızdan ayırmasın başka ülkelere muhtaç etmesin
@imaldir sizin gibi malları böyle kandırır işte başklarına yaptırdığı şeyleri biz yaptık diye sizin gibi çomarları ne güzel kandırıyor fetö artığı çakma cumhur
@lanvin1 ONDAN MÜDÜR PLANLARI SATMAYA ÇALIŞIYORDU SENİN GİBİ MALLARDA ÜLKESİNİ SATMAK İÇİN HER FIRSATTA KÖTÜLER
@imaldir ZATEN TÜM ÜLKELERE MUHTACSIN MUHTAÇ EDENLERDE BUNLAR DAHA NEYİN KAFASINI TAŞIYORSUN YADA NE İÇİYORSUN BİZEDE SÖYLE MAKARNADAMI BİŞEY VAR YOKSA BEDAVADAN ERZAK GELİYORDA MENFAATİN İÇİNMİ KONUİŞUYORSUN BELLİ DEĞİL YADA KESİN AT GÖZLÜKLERİYLE GEZİYORSUN
@lanvin1 seni 90 yıldır kandırmışlar ya la hani yurdu Demirağlarla örmüşlerdi Yozgata tren daha yeni gidiyor hemde hızlı tren, Kütahya dan Antalya ya hızlı tren gidiyor. İyi uyutmuşlar seni
bu adamın kıymetını bilin
hayırdır tayyip silahmı yapmış neyine dua ediyosunuz ? geçenlerde bir arkadaş. önceden nokia 3310 kullanıyoduk akp sayesinde iphone kullanmaya başladık dedi. ve bunu söyleyen bir mühendist. ben de o an anlamış oldum bu oyları bunlara kimler veriyo diye :)
3 gün önce imzaladığın 11 milyar $'lık uçak anlaşması ne olacak Tayyib bey?
ha işte böyle haberler duyalım,inşallah her şeyi kendimiz üretirde dış mihraklara gebe kalmayız
Forsa bir tane daha yildiz ekleyin cunku korumalarin harbi forsu artmis... Muassir medeniyet boyle oluyor..
uçak yapamadığımız için mecburuz lan ahmaklar onu diyip duruyolar inş uçak yaptığmzda onuda almayız
bindiği uçağı kimden aldı merak ediyorum onuda hangara çeksin bakayım
Amerikadan korumalar için istediği 1700 adet silah veto yiyip rezil olunca, böyle reklam yapıyorlar, koyunlar da herşey den mutlu olmaya hazır zaten.
Diğer Haberler