KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  İnternetten aldığı elbise eve gelince hayal kırıklığına uğradı! Sosyal medyada viral oldu

  İnternetten alışverişin artmasıyla birlikte birçok kişi kıyafetlerini mağazadan almak yerine internetten almayı tercih ediyor. Oldukça zaman kazandıran bu durum çeşitli problemlere neden olabiliyor. TikTok'ta internetten aldığı balo elbisesini paylaşan bir kadın yaşadığı hayal kırıklığını göstererek viral oldu.

  İnternetten aldığı elbise eve gelince hayal kırıklığına uğradı! Sosyal medyada viral oldu

  Balo elbiseleri kadınlar için oldukça önem taşıyor. Kendi zevkine uygun kıyafet bulmakta zorlanan birçok kadın, internetteki modellerin üzerinde duran kıyafetlere güvenerek alışveriş yapıyor. Ancak bu alışverişler hüsranla sonuçlanabiliyor. Nyla Wright, internetten altın renkli balo elbisesi satın aldı. Elbisesi eve gelince hayatının şokunu yaşayan Nyla, balo elbisesinin internettekiyle tamamen farklı olduğunu gösterdi.

  Ekran görüntüsü 2023-04-13 110731
  18 yaşındaki Nyla, 180 $ ödeyerek aldığı uzun elbisenin, açıklanmayan web sitesindeki rüya gibi elbiseyle tamamen aynı olmadığını keşfetti.

  Ekran görüntüsü 2023-04-13 110751
  Nyla,yayınladığı videoda ilk olarak modelin muhteşem payetli elbiseli bir fotoğrafını gösterdi. Daha sonra elbisenin içinde nasıl göründüğünü paylaştı. Elbise internette gösterilen fotoğrafla aynı kalitede değildi.

  Ekran görüntüsü 2023-04-13 110741
  Kumaş daha ucuz görünüyordu ve tasarım web sitesindeki ile tamamen aynı değildi.
  Videoyu izleyen sosyal medya kullanıcıları fikirlerini yorumlara yazdı. Bazıları aynı elbiseyi başka bir renkte sipariş ettiklerini iddia ederek kendilerinin de mağdur olacağından korktu.


  Express

  En Çok Aranan Haberler