HABER

iPhone 8 ne zaman çıkacak? İşte yeni iPhone 8 fiyatı ve tüm detayları

Meraklıların sabırsızlıkla beklediği iPhone 8 ne zaman çıkacak haberi yanıt buldu. İşte serinin devam filmi niteliğindeki yeni iPhone 8 ne zaman çıkacak sorusunun yantı, iPhone 8 fiyatı ve detayları...

iPhone 8 ne zaman çıkacak? İşte yeni iPhone 8 fiyatı ve tüm detayları

Teknolojinin devi diyebileceğimiz iPhone, yeni iPhone 8 ile severlerinin takibinde...iPhone 8 ne zaman çıkacak ve iPhone 8 fiyatı ne olacak diye bekleyen Apple severleri yeni iPhone 8'de bazı sürprizler bekliyor. neler bekleyebiliriz? iPhone telefonları arasında üst seviye olan iPhone 8, uçtan-uca ekranla, arka yüzde çift lensli kamerayla, geliştirilmiş su geçirmezlikle, ön yüzde gelişmiş hoparlörlerle ve ücretsiz AirPods ile mağazalardaki yerini alacak.

IPHONE 8 NE ZAMAN ÇIKACAK?

Apple’ın iPhone’un 10. yılına özel olarak tasarladığı iPhone 8’ çok yakında satış sunulacak. Resmi ismi henüz netleşmeyen ve şu an için iPhone 8 olarak bilinen yeni iPhone serisi ile ilgili teknoloji dünyasında birçok söylenti de dolaşıyor. Bu söylentilerin büyük bir bölümü de iPhone 8’in tasarımı üzerine. iPhone 8 ne zaman çıkacak diye bekleyen severler ise tüm gelişmeleri yakından takip ediyor. Merakla beklenen iPhone 8'in 8 Eylül 2017 tarihinde tanıtılması bekleniyor

iPhone 8 ne zaman çıkacak sorusu gündemi bu kadar meşgul etmesi ise şaşkınlıkla karşılanıyor çünkü daha önce herhangi bir iPhone ne zaman çıkar sorusu bu kadar çok sorulmamıştı. Yeni iPhone 8’in tasarımı da gündemi meşgul eden diğer bir konu. Arka kamerası önceki modellere göre yatay iki kamera yerine dikey iki kameradan oluşan yeni iPhone’un çerçevelerinin ufaldığı görülüyor. Yeni iPhone 8'de Apple’ın en büyük hamlesi ise ana sayfa butonu olan ve son dönemde iyice ufalan Touch ID sensörünün ortadan kaldırılması. İddialara göre Apple, Touch ID sensörünü ön yüze, ekranın arkasına koymanın bir yolunu bulamadığı için telefonun arkasına yerleştirecek. iPhone 8, çift lensli arka kamerayla satışa sunulacak.

IPHONE 8 FİYATI NE OLACAK?

iPhone 8 ne zaman çıkacak kadar iPhone 8 fiyatı ne olacak sorusu da merakla bekleniyor. Özellikle iPhone 8'in Türkiye satış fiyatı kaç sorusu Apple severler tarafından bekleniyor. Yeni iPhone fiyatı ile ilgili resmi bir açıklama gelmedi ama teknoloji uzmanları iPhone 8 fiyatının iPhone 8 32 GB 3300 TL, 64 GB 3700-3800 TL, 128 GB 4300-4400 256 GB 4900-5000 TL olacağını tahmin ediyor. Ayrıca iPhone 8 ile eş zamanlı çıkması beklenen iPhone 8 Plus fiyatının ise 32GB 3850 TL, 128GB 4350 TL ve 256GB 4800TL aralığında olması düşünülüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön