HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Kilonuzu tam olarak doğru gösterecek en kullanışlı ve sağlıklı dijital tartılar

Sağlıklı bir yaşam için en önemli konulardan biri, kilo kontrolü. Kilo kontrolü yapmak için en iyi yol, evde düzgün ölçüm yapan bir tartı bulundurmak. Son dönemlerde gittikçe gelişen dijital tartılar; bu işi çok daha pratik, kolay ve doğru şekilde yapmanıza yardımcı oluyor. Eğer kilonuzu düzenli ölçmek, bu sayede daha iyi takip etmek istiyorsanız sizin için bir araya getirdiğimiz dijital tartı seçeneklerine beraber göz atalım.

Kilonuzu tam olarak doğru gösterecek en kullanışlı ve sağlıklı dijital tartılar

Sağlıklı kiloya sahip olmanın ve fit kalmanın en iyi yolu, düzenli olarak kilo takibi yapmaktan geçer. Evinize alacağınız pratik kullanımlı bir dijital baskül sayesinde hızlı şekilde kilonuzu ölçebilir, düzenli olarak takip edebilirsiniz. Özellikle akıllı tartılardan faydalanabilir, kilonuzun yanında daha fazla veriye erişebilirsiniz. Su oranı, yağ ve kas kütlesi gibi değerleri içeren bu veriler sayesinde yaptığınız diyet ve spordan çok daha fazla verim alabilirsiniz. Onlarca modele sahip dijital tartılar arasında boğulup kaybolmak istemiyorsanız sizin için bir araya getirdiğimiz en kullanışlı ve sağlıklı dijital tartı seçeneklerini incelemenizi öneririz.

1. Hem şık hem kullanışlı: Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 Tartı


Kilonuzu tam olarak doğru gösterecek en kullanışlı ve sağlıklı dijital tartılar

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

En iyi dijital tartı denilince akla ilk gelen ürünlerden biri olan Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 Tartı, şık görüntüsünün yanında çok fonksiyonlu yapısı ile kullanıcılar tarafından beğenilir. Tamperli cam gövdesi ve ABS mühendislik plastik malzemeleri ile oldukça sağlam bir yapıya sahip olan ürün, hem kilogram hem pound olarak ölçüm yapabilir. Aynı zamanda mobil cihazınıza yükleyeceğiniz bir uygulama ile vücut ağırlığınız ile kemik kütlesi, vücutta bulunan su miktarı, kas kütlesi ve temel metabolizma gibi birçok bilgiyi size ulaştırabilir. Bu bilgiler farklı isimlerle mobil cihazda kayıtlı tutulabilir.

Ürünü İncele

2. "Hem uygun fiyatlı olsun hem doğru tartsın yeter." diyenlere: Altus Al 808 Dijital Cam Baskül


Kilonuzu tam olarak doğru gösterecek en kullanışlı ve sağlıklı dijital tartılar

Rahat okunabilen LCD ekranı ile dijital baskül tavsiyesi arayanlar için ideal bir öneri, Altus Al 808 Dijital Cam Baskül. Basit ve kolay bir kullanımı olan ürün, kilonuzu tam ve doğru şekilde tartarak kilo takibinizi sorunsuz biçimde gerçekleştirmenize yardımcı olur. 150 kilograma kadar doğru ve hassas şekilde ölçüm yapan baskül, zayıf pil uyarısı ile sizi önceden bilgilendirir. Ürünün sağlam ve dayanıklı gövdesi, altı mm tamperli cam kullanılarak üretilir. Üstüne çıkınca otomatik olarak çalışan bu tartıyı detaylı şekilde incelemenizi öneririz.

Ürünü İncele

Günün fırsatları için acele edin! İndirimlisi varken daha fazla ödemeyin! (30.07.2022)

Under Armour kadın ve erkek ürünleri

Ev ve yaşam ürünlerinde çok al az öde

Xiaomi Mi Smart air fryer 3.5 litre fritöz

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro beyaz akıllı robot süpürge

Samsung klimalar

Stanley termos ve soğutucu çantalar

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

3. "Almışken akıllı tartı alalım." diyenlere: Anker Eufy C1 Akıllı Baskül Tartı


Kilonuzu tam olarak doğru gösterecek en kullanışlı ve sağlıklı dijital tartılar

"Dijital tartı doğru tartar mı?" endişelerinin geçmesini sağlayan Anker Eufy C1 Akıllı Baskül Tartı doğru ölçümleri ile kullanıcıları memnun eden bir ürün. Kaymayı önleyen üst yüzeyi ve alçak tasarımı ile kolaylıkla denge sağlayarak hızlı şekilde kilonuzu öğrenebilirsiniz. Hem kilogram hem pound cinsinden tartım yapabilen ürün, aynı zamanda mobil cihazlar üzerinden uygulamalarla bağlantı kurabilir. Otomatik olarak kullanıcılar arasından doğru kişiyi seçebilen ürün, kilonuzun yanında birçok önemli bilgiye de kolay şekilde erişmenizi sağlar. Siyah rengi ve dijital ekranı ile kullanıcıların beğenisini kazanır.

Ürünü İncele

4. Sadece kilosunu değil yağ miktarını da merak edenlere: Voit Bluetooth Dijital Baskül Yağ Ölçer Vücut Analizi


Kilonuzu tam olarak doğru gösterecek en kullanışlı ve sağlıklı dijital tartılar

Uygun fiyatıyla en iyi dijital tartı olmaya aday olan Voit Bluetooth Dijital Baskül Yağ Ölçer Vücut Analizi, oldukça fonksiyonlu özellikleri ile kullanıcıların ilgisini çeker. Akıllı tartı olarak da nitelendirilen ürün; kilo bilginiz yanında yağ, kas, su ve organ yağı gibi bilgileri edinmenizi sağlar. Aynı zamanda BMI, metabolizma ve kemik ölçümü yapabilir. Bluetooth 4.0 protokolü üzerinden mobil cihazlara bağlanır ve USB ile şarj edilir. 180 kilograma kadar taşıma kapasitesi bulunan ürün ile vücudunuzdaki değişimleri düzenli olarak takip edebilir, kilo kontrolü esnasında çok daha etkin ve verimli olabilirsiniz.

Ürünü İncele

5. Lityum batarya ile uzun pil ömrü: Buffer Dijital Kare Cam Baskül Darbelere Karşı Dayanıklı Terazi


Kilonuzu tam olarak doğru gösterecek en kullanışlı ve sağlıklı dijital tartılar

"Dijital tartı hangi zeminde doğru tartar?" diye merak edenler olabilir. Dijital tartılar için zeminin düz olması yeterli olur. Aynı zamanda sert zeminlerde doğru ölçüm gerçekleşir, halı gibi yumuşak yüzeyler hatalı ölçüme neden olur. Buffer Dijital Kare Cam Baskül Darbelere Karşı Dayanıklı Terazi, yüksek hassasiyeti sayesinde her türlü zeminde doğru ölçüm yapabilir. Zemin düz olduktan sonra ıslak dahi olsa ürün, doğru ölçümü gerçekleştirir. Yüksek hassasiyetli sensörleri ile hızlı şekilde ölçüm yapar. Temizliği çok kolay olan cihaz, banyo gibi ortamlarda şık bir görüntü oluşturur.

Ürünü İncele

6. Şık bir banyo baskülü: Kawai Dijital Tamperli LCD Ekran Cam Baskül


Kilonuzu tam olarak doğru gösterecek en kullanışlı ve sağlıklı dijital tartılar

Tartıların ufakta olsa birbirlerinden farklı değerleri göstermesi bazı kişilerin aklında "Dijital tartı fazla mı tartıyor?" gibi bir şüphe oluşturur. Kawai Dijital Tamperli LCD Ekran Cam Baskül, yüksek hassasiyete sahip sensörleri ile hatasız ölçüm yapar. Geniş LCD ekranı ile hızlı ve kolay şekilde kilonuzu öğrenmenize yardımcı olan bu ürünün sertleştirilmiş cam yüzeyi, darbelere karşı beş kat dayanıklı şekilde üretilir. Özgün tasarımıyla banyonuzda şık bir görüntü oluşturabilen bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek için cihazı detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Ürünü İncele

7. Kilosundan daha fazlasını merak edenlere: Tefal BM2520 Body Up Yağ Ölçerli Banyo Baskülü


Kilonuzu tam olarak doğru gösterecek en kullanışlı ve sağlıklı dijital tartılar

Sekiz kişiye kadar farklı kullanıcıyı hafızasında tutabilen Tefal BM2520 Body Up Yağ Ölçerli Banyo Baskülü, kilosundan fazlasını merak eden kişilere hitap eder. Ürün, kilo ölçümünün yanında yağ yüzdesi ve vücut kütle endeksi yapabilir. 100 grama kadar hassas ölçüm yapabilirken toplamda en fazla 150 kilograma kadar da taşıma kapasitesi bulunur. Cihazın geniş data ekranı, bilgileri rahatlıkla okuyabileceğiniz bir alan sunar. "Dijital tartı ayarı nasıl yapılır?" diye merak edenler içinde basit kullanım özellikleri sunar. Tartı üzerinde yer alan oklarla menüde gezinmek, farklı değerleri görmek ve aynı zamanda kayıt işlemini gerçekleştirmek mümkün olur.

Ürünü İncele

8. Kalem pil ile çalışan pratik tartı: Teba Kalem Pilli Siyah / Beyaz Cam Dijital Banyo Baskülü


Kilonuzu tam olarak doğru gösterecek en kullanışlı ve sağlıklı dijital tartılar

"Dijital tartı pili nasıl takılır?" diye merak eden birçok kullanıcı olabilir. Teba Kalem Pilli Siyah / Beyaz Cam Dijital Banyo Baskülü, pratik kullanımının yanında kolay kalem pil değiştirme imkânı ile ilgi görür. Ürünün arkasında yer alan pil yuvası açılarak pili kolaylıkla değiştirilebilir. Daha sonra tartıyı düz ve sert bir zemine koyabilir, üzerine çıkarak kilonuzu öğrenebilirsiniz. Üzerine çıkıldığı anda otomatik çalışma hassasiyeti bulunan ürün, maksimum 180 kilograma kadar ölçüm yapabilir. Tamperli cam gövdesi ile dayanıklı bir yapıya sahip olan tartı, yüksek hassasiyetli sensörleri ile hızlı ve doğru sonuç verir.

Ürünü İncele

9. Şık görünüm ultra ince tasarım: Arzum Ar550 Sottile Dijital Cam Banyo Baskülü


Kilonuzu tam olarak doğru gösterecek en kullanışlı ve sağlıklı dijital tartılar

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

"Dijital tartı nasıl kullanılır?" diye merak eden birçok kişi olabilir. Arzum Ar550 Sttile Dijital Cam Banyo Baskülü otomatik sıfırlama ve çalışma özelliği ile kullanımı kolay ürünler arasına girer. Ürünün pilini takıp tartıyı düz ve sert bir zemin üzerine koyduktan sonra tartının üzerine çıkmanız yeterli olur. Tartı, otomatik olarak açılır ve geniş LCD ekranı üzerinde kilonuzu hızlı şekilde gösterir. 150 kilograma kadar tartabilen cihaz, 100 gramlık hassasiyetle ölçüm yapar. İnce tasarımı ve şık görünümü ile evinizin her köşesine uyum sağlar.

Ürünü İncele

10. Bambu görünümü ile çok şık: GoldMaster Pn-3211 Pronatural Dijital Bambu Banyo Baskülü


Kilonuzu tam olarak doğru gösterecek en kullanışlı ve sağlıklı dijital tartılar

Evinde camdan ziyade daha doğal bir görünüme sahip baskül kullanmak isteyenler için ideal bir ürün olan GoldMaster Pn-3211 Pronatural Dijital Bambu Banyo Baskülü, şık görüntüsü ile kullanıcıları etkiler. 180 kilogram kapasitesi ve 100 grama kadar inen hassasiyeti ile kilonuzu doğru şekilde takip etmenizi sağlar. "Dijital tartı nasıl ayarlanır?" diye soranlar için ideal bir seçenek olan ürünü düz bir zemine yerleştirmek yeterli olur. Tartının sensörleri üzerine çıkıldığı anda otomatik olarak çalışır ve kilonuzu hızlı şekilde ekranda gösterir. İsteğe göre kilogram ve pound arasında geçiş yapmak mümkün olur.

Ürünü İncele

11. Güvenilir ölçüm, kolay kullanım: Tefal Premiss Cam Platformlu Banyo Tartısı


Kilonuzu tam olarak doğru gösterecek en kullanışlı ve sağlıklı dijital tartılar

160 kilograma kadar ölçüm yapabilen Tefal Premiss Cam Platformlu Banyo Tartısı, 100 gram hassasiyetle çalışır. En iyi dijital tartı markası seçenekleri arasında yer alan ve Tefal tarafından üretilen ürün, otomatik açılma ve kapanma özelliği ile kolay kulanım sunar. Kompakt tasarımı ve yüksek performansı ile basit şekilde kilo takibi yapmanızı sağlayan cihaz, kolay okunan LCD ekranı ile hızlı şekilde kilonuzu size gösterir. Kutu içeriğinde yer alan pil sayesinde kutuyu açar açmaz ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz. Beyaz rengi ile oldukça şık duran bu akıllı tartıya şans vermeye ne dersiniz?

Ürünü İncele

12. Vücudunuz hakkında daha fazla bilgi edinin: Mastek Vücut Analizli Yağ Ölçer Kare Dijital Baskül


Kilonuzu tam olarak doğru gösterecek en kullanışlı ve sağlıklı dijital tartılar

"Dijital tartı ayarı nasıl yapılır?" diye soranlar için pratik kullanımıyla dikkat çeken Mastek Vücut Analizli Yağ Ölçer Kare Dijital Baskül, oldukça basit kullanıma sahip. Ürünü kutusundan çıkardıktan sonra düz ve sert bir zemine yerleştirmek yeterli olur. Daha sonra menü tuşlarını kullanarak hafızasına boy ve cinsiyet bilgilerini girmeniz gerekir. Üzerinde yer alan metal kısımlara ayak topuklarınız ve parmak uçlarınız gelecek şekilde bastıktan sonra tartı, kilonuzla vücut yağ, su, kas ve kemik oranı hesaplaması yapar. 10 kişiye kadar kullanıcıyı hafızasında tutabilen bu ürün; kilogram, pound, stone gibi farklı birimlerde ölçüm yapılabilir.

Ürünü İncele

13. Uygun fiyatıyla dikkat çeken: Smartness Yağ Ölçer Fonksiyonlu Akıllı Bluetooth Tartı


Kilonuzu tam olarak doğru gösterecek en kullanışlı ve sağlıklı dijital tartılar

Akıllı tartılarda dijital tartı ayarlaması, standart basküle göre biraz daha farklı olabilir. Sağlıklı yaşama ilk adımı atmanız sağlayan Smartness Yağ Ölçer Fonksiyonlu Akıllı Bluetooth Tartı'yı ayarlamak için mobil uygulama kullanmak gerekir. Mobil uygulama üzerinden tartının ayarlarını yapabilir, profil açabilir ve kişisel bilgilerinizi girebilirsiniz. İstediğiniz takdirde sosyal medya hesaplarınız ile bağlantı kurabilir, kilo ve diğer değerlerinizi paylaşabilirsiniz. Mobil cihaz olmadan ürünü çalıştırmak için tartının üstüne çıkmak yeterli olur. Otomatik açılma ve kapanma özelliği bulunan ürün, hem iOS hem Android cihazlarla kullanılabilir.

Ürünü İncele

14. Kolay kilo ölçümü: MF Product Allure Dijital Siyah Tartı


Kilonuzu tam olarak doğru gösterecek en kullanışlı ve sağlıklı dijital tartılar

En iyi dijital baskül seçenekleri arasında yer alan MF product Allure Dijital Siyah Tartı, hem kolay kullanımı hem uygun fiyatı ile kullanıcıların dikkatini çeken ürünler arasında bulunur. Kilo ölçümünü pratik şekilde yapmayı sağlayan ürün, modern bir tasarıma sahip. İki adet AAA pil ile çalışan cihaz, gereken durumlarda düşük pil ve aşırı yük uyarısı verir. 180 kilograma kadar ölçüm yapabilen baskül, rahat okunan LCD ekranı sayesinde kilonuzu hızlı şekilde öğrenmenizi sağlar. Tamperli cam kullanılarak üretilen ürünün saklama koşullarına dikkat etmek daha uzun ömürlü bir ürün deneyimi sunabilir.

Ürünü İncele
Express

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

En Çok Aranan Haberler