HABER

Kızılırmak'ta tutuldu, Eskişehir'de tezgaha düştü! 70 liradan satışa çıkardı

Eskişehir’de bir balıkçı tezgâhında, Kızılırmak’ta yakalanan yaklaşık 30 kilogramlık yayın balığı satışa sunuldu. Eskişehir halkının yayın balığını sevdiğini belirten balıkçılar, balığa yoğun ilgi gösterilmesini beklerken, lezzetli ve kılçıksız olmasının talep gördüğünü belirttiler.

Kızılırmak'ta tutuldu, Eskişehir'de tezgaha düştü! 70 liradan satışa çıkardı

Kızılırmak’ta yakalanan 30 kilogramlık yayın balığı Eskişehir’e getirildi. Sevenlerine kilogramı 70 liradan sunulan balığın küçük boyutlarda olanları sık sık tezgahlarda yerini alıyor. Eskişehir halkının yayın balığını sevdiğini belirten balıkçılar ise 30 kilogramlık balığa yoğun ilgi bekliyor.

Screenshot_24

KİLOSU 70 LİRA! SEVENİ ÇOK

Eskişehir’e getirdiklerini yayın balığına halktan yoğun ilgi beklediklerini belirten Muharrem Şahin, “Kızılırmak’ta yakalanan yayın balığını tezgahımıza getirdik. Yaklaşık 30 kilogram geliyor. Kilogramını da 70 liradan satışa sunduk. Lezzetli ve kılçıksız olmasından dolayı seveni çok fazla var. Genel olarak küçük boyutlardaki yayın balıklarını getiriyoruz ve yoğun taleple karşılaşıyoruz. Eskişehir vatandaşları da yayın balığını seviyor. Biz de yakalanan 30 kilogramlık yayın balığını Eskişehir’e getirdik, hayli ilgi çekti” ifadelerini kullandı.

(İHA)

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler