HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Köpek yüzünden tartıştığı oğlunu öldürdü

Zonguldak’ın Alaplı İlçesi Hacıhasanlar Köyü’nde, çiftçi 53 yaşındaki Hüseyin Karacan, köpek yüzünden tartıştığı oğlu 20 yaşındaki Harun Karacan’ı av tüfeğiyle vurup öldürdü.

Köpek yüzünden tartıştığı oğlunu öldürdü

Genç adamın olaydan önce sosyal medyada paylaştığı "Senin yargın beni infaz etmeye yetmez" sözleri dikkkat çekti.

Harun Karacan, akşam saatlerinde bir arkadaşı ile birlikte fındık tarlasına domuz beklemeye gitti. Bir süre sonra Hüseyin Karacan, cep telefonu ile bir kaç kez aradığı oğluna ulaşamayınca sinirlendi. Harun Karacan, eve dönerken arkadaşı ise ayrıldı. Baba Karacan, eve dönen oğluyla ’Köpeği neden bağlamadın’ diyerek tartışmaya başladı. Tartışmanın uzaması üzerine sinirlenen Hüseyin Karacan, eline aldığı av tüfeği ile oğlunu kovalamaya başladı.

JANDARMAYA GİDİP TESLİM OLDU

Kısa süreli kovalamacanın ardından baba, sıkıştırdığı odada oğluna ateş etti. Başından ağır yaralanan Harun Karacan, ambulansla Ereğli Devlet Hastanesi’ne götürülürken yolda hayatını kaybetti. Hüseyin Karacan, ise bir süre sonra suç aleti tüfeği yanına alıp jandarmaya giderek teslim oldu.

3 YIL ÖNCE KIZINI KAYBETTİ

Gözaltına alınan Hüseyin Karacan’ın 3 yıl önce kızının hayatını kaybetmesinden sonra psikolojik sorunlar yaşadığı öğrenildi. Karacan’ın daha önce de eşi Halime Karacan’a şiddet uyguladığı gerekçesiyle 5 ay evden uzaklaştırma cezası aldığı belirtildi. Jandarmanın olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Harun Karacan'ın sosyal paylaşım sitesi facebook da son olarak 'Senin yargın beni infaz etmeye yetmez' resmini paylaştığı görüldü.

Express

En Çok Aranan Haberler