KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Korelilerin trend güzellik sırrı: Jamsu makyajını Bella Hadid'de öneriyor!

  Makyaj yapmak çok daha bakımlı ve sağlıklı görünmemizi sağlayabiliyor. En ufak teknikler bile ruh halimizi daha iyi hale getirebiliyor. Makyaj yaparken kullanılan birçok hile bulunuyor. Güney Korelilerin güzellik sırlarından olan Jamsu makyajı tüm dünyada uygulanıyor. Bella Hadid'in de tavsiye ettiği Jamsu makyajı nasıl yapılır merak ediyorsanız bu habere göz atabilirsiniz.

  Korelilerin trend güzellik sırrı: Jamsu makyajını Bella Hadid'de öneriyor!

  Yapılan makyajlar gün içerisinde silinip gidebiliyor. Bu durum özellikle özel günlerde büyük problem yaratıyor. Makyajın daha kalıcı olması için makyaj bazı, sabitleyici ürünler kullanılıyor. Ancak bu ürünler her zaman istenilen sonucu sağlayamayabiliyor. Güney koreli kadınlar makyajların gün boyunca bozulmaması için uyguladıkları taktiği paylaştı.

  JAMSU TEKNİĞİ NEDİR?

  Ekran görüntüsü 2022-12-07 150427

  Türkçe’ye dalma ya da suya batırma olarak çevrilen Jamsu tekniği aslında makyajı hızla sabitlemenin ve cildi mat, yumuşak görünmesini sağlamanın orijinal bir yolu olarak karşımıza çıkıyor. Makyajınızı yapıp yüzünüzü bolca pudrayla kaplayarak başlayın, ardından yüzünüzü bir kase soğuk suya 15-30 saniye daldırın. Bu teknik tozun yüzü eşit şekilde kaplamasına ve cilde belirgin bir kadifemsi his vermesine yardımcı olur.

  Ekran görüntüsü 2022-12-07 150536

  Güzellik uzmanı Huda Kattan, Jamsu'nun cilde her gün yapılmasının doğru olup olmadığını bilmediğini ancak makyajın tüm gün kalmasını isteyenlerin kesinlikle buna bir şans vermesi gerektiğini savundu.

  Express

  En Çok Aranan Haberler