HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Koronavirüsten öldüğü açıklanan ve cenazesi yakılan kişi 2 yıl sonra evine döndü! Ne yaptığının sırrı çözülemedi

Hindistan'da Kovid-19 nedeniyle 2 yıl önce öldüğü duyurulan ve kendisi için cenaze yakma merasimi düzenlenen Kamlesh Patidar halasının kapısını çaldı. Evine dönen Patidar, 2 yıl boyunca ne yaptığı ve nerede yaşadığı konusunda ise konuşmadı. Kanwan bölge polisi, Patidar'ın gizemini çözmeye çalışıyor.

Koronavirüsten öldüğü açıklanan ve cenazesi yakılan kişi 2 yıl sonra evine döndü! Ne yaptığının sırrı çözülemedi

Hint medyasında yer alan haberlere göre, Kovid-19 nedeniyle öldüğü sanılan, Hindistan'ın Madhya Pradesh eyaletinin Dhar kenti sakinlerinden Patidar, 2 yıl sonra ailesine geri döndü.

Patidar'ın akrabası Mukesh Patidar, gazetecilere yaptığı açıklamada, Kamlesh Patidar'ın, 2021'de Kovid-19 salgınının ikinci dalgasında ağır hasta olarak Gujarat Devlet Hastanesine kaldırıldığını ve daha sonra hastane tarafından kendilerine teslim edilen ceset için tören düzenlediklerini söyledi.

AİLE BİREYLERİ ŞOKTA!

Ölü olduğunu sandıkları Kalmesh Patidar'ın 2 yıl aradan sonra halasının kapısını çaldığını kaydeden Mukesh Patidar, tüm aile bireylerinin ve yakınlarının yaşanan olaydan dolayı şokta olduklarını dile getirdi.

GİZEMİ ÇÖZÜLEMEDİ

Mukesh Patidar, Kalmesh Patidar'ın iki yıl boyunca nerede olduğuna dair kendilerine herhangi bir bilgi vermediğini aktardı.

Kanwan Bölge Polis Yetkilisi Ram Singh Rathore da yaptığı açıklamada, ailesi tarafından öldüğü sanılan Patidar'ın gerçek hikayesinin, ifadesi alındıktan sonra netliğe kavuşacağını belirtti. (AA)

Express

En Çok Aranan Haberler