HABER

Limonatanın yarısını içti, masada öldü

Acı olay Antalya'nın Muratpaşa İlçesi Yüksekalan Mahallesi 518 Sokak üzerindeki bir markette meydana geldi. Sokaklarda yaşayan 54 yaşındaki Taci Calın, limonata içerken bir anda can verdi. Calın'ın uzun süre kımıldamadan oturmasından şüphelenen market sahibi, kontrol ettiğinde tepki vermediğini gördü. Limonatayı yarıya kadar içtiği görülen Calın için 112'den yardım istendi. Kısa sürede gelen sağlık ekipleri Calın'ın yaşamını yitirdiğini belirledi.

Antalya'da sokaklarda yaşadığı belirtilen 54 yaşındaki Taci Calın, bir marketen aldığı şişe limonatayı dükkanın önünde masada içerken yaşamını yitirdi. Calın'dan geriye içilmemiş yarım şişe limonata kaldı.

UZUN SÜRE HAREKETSİZ KALINCA ŞÜPHELENDİLER

Olay, Muratpaşa İlçesi Yüksekalan Mahallesi 518 Sokak üzerindeki bir markette meydana geldi. Kimsesi olmadığı için uzun süredir sokaklarda yaşadığı belirtilen Taci Calın, akşam saatlerinde markete gelerek bir şişe limonata istedi. Market sahibinin ücretsiz verdiği şişe limonatayı alıp kapının önünde girişteki masaya oturan Calın'dan uzun süre ses çıkmadı. Calın'ın uzun süre kımıldamadan oturmasından şüphelenen market sahibi, kontrol ettiğinde tepki vermediğini gördü. Limonatayı yarıya kadar içtiği görülen Calın için 112'den yardım istendi. Kısa sürede gelen sağlık ekipleri Calın'ın yaşamını yitirdiğini belirledi. Polisin olay yerindeki incelemesinin ardından Calın'ın cansız bedeni otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu Morgu'na gönderildi.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı. (DHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
RAKI İÇEN ÖLDÜ DE SU İÇEN ÖLMEDİ Mİ:)
@kozmonot_2014 MAL, AĞLANACAK HALİNE GÜLÜYORSUN..
yilin malisin
@kozmonot_2014 sen rakı içerken ölürsün işallah.allaha havale ediyorum ne desek boş
yaw bu nasıl bir olay anlamadım. adamcağızı o şekilde bırakıp yanda tutanak tutuyorlar!!
@zubizaretta73 burası türkiye kardşşş
Savcıyı bekliyolar kardeş böyle bi uygulama var onu geç biz çatışmada öldürdüğümüz teröristi görsün diye helikopterle gelirdi onu beklerdik dağın başında yanında da katipi olurdu
@zubizaretta73 katibimi ara iken yanımda buldum, katibimin setresi uzun, eteği çamur, katip uykudan uyanmış gözleri mahmur, katip benim ben katibin el ne karışır, katibime kolalı da gömlek ne güzel yaraşır. (nokta)
katibimi ara iken yanımda buldum, katibimin setresi uzun, eteği çamur, katip uykudan uyanmış gözleri mahmur, katip benim ben katibin el ne karışır, katibime kolalı da gömlek ne güzel yaraşır. (nokta)
@zubizaretta73 olay yerine uzman ekip bekliyorlardır. belki duymuşsundur olay yeri inceleme diye olay yerini inceleyen uzman birim var, adama yapacakları her hareket delileri bozar. bol keseden sallamakta ne kolay
@zubizaretta73 savcı gelmeden sağlık ekibi gelmeden birşey yapamazlar
çok temiz ölmüş rahmetli çok...
@jashua111 süper, net cevap : ))))
@jashua111 darısı sana
Geri Dön