HABER

Meclis'te dikkat çeken an! Bahçeli ve Koray Aydın'ın samimiyeti oturuma damga vurdu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın Meclis'te yemin töreninde bir araya geldi. Aralarında gerginlik olan iki ismin samimi tokalaşmaları gözlerden kaçmadı.

Meclis'te dikkat çeken an! Bahçeli ve Koray Aydın'ın samimiyeti oturuma damga vurdu

Seçimlerin ardından 600 milletvekili bugün Meclis'te yemin ediyor. Yemin töreninde Meclis renkli görüntülere de sahne oluyor. MHP lideri Devlet Bahçeli ve MHP'den olaylı bir şekilde ayrılıp İYİ Parti'ye geçen Koray Aydın bugün Meclis'te bir araya geldi.

Bahçeli ve Koray Aydın'ın samimi bir şekilde tokalaşmaları dikkatlerden kaçmadı. Koray Aydın Meclis'te Bahçeli'nin yanına gitti. Tokalaşmak için el uzatan kişinin Koray Aydın olduğunu gören Devlet Bahçeli şaşkın bir ifadeyle ayağa kalkarak Aydın'ın elini sıktı. Bahçeli ve Aydın'ın diyaloğu yerlerine oturduktan sonra da sürdü.

mhp1

İSTİFA KRİZİ

Bahçeli, MHP'den istifa ederek İYİ Parti saflarına katılan Koray Aydın için "İstifa tek taraflı tercihtir, partimiz açısından hayırlı olmuştur. 2019'daki bir adaylık için şimdiden isim veriyorsa birilerini hava boşluğuna atıp yerine geçmeyi düşünüyordur" demişti.

mhp2

MHP'li muhaliflerden Trabzon Milletvekili Koray Aydın da Bahçeli için "Partili Cumhurbaşkanlığı sistemiyle ülke tek adama verilmiştir, buna destek olan MHP'de de tek adamlık olmuştur. MHP tek bir kişinin partisi haline gelmiştir. Ortada kala kala MHP'nin ismi ve mahsun üç hilali bırakılmıştır. Bunun adı demokrasi değildir. Bunun adı ülkücülük değildir. MHP'ye duyulan güven halk nezninde yerle bir edilmiştir. Bunu yapmaya kimsenin hakkı ve haddi yoktur" ifadelerini kullanmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Geleceğin partisi IYI partidir ne CHP ne mhp iktidara alternatif değildir merkez sağın alternatifi merkez sağdır anap gidip dyp dyp gidip AKP AKP gidip IYI gelir ama CHP ve MHP ikdidar olma şansı yoktur
Git kumda oyna
Gündemi belirleyecek olan IYI partidir simdi IYI parti idam ayasofya incirlik israil ıle olan anlaşmaların iptali meclisde arincin oğlu gibi fetocularin araştırılması 3600 ek gösterge uzman çavuşların astsubaylarin memurların seçim döneminde verilen sözleri andımız okutulması Ne Mutlu Türküm Diyene tabelaları geri takılması kerkük'ün Turkiyeye bağlanması adnan oktarin faaliyetlerinin durdurulması olaylarını gündeme getirecek bakalım kim ne diyecek
SAYIN BAHÇELI SİZ İYİ PARTİ HAKKINDA ATIP TUTUYORDUNUZ ACABA SÖYLEDIKLERINIZDEN UTANDINIZMI O EL SİZE UZATILINCA GERÇİ SANMAM PİŞMANLIK DUYACAGINIZI DÜNDE AK PARTİ HAKKINDA NE SÖYLEMLERİNİZ OLDU ŞİMDİ İÇ İÇESİNİZ DEMEKKİ SİYASET BU KADAR BATAKLIGA BATMIŞ DURUMDA
Geri Dön