HABER

Meteoroloji uyarmıştı... Cadde ve sokaklar göle döndü! Yol trafiğe kapandı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün uyarılarının ardından Osmaniye'de kuvvetli sağanak yağış etkili oldu. Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde akşam saatlerinde başlayan ve aralıksız devam eden şiddetli yağmurda cadde ve sokaklar adeta göle döndü. Yarım metrelik su birikintisinin oluştuğu Kadirli-Sumbas yolu ise trafiğe kapandı.

Meteoroloji uyarmıştı... Cadde ve sokaklar göle döndü! Yol trafiğe kapandı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Doğu Akdeniz için kuvvetli yağış uyarısı yapmış ve öğle saatlerinden itibaren Osmaniye çevrelerinde, kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak geçişleri beklendiğini duyurmuştu. Meteoroloji'nin uyarısının ardından Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde akşam saatlerinde sağanak yağış aniden bastırdı ve aralıksız devam etti. Sağanak nedeniyle cadde ve sokaklar su ile kaplanırken bazı iş yerlerini de su bastı.

211e0812-d333-4a62-ba4e-bafd49f90e44

YOL TRAFİĞE KAPANDI

Cemalpaşa Mahallesi’nde yaklaşık yarım metrelik su birikintisinin oluştuğu Kadirli-Sumbas yolu trafiğe kapandı. Şehir merkezindeki Kamil Kara Bulvarı ve Osmaniye yolunda da su birikintileri sürücülere zor anlar yaşattı. Kadirli Belediyesi ekipleri su taşkınlarının yaşandığı bölgelerde çalışma başlattı. (İHA)

caffedff-05b3-4c53-98c9-b99e061cb8d2


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler