KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Nişan yüzükleriniz kişiliğiniz hakkında bilgi veriyor

  Her kadının beğendiği yüzük tarzı farklılık gösteriyor. Takılan yüzüklerin hem görsel olarak göze hitap etmesi hem de kullanımının rahat olması gerekiyor. TikTok üzerinden paylaşım yapan bir gelin nişan yüzüklerinin karakterinizi belirlediğini paylaştı.

  Kadınların çok kullandığı aksesuarlar arasında yüzükler yer alıyor. Yüzüklerin birçok modelde, renkte ve boyutta çeşidi bulunuyor. Her kadının nişan yüzüklerinden beklentisi farklılık gösteriyor. TikTok’ta büyük etki yaratan paylaşım yapan bir kadın her yüzük modelinin farklı karaktere sahip olduğunu belirtti.

  Ekran Alıntısı33

  Yuvarlak: Sen klasiksin. Tasarımcıyı seviyorsun, hayattaki güzel şeyleri seviyorsun . Ayrıca hafta sonları kızlarla içki içmeyi de seviyorsun. Ama aynı zamanda grubun annesisin ve akşam 9'a kadar yatağa dönmen gerekiyor” dedi.

  Ekran Alıntısı22

  Oval: Eşin muhtemelen bir Range Rover sürüyor ve titizlikle organize edilmiş "harika ev partileri" düzenliyor üç çocuklu bir anne olduğu şakasına devam etti.

  Ekran Alıntısı11

  Elmas: En iyi kalpli ve kahve bağımlısı olan “sorunsuz bir kraliçe” olarak belirledi.

  Ekran Alıntısı44

  Dikdörtgen: Dikdörtgen parlak serme yüzüğü takan kadınlar için “Ana karakter sizsiniz. Olmayı istemezsin ama ana karakter olmak size düşer” dedi.

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler