HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

O anları gözyaşlarıyla izledi! Ayakta durabilmek için serum almış

Kahramanmaraşlı depremlerde etkilenen 11 ilden biri olan Malatya’da, ağır hasarlı binalar kontrollü bir şekilde yıkılırken, yıllardır yaşadıkları evleri saniyeler içerisinde yıkılan vatandaşlar ise o anları gözyaşları ile takip ediyor. Yaşadığı evin yıkılmasını gözyaşları ile takip eden o vatandaşlardan biri de Nurhan Arslan. Arslan, tek bir parça eşya çıkaramadığını ifade ederek, ayakta durabilmek için serum aldığını belirtti.

O anları gözyaşlarıyla izledi! Ayakta durabilmek için serum almış

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri merkezli 7,7 ile 7,6 büyüklüklerindeki depremlerin vurduğu Malatya'da çok sayıda bina yıkılırken, binlerce yapı da hasar aldı. Büyük bir yıkımın yaşandığı kent merkezinde ağır hasarlı binalarının kontrollü bir şekilde yıkımına da başlanırken, yıllardır yaşadıkları evleri saniyeler içerisinde yıkılan vatandaşlar o anları gözyaşları içerisinde takip ediyor.

AW846183_01 (1)

AYAKTA DURABİLMEK İÇİN SERUM ALMIŞ

Kızı ve torunu ile birlikte yaşadığı evin yıkılmasını gözyaşları ile takip eden Nurhan Arslan, tek bir parça eşya çıkaramadığını ifade ederek, ayakta durabilmek için serum aldığını belirtti.

AW846183_03

5 katlı apartmanda evleri bulunan diğer vatandaşlar ise yıkımı endişeli gözlerle izledi.

AW846183_04

AW846183_05

AW846183_06

(İHA)

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler