Öfkeli damat köyü yaktı!

Kızgın damat, ayrıldığı eşinin köyünü yaktı.

Kastamonu'nun Taşköprü ilçesine bağlı Paşa Köyü bağlı Hemdiller mahallesinde çıkan yangında 8 ev, 6 ahır ile 5 samanlık yanarak kül oldu. Yangının, bir süre önce boşanan Yakup Ö.'nün ayrıldığı eski eşinin babasının evine ateş ettikten sonra başladığı iddia edildi.

Yangın, Taşköprü ilçesine 25 kilometre mesafede bulunan Paşa Köyü Hemdiller Mahallesinde akşam saatlerinde başladı. İddiaya göre Yakup Ö., bir süre önce boşandığı eski eşinin babasının evine tüfekle ateş etti. Yakup Ö.'nün tüfekle ateş ettikten sonra Salih Kaya'ya ait evden yangın başladı. Alevler, rüzgarın etkisiyle hızla büyüyerek köydeki diğer evlere sıçradı. Büyüyen alevler, Sezai Çetinkaya, Haydar Gökgöz, Recep Çetinkaya, Yaşar Çetinkaya, Satılmış Kaya, Salih Kaya, Hüseyin Kaya ve Kadir Çetinkaya'ya ait evler ile aynı kişilere ait ahır ve samanlıklara da sirayet etti.

Yangına Taşköprü Belediyesi, Taşköprü Orman İşletmesi, Kastamonu Belediyesi ve Kastamonu Şeker Fabrikasına ait itfaiye ekipleri ile yangın söndürme personeli müdahale etti. Taşköprü Kaymakamı Ali Yılmaz da olay yerine giderek jandarma ekipleri ve köylülerden olay hakkında bilgi aldı. Kaymakam Yılmaz, "Maalesef üzücü bir olay yaşadık. Bir kundaklama sonucu köylülerimizin evleri yandı. Biz acil olarak onlara çadır ve diğer yardımlarımızı ulaştıracağız. Herkese çok geçmiş olsun diyorum" dedi.

Yangında şans eseri ölen ya da yaralanın olmadı. Yanan ahırlarda da herhangi hayvan telefinin yaşanmadığı öğrenildi. Evleri ve ahırları yanan köylüler, ortalığı ateşe verdiği iddia edilen Yakup Ö.'ye ateş püskürdü. Köylüler şüphelninin bir an önce yakalanmasını istedi. Janadarma ekipleri, yangını çıkardığı öne sürülen ve olay yerinden kaçan Yakup Ö.'yü her yerde arıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
HERYERDE ÖFKE KİN NEFRET İNSANLAR ADETA CANLI BOMBA GİBİ OLMUŞLAR İNSAN BU DÜNYADA HİC BİR OLAYDAN İBRET ALMIYOR ADETA BAŞIBOŞ SORUMSUZ HAYVAN GİBİ OLMUŞLAR BİŞEY DAHA SÖLEYEYİM BU ÜLKENİN GENÇLERİNDENDE BİR ŞEY OLMAZ COGU HAPCI AKLOLİK ESRARKEŞ VURDUNDUYMAZ KAVGACI CAHİL HURDA ARABALARA BÜYÜK EGSOZLAR TAKTIRIP SOKAKTA HERTÜRLÜ PİSLİGİ YAPAN GENÇLERDEN HAYIRMI GELİR
İtalyayı yakan (Damat)Neron demek ki kastamonuluymuş.Tarih damatların rezilliği ile dolu.
Bu damat iş yapar.Derhal yakalanıp Roma'ya gönderilmeli.
romayıyakanı bulduk nihayet
allah dusmnima vermeye böyle caniyi damat mi umarim hakketigi cezaya carptirilir.
KÖYLÜDE DAMADI YAKSIN.BU ÖFKE BAŞKA TÜRLÜ DİNMEZ.
ruh hastası salağın yüzünden kaç ev kaç insanın gelir kaynağı gitti nedense türkiye başta olmak üzere dünyada bütün pislikler erkeklerin başının altından çıkıyo demek hepsi ruh hastası
Evet bencede hepsi manyak manyak..
bu deli romayı da yakabilir bir an önce yakalayın
bu ülkede ne çok ruh hastası var ya
Diğer Haberler