HABER

'Pes' dedirten sözler! 'Abimi kaybettim ama koronavirüse inanmıyorum'

Esenyurt'ta geçen hafta kıraathanede masa oyunları oynayan ve pencereden atlayıp kaçan kişiler, mühürlenen aynı kıraathanede yakayı ele verdi. Yapılan baskında yine aynı yüzlerin olması polis ekiplerini şaşkına uğrattı. Abisini korona virüsten kaybettiğini söyleyen iş yeri sahibinin "Ben abimi kaybettim ama korona diye bir şeye inanmıyorum" sözleri pes dedirtti.

Esenyurt'ta geçtiğimiz günlerde koronavirüs tedbirlerine uymayarak kıraathane'de masa oyunları oynayan iş yerine Esenyurt ilçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri baskın düzenlemişti. Kapıyı kitleyip açmayan ve pencereden atlayıp polisten kaçan o kişiler bu seferde yakayı ele verdi. Yapılan ilk baskında, ceza yememek uğruna ikinci kattaki ofisin penceresinden atlayıp düz duvara tırmanan o kişiler mühürlenen iş yerinde yine yakalandı.

“KORONAYA İNANMIYORUM MASKE DE TAKMIYORUM”

Baskın düzenlenen iş yeri sahibinin dedikleri pes dedirtti. İki ay önce abisinin koronavirüs yüzünden kaybettiğini söyleyen kişi, "korona diye bir şey yok. Ben maskede takmıyorum. Burada da kimsenin korona kapacağını düşünmüyorum" demesi şaşkına çevirdi. Polis ekipleri yeniden zabıta ekiplerine haber verdi. Zabıta müdürlüğü ekipleri tarafından yeniden mühürlenen iş yerine ve sahibine para cezası kesildi.

15 kişiye sosyal mesafe kuralına uymadıkları gerekçesiyle yine 1593 Sayılı Hıfzıssıhha Kanunun 282'nci maddesine istinaden 3 bin 150'şer TL idari para cezası uygulandı.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
doğru söylüyor virüs dedikleri gibi bulaşmaz milleti yapacakları ilhakı örtbas etmek için yaptıkları bir senaryodur, müslümnlar ilimle yaşamadıkları için şeytanın kucağına düştüler ve onun çocukları da bu şeytani oyunun meyvasını toplayıp müslümanlığı bitirecekler,müslümanları müslümanlara katlettirecekler
Neyin kafasındasınız cahiller
Abi sen olayı çok yanlış anlamışsın. Bu hastalık tüm dünyada etkili. Yani müslümanları hedef alan bir durum yok.
türkiye açık hava tımarhanesine hoşgeldiniz
ne diyon acaba?bu kadar ölen var.. millet annesini babasını kaybetdi... bu sorumsuzlar yüzünden insanlar ölüyor..
Geri Dön