Rezil savunma! Mağazada genç kızları taciz edince bakın ne dedi

Mersin'de giyim mağazasında bir genç kıza tacizde bulunduğu iddia edilen S.A., yargılandığı mahkemedeki savunmasıyla herkesi şaşkına çevirdi. S.A., "Ben nişanlımla buluşmak için mağazaya gittim. Sarhoştum ne yaptığımı bilmiyordum. Güvenlik görevlileri de sarhoş olduğumu biliyorlardı ama bana müdahale etmediler" dedi.

Edinilen bilgiye göre, 20 Temmuz 2017'de Mersin'de bir mağazada alışveriş yapan genç bir kız, elbise baktığı sırada tacize uğradı. Bunun üzerine adamın üzerine yürüyen genç kız ve çevredeki kadınlar, şahıstan şikayetçi oldu. Gözaltına alınan S.A. adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Olay güvenlik kameraları tarafından da saniye saniye görüntülendi.

taciz2

"SARHOŞTUM GÜVENLİK GÖREVLİLERİ BANA MÜDAHALE ETMEDİ"

Bugün olayla ilgili davanın ilk duruşması yapıldı. 7. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada sanık S.A. ile genç kızın avukatı hazır bulundu. Mahkemede savunma yapan S.A., söyledikleriyle herkesi şaşkına çevirdi. S.A., "Ne yaptığımı bilmiyordum, ben alışveriş merkezine nişanlımla buluşmak için gitmiştim. Sarhoş olduğum için de ne yaptığımı hatırlamıyorum. Ayrıca güvenlik görevlileri benim sarhoş olduğumu görmüşler bana müdahale etmemişler. Aslında beni durdurabilirlerdi zaten ben kendime geldiğimde karakoldaydım, karakoldakiler de 'kendine geldin mi' diye sordular. Ben de az biraz kendime gelmiştim. Beraatimi isterim, suçlarımı kabul etmiyorum" diye konuştu.

taciz3

DURUŞMA ERTELENDİ

Genç kızın avukatı ise işlenen suçun ortada olduğunu, şahsın gereken cezayı almasını talep etti. Mahkeme heyeti, dosyadaki eksikliklerin giderilmesi için duruşmayı 3 Temmuz 2018 tarihine erteledi.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
BEN SARHOŞKEN YAKALAMAYAYIM SENİ...
sarhosken hatirlamiyorken biri annene atlamis belliki senin gibi biri peydah olmus sonra
ülkede yok mu delikanlı bi hakim; tüm deliller varken böyle ırz düşmanlarını içeri atabilecek
VE BU SÜRÜNGEN HALA CEZA ALMADI ÖYLEMİ...
Ne kadar insan hakları evrensel hukuk kurallarından bahsedilse bahsedilsin. Bu gibi ortaçağ böceklerine işkence şart
İçme o zaman.Tüm içki içenleri zan altında bırakıp yobazlara malzeme veriyorsun.Bence içkili suç işleyenlere adam gibi içenleri de lekelediği için iki kat ceza verilmeli.
@dayirustem yobazın katıksızı sensin senin gibi yobazlar içer senin gibi içen yobazları her zaman bir yerlerde kapatmak lazım
@dayirustem "Adam gibi içenlerden" bahsederken içmeyenlere yobaz diyerek "ADAM" olmadığını anlatıyorsun. Sana içmeyenlere "yobaz" diyerek hakaret ettiğin, insanları ayrıştırdığın, kin ve nefret içeren söylemlerin dolayısıyla dava açılması lazım.
SARHOŞLARA BAYAN TACİZ ETMEK HAKKI NE ZAMAN TANINDI. BAŞLARIM SARHOŞLUGUNA
herkes sarhoş olsun çıksın birilerini düdüklemeye çaılışsın o zaman..tamam bende sarhoş olayım bu şahısın annesini düdükleyeyim...sarhoşum nasılsa bişey olmaz suç değil.
Böyle kıçıyla içip kendini bi şey zannedenlere verecen odunu
Bu kadar delil var kamera kayıtları var, erteliyor bu hakimlerin ailesi çoluk çocuğu yok mu, yoksa süper korundukları için halkın ne halde olduğunu bilmiyorlar mı?
biz söylemeyiz diyor kaydı alan ???????? kime çalışıyonuz
Geçen gün adliyede işim vardı çay ocağında masada bi karar vardı aldım okudum. herif suç işemiş, lütfetmişler cezaevi yerine imza şartı koyup salıvermişler, herif imzaya gitmemiş gene lütfetmişler ceza evi yerine para cezası ve imza şartı verip yine salıvermişler, herif dalga geçer gibi bu sefer de parayı ödememiş, yüce adalet para cezasını kaldırıp imza şartını haftada iki güne indirmiş, alın size adalet
Diğer Haberler