'Röntgenci' kameraya yakalandı

Denizli’de 1 yıllık evli bir çiftin oturduğu evin penceresinin demir parmaklıklarına tırmanan bir kişi, güvenlik kameralarına yansıdı.

Denizli’de 1 yıllık evli bir çiftin oturduğu evin penceresinin demir parmaklıklarına tırmanan bir kişi, bir süre evi gözetledikten sonra ev sahiplerinin kendisini görmesiyle hızla olay yerinden uzaklaştı. Görüntüler ise güvenlik kameralarına yansıdı.

Olay dün gece geç saatlerde Fesleğen Mahallesi’ndeki bir apartmanda meydana geldi. Ali - Ayşe A. çifti evlerinde olduğu saatte bir kişi sessizce evin penceresine yaklaştı. Bir süre etrafı gözetleyen şahıs daha sonra terliğini çıkararak pencerenin demir korkuluklarına tırmandı. Tırmandıktan sonra evin içini gözetlemeye başlayan şahıs uzun süre bu şekilde durdu. O sırada evin içinde olan Ali-Ayşe A. çiftinin olayı farketmesinin ardından, şahıs demir korkuluklardan atlayarak hızla evden uzaklaştı.

Olayı hemen polis ekiplerine haber veren çift daha sonra güvenlik kameralarını inceledi. Polis ekiplerinin tüm aramalarına rağmen şahıs yakalanamazken, ev sahibi Ali A., olayla ilgili polise ifade verdi. Ali A., ‘’ Ben uyandıktan sonra pencereye baktım. Şahıs kaçmaya başladı. Daha sonra polis geldi. Araştırmalar devam ediyor’’ dedi.

Olayla ilgili polis ekipleri soruşturma başlattı.

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Karşılaşmayı seyretmek istemiştir belki de...
sende bir karşılaşma sonucu oldun. bunu unutma edepsiz.
perde kapatın böyle olaylara mahal vermeyin. Ha yakalarsanız yine de ağzını burnunu kırın.
tecavüzcüleri serbest bırakan savcıların akrabasıdır kesin..
atacan çıktıgı camdan sakat bırakacan kı bida kımseyı rontgenlemesin
Emin Çapa: Zor günlere hazırlıklı olun!..
rontgenci :)
güvenli hiç bir yer kalmadı..GÜVEN nedir bilen var mı?
Diğer Haberler